Skocz do zawartości

kulfon3

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kulfon3

  1. dzisiaj auto było na aktualizacji oprogramowania skrzyni biegów na to z Alpiny. update zrobiony u Dziqska/ Code My Bimmer w Jeleniej Górze. zdjęcia na jego fan page: https://www.facebook.com/Codemybimmer/videos/vb.1402786833325092/1695020050768434/?type=2&theater&notif_t=like
  2. a tą opcję S319 - otwieranie bramy garażowej to sam dokładałeś? co dokładnie jest potrzebne poza lusterkiem oczywiście?
  3. soft podszedł dzisiaj do mojego n47. efekty takie jak opisane w temacie. polecam :cool2:
  4. No, i - 3 na zewnątrz :P
  5. Czyli taka? GA6HP19Z - bo taką mam u siebie.
  6. dzięki za odpowiedź. co do tego czy skrzynia jest ta sama to trzebaby sprawdzić.podejrzewam,że może mieć mocniejszy konwerter (np.taki jaki jest w performance pakiecie).
  7. jakiś konkretny soft do N47? w Alpinie są dwie turbiny, w E90 N47 jedna.to nie problem?
  8. siodema od wewnętrznej strony zderzaka powinny być zaznaczone miejsca do przewiercenia, musiałbyś dokupić jedynie mocowania PDC.
  9. kulfon3 odpowiedział(a) na Vaporr temat w Galeria - nasze samochody
    piękne plenery! we Wrocławiu już wszystko spłynęło :/
  10. nieoryginalna dokładka w stylu performance na tył do zderzaków Mpakietowych E90/E91 150 EURO do Polski : http://1000tuning.com/verkauf.php?aktion=1&gruppe=521&artikelid=521&spr=1.00 i jako ciekawostka carbonowy frontlip do zderzaka performance - Czerwony,coś dla Ciebie ;) http://perl-carbon.de/detail/index/sArticle/41
  11. nie ma co przesadzać .teraz jest optymalnie :cool2:
  12. ciekawe jak to wygląda na żywo,bo na zdjęciach całkiem nieźle :cool2: te niebieskie paski dobrze kolorystycznie podeszły do znaczka na kierownicy i navi ;) ciekawe kiedy Ci się znudzi ta czarna trumna w środku. ja po roku folię pozrywałem z listew,bo było za ciemno i zostawiłem tylko tunel środkowy oklejony. jak w M3 :D
  13. chyba pierwszy raz muszę się zgodzić z kolegą tomaszemlalą ;)
  14. jak pompka jest niesprawna to wywala jakiś błąd podczas diagnozy czy jedynym objawem są fizycznie nie działające spryski?
  15. sama kiera poza czerwoną nicią nie ma nic ciekawego.co innego blenda - zgodzę się,że najładniejsza dostępna do E90 (poza M3) ;)
  16. to jest kierownica z X1.nie widziałem jej nigdy z czerwonym przeszyciem.
  17. piękne auto! Twoja jedynka mimo iż gustownie pomodzona to jakoś nie za bardzo mi się podobała.może przez kolor ;) teraz nie ma się do czego przyczepić. gratki i szerokości!
  18. co do aftermarketowych to nie wiem,ale jakbyś chciał BMW to plug and play będzie ten z pakietu performance,lub z lekką przeróbką taki sam,ale z wersji 335D.
  19. :cool2: ale do jakiej zimy? :)
  20. jak ktoś chce to mam na sprzedaż adapter carly na androida , I generacja.
  21. te lampy to jakiś kosmos . powinny być w nowych Star Wars! ;) :cool2: bierz jasną soczewkę,bo lans już jest,a bezpieczeństwo i funkcjonalność są tutaj najważniejsze.
  22. Wiadomo,Polak chciałby za darmo. Taki adapter u producenta apki kosztuje ponad 20 euro.Z wysyłką do Polski wychodzi ok.30 euro. Skoro dla Ciebie 30 euro to 95 złotych to daj mi namiar gdzie w takim przeliczniku euro kupię :wink:
  23. Sprzedam oryginalny adapter. 95zł z wysyłką. viewtopic.php?f=31&t=287691
  24. Następnym razem spotkajcie się przypadkiem na nurburgringu ;)
  25. piękny m-pakiecik,świeże auto to i przysrosty całkiem spore - szczególnie moment po chipie robi wrażenie.ach,sorry,to manual.... ;)

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.