Treść opublikowana przez kulfon3
-
La Bunia 325xi: ublock forever !
we Wrocławiu z poprzednim autem - A3 8P też byłem na takim zabiegu. dzwoniłem tam kilka dni temu i pytałem o cenę do E90 - powiedziano mi 260zł,a w drugim zakładzie facet krzyknął 400zł.warto dzwonić i pytać.może za jakiś czas podjadę profilaktycznie ze swoim dieselem.
-
E90 LCI 320xdA 2009 by Kubik
niech najpierw trochę pomodzi,bo golas... ;)
-
bmw E91 LCI 320D xdrive 2010 r.
tanio poszła jak na taką wersję z takim przebiegiem.powodzenia w szukaniu następcy :cool2:
-
e92 335i WHITE POWER
czyli wrzucasz nową skrzynię? bo miałeś przerabiać starą...
-
E90 LCI 320xdA 2009 by Kubik
Jak nie masz nic przeciwko żeby przełożyć progi i zderzaki to możemy się zamienić,haha
-
E91 320d - Montegoblau. Projekt skończony.
viewtopic.php?f=158&t=196004&start=195#p1669282
-
E91 320d - Montegoblau. Projekt skończony.
przez to,że zdjęcia obrobione giną na nich te nowe mody. na żywo pewnie 100 razy lepiej wygląda :cool2:
-
E90 LCI 320xdA 2009 by Kubik
no gratuluję! :cool2: zazdroszczę sedana. poza inna budą to prawie bliźniak mojego auta - moje jest 5 dni młodsze. daj jakieś sensowne zdjęcia ;) szerokości!
-
E91 - Bije przy hamowaniu pomiedzy 120-80km/h
Właśnie o to chodzi, że jak kolega ma nowe tarcze, które się skrzywiły to może je reklamować i dostanie zwrot kasy - jak je przetoczy to reklamacja nie będzie możliwa. A skoro tarcze raz się skrzywiły to na 90% po przetoczeniu wykrzywią się ponownie. jeżeli może zwrócić to pewnie,że masz rację :cool2:
-
E91 - Bije przy hamowaniu pomiedzy 120-80km/h
czy TEXTAR lub jakiś inny producent daje gwarancje,że zakupione od nich tarcze leżakowały i nie to będzie powodem bicia? wywalanie kasy to jest na nowe tarcze i inne elementy,gdy usterkę można usunąć mniejszym kosztem. przede wszystkim zanim tarcze zostaną przetoczone na aucie diagnosta sprawdza czy w ogóle jest na nich bicie.jak nie ma to nie przetacza,więc nie wiem o jakim wywalaniu kasy w tym wypadku jest mowa??? a jeżeli kolega ma nowe tarcze,które biją to na pewno taniej wyjdzie mu przetoczenie niż zakup kolejnego kompletu.no ale kto bogatemu zabroni... nie mylcie też przetaczania tarcz zdemontowanych z przetaczaniem tarcz na aucie. moim zdaniem jedynie ta druga opcja ma jakikolwiek sens.
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Mariusz,a te by nie podeszły? viewtopic.php?f=31&t=272615
-
E91 - Bije przy hamowaniu pomiedzy 120-80km/h
wytłumaczenie,że "ten typ tak ma" kompletnie mnie nie zadowala. no ale lepszego jeszcze nie znalazłem ;)
-
Zlot Forum BMW Klubu Polska 2015 - Film str. 29
wwiozę Cię w bagażniku ;)
-
E91 - Bije przy hamowaniu pomiedzy 120-80km/h
takie samo auto i miałem podobnie z biciem. jedź do zakładu gdzie przetaczają tarcze na pojeździe (bez ich demontażu). zrobią pomiar i możesz się zdziwić jak okaże się,że wymagają przetoczenia. ja u siebie cały czas szukałem przyczyny z przodu (wymieniłem tarcze/klocki, wymieniłem tuleje wahacza przedniego na poliuretanowe) ,a okazało się,że tarcze z tyłu miały odchylenie. po przetoczeniu (ważne!!!) na aucie hamowanie to przyjemność.zero bicia :cool2: co do stukania kierownicy to mam w minimalnym stopniu jak u Ciebie i jedynie jak skręcam w lewo.nie wiem co jest tego powodem... :?:
-
E91 Alpineweiss - 320d M+ str. 35 malowanie zacisków i tarcz
bardzo ładnie.szkoda jedynie,że na tak niewidoczny kolor ;) też mam zamiar pomalować tarcze na czarno,bo ruda powoli bierze.spray już mam.
-
E93 LCI 330D 19" BBS CH-R, BC Racing, SmartTOP, Wagner
ładne mody :cool2: jak już wrzuciłeś te czarne kierunki to pomyśl o czarnych obudowach lusterek .
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
jak już wklejacie tutaj "ciekawe" auta to macie M3 E90 3.0 DIESEL ;) http://olx.pl/oferta/bmw-seria-3-bmw-m3-3-0-d-unikat-full-serwis-CID5-ID9BHXl.html#6f59db518f
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
ja wiedziałem,że tak będzie! :cool2: :cool2: :cool2: Mariusz, jak oklejenie wlewu paliwa? poszło gładko?
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Mariusz ma bez dopłaty dostać to co reklamował-wydaje mi się,że reklamacja załatwiona poprawnie. to ,że nie dało się zamienić bez dopłaty na inny model - no cóż, pewnie w warunkach gwarancji nie było,że będzie można tak zrobić.
-
E91 LCI 320xd Performance NBT EVO
Mariusz, na razie przejechałem na tych kołach raptem ze 20km,więc nie mam zbyt wiele do powiedzenia. Mam wrażenie,że jest lepiej niż na 17 ROF,które kiedyś miałem :) No jakoś tak się zacząłem namawiać jak u Ciebie w garażu pierwszy raz zobaczyłem ten wzór 313,a że nie robią ich w 16calach to nie było wyboru ;) hehe,no nie jest to terenówka.przeszkadza jedynie to,że nie widzę na chwilę obecną sensu.jak dorwę kiedyś w dobrej cenie to kto wie.
-
E91 LCI 320xd Performance NBT EVO
dzięki Mariusz,ale jeden pełny performance na forum wystarczy - ja już cel osiągnąłem ;) co do napisów to nie są naklejki.zostały one naniesione na felgi aerografem,przed położeniem klaru.
-
E91 LCI 320xd Performance NBT EVO
pewnie na następnym spocie ;) na felgi po malowaniu i polerowaniu nałożone zostały 2- 3 warstwy klaru,więc mam nadzieję,że z pielęgnacją nie będzie problemu :cool2:
-
E91 LCI 320xd Performance NBT EVO
takie zdjęcie.dystanse są 15mm na tyle. ET 34,szerokość 8cali. dla porównania jeszcze - przed malowaniem wyglądały tak:
-
E91 LCI 320xd Performance NBT EVO
sorry za zdjęcia robione deską do prasowania,poza tym pogoda do bani,ale... dzisiaj odebrałem od lakiernika felgi. dzięki koledze bbartekk2 za użyczenie swojej felgi do wzoru. moje 18tki zostały pomalowane na kolor Ferric Grey jak ori 313, fronty polerowane (może kiedyś je przetoczę jak będę miał bliżej do Wawy). auto niezła koza,ale to jest xdrive i tyle w temacie. no i jeszcze jedna fota z łopatkami lci i blendą z X1 (nr części 32306853142) - bezbłędny montaż jak zwykle dzięki Tomkowi - Halfiemu.
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
ciekawie przerobione zegary do E9X diesel wersja HIGH: http://allegro.pl/licznik-bmw-vers-high-e90-e91-e92-e93-m3-diesel-i5301343955.html