Treść opublikowana przez kulfon3
-
E91 LCI 320xd Performance NBT EVO
dzisiaj auto było na aktualizacji oprogramowania skrzyni biegów na to z Alpiny. update zrobiony u Dziqska/ Code My Bimmer w Jeleniej Górze. zdjęcia na jego fan page: https://www.facebook.com/Codemybimmer/videos/vb.1402786833325092/1695020050768434/?type=2&theater¬if_t=like
-
E90 318d LCI 06.2009 _przemek_ SPRZEDANA
a tą opcję S319 - otwieranie bramy garażowej to sam dokładałeś? co dokładnie jest potrzebne poza lusterkiem oczywiście?
-
335i N54 + soft skrzyni alpina
soft podszedł dzisiaj do mojego n47. efekty takie jak opisane w temacie. polecam :cool2:
-
Spotkania / Spotkanie / Spot / Spoty Wrocław
No, i - 3 na zewnątrz :P
-
335i N54 + soft skrzyni alpina
Czyli taka? GA6HP19Z - bo taką mam u siebie.
-
335i N54 + soft skrzyni alpina
dzięki za odpowiedź. co do tego czy skrzynia jest ta sama to trzebaby sprawdzić.podejrzewam,że może mieć mocniejszy konwerter (np.taki jaki jest w performance pakiecie).
-
335i N54 + soft skrzyni alpina
jakiś konkretny soft do N47? w Alpinie są dwie turbiny, w E90 N47 jedna.to nie problem?
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
siodema od wewnętrznej strony zderzaka powinny być zaznaczone miejsca do przewiercenia, musiałbyś dokupić jedynie mocowania PDC.
-
e90 335d
piękne plenery! we Wrocławiu już wszystko spłynęło :/
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
nieoryginalna dokładka w stylu performance na tył do zderzaków Mpakietowych E90/E91 150 EURO do Polski : http://1000tuning.com/verkauf.php?aktion=1&gruppe=521&artikelid=521&spr=1.00 i jako ciekawostka carbonowy frontlip do zderzaka performance - Czerwony,coś dla Ciebie ;) http://perl-carbon.de/detail/index/sArticle/41
-
BMW E90 320D 2011 M-Pakiet+Performance 184KM MT by Doradca
nie ma co przesadzać .teraz jest optymalnie :cool2:
-
BMW E90 320D 2011 M-Pakiet+Performance 184KM MT by Doradca
ciekawe jak to wygląda na żywo,bo na zdjęciach całkiem nieźle :cool2: te niebieskie paski dobrze kolorystycznie podeszły do znaczka na kierownicy i navi ;) ciekawe kiedy Ci się znudzi ta czarna trumna w środku. ja po roku folię pozrywałem z listew,bo było za ciemno i zostawiłem tylko tunel środkowy oklejony. jak w M3 :D
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
chyba pierwszy raz muszę się zgodzić z kolegą tomaszemlalą ;)
-
E91 spriskiwacze reflektorów
jak pompka jest niesprawna to wywala jakiś błąd podczas diagnozy czy jedynym objawem są fizycznie nie działające spryski?
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
sama kiera poza czerwoną nicią nie ma nic ciekawego.co innego blenda - zgodzę się,że najładniejsza dostępna do E90 (poza M3) ;)
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
to jest kierownica z X1.nie widziałem jej nigdy z czerwonym przeszyciem.
-
F30 328ix MSport Estoril - Randall *koniec przygody* str. 50
piękne auto! Twoja jedynka mimo iż gustownie pomodzona to jakoś nie za bardzo mi się podobała.może przez kolor ;) teraz nie ma się do czego przyczepić. gratki i szerokości!
-
320d z intercoolerem 330/335d jaki wybrać?
co do aftermarketowych to nie wiem,ale jakbyś chciał BMW to plug and play będzie ten z pakietu performance,lub z lekką przeróbką taki sam,ale z wersji 335D.
-
[E87] 118d-Krzysiek-Nowe kolo ,gwint,ic str 16
:cool2: ale do jakiej zimy? :)
-
Interfejs Diagnostyczny KRAKOW
jak ktoś chce to mam na sprzedaż adapter carly na androida , I generacja.
-
La Bunia 325xi: ublock forever !
te lampy to jakiś kosmos . powinny być w nowych Star Wars! ;) :cool2: bierz jasną soczewkę,bo lans już jest,a bezpieczeństwo i funkcjonalność są tutaj najważniejsze.
-
[EXX, FXX] Carly (dawniej BMWhat) Android, IOS
Wiadomo,Polak chciałby za darmo. Taki adapter u producenta apki kosztuje ponad 20 euro.Z wysyłką do Polski wychodzi ok.30 euro. Skoro dla Ciebie 30 euro to 95 złotych to daj mi namiar gdzie w takim przeliczniku euro kupię :wink:
-
[EXX, FXX] Carly (dawniej BMWhat) Android, IOS
Sprzedam oryginalny adapter. 95zł z wysyłką. viewtopic.php?f=31&t=287691
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Następnym razem spotkajcie się przypadkiem na nurburgringu ;)
-
E91 320D LCI M Pakiet 2010
piękny m-pakiecik,świeże auto to i przysrosty całkiem spore - szczególnie moment po chipie robi wrażenie.ach,sorry,to manual.... ;)