Treść opublikowana przez kulfon3
-
E91 320d M-Pakiet '10 Performance
Rivasi, nie spotkałem się z przypadkiem,że można dostać poszczególne części. a co do tych tarczek pod spodem to na niemieckich forach spotkałem się z przypadkami,że kolesie je po prostu malowali na jasno,ale wiadomo,że OEM to nie będzie ;)
-
E91 320d M-Pakiet '10 Performance
te jasne opaski to pewnie tarczki pod prędkościomierzem i obrotościomierzem.
-
La Bunia 325xi: ublock forever !
mega fotki. szkoda,że ze zderzakami uparłeś się na pre- LCI.rozumiem,że przód do zmiany byłby teraz kosztowny,ale możesz jeszcze zrobić tył ;) no i oklejaj te parktroniki na czerwono!
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Mariusz, widzę,że Wam się bardzo podoba na Dolnym Śląsku :cool2: dawaj znać następnym razem to zrobimy jakiegoś mini-spota na A4.
-
E9x rozmiar opon i felg - pomoc w wyborze.
ja mam u siebie tego typu felgi z oponami w rozmiarze 18/40/225 przód/tył .nie mam żadnych problemów z xdrive. jeździ się lepiej niż na 17 runflat.
-
E91 320d M-Pakiet '10 Performance
fajne dodatki performance (pilnuj nakładek! ;) ) ,ale licznik z M3 w dieselu 2.0 to trochę na wyrost. ogólnie piękna sztuka :cool2:
-
BMW 320d 2010 M-Sport
balon jak balon - w końcu zimówka na 16stkach ;) ten wzór uważam za jeden z najbrzydszych w E90. no ale wiadomo.kwestia gustu ;)
-
BMW 320d 2010 M-Sport
niezłe paskudy w porównaniu z letnimi... ;)
-
BMW E90 320D 2011 M-Pakiet+Performance 184KM MT by Doradca
a racja racja :cool2:
-
BMW E90 320D 2011 M-Pakiet+Performance 184KM MT by Doradca
ale kolega chyba nic nie pisał,że ma ręczny performance ;) drążek zmiany biegów ma.
-
BMW E90 320D 2011 M-Pakiet+Performance 184KM MT by Doradca
piękna wersja się trafiła. szkoda,że nie automat. rób tą końcówkę wydechu, co z tego ,że trzeba będzie spawać? autko od razu lepiej będzie wyglądać. albo zamów wydech w MG.robią profi robotę i wyjdzie o wiele mniej niż za performance. felgi 313 wg mnie lepsiejsze niż 193,ale cóż,Twój wybór.na pewno nie będziesz mieć problemu z ich sprzedażą. szerokości! :cool2:
-
Problem z mpakietem
nie wpadną.przyklej sobie na mocną taśmę dwustronną.
-
E92 335d Project X - pierwsze zdjęcia F10 str. 76
też bym taką taczką się pomęczył ;) :cool2:
-
E92 335i M Sport LCI LeMans Blue wersja USA
Pogratulować pięknego auta,amerykańskich cen paliwa i dróg! ;)
-
e90 335d spacegrey
Spinki do progów /listew. Jak zdjąłeś swoje stare to powinieneś widzieć jak to wygląda. A jak nie wiesz to wrzuć sobie nr części w Google i zobaczysz na zdjęciach co to jest.
-
e90 335d spacegrey
możliwe,że chodziło mu o to,że element 6 w progach Mpakiet jest inny niż w seryjnych i jeżeli do listew Mpakiet nie dokupiłeś elementów 6 to te ze starych progów nie podejdą. niech Ci potwierdzi ktoś kto zmieniał na Mpakiet z serii.
-
WRACAMY DO BMW 335D STR 49
Super sprawa. Tylko ta cena... :/
-
La Bunia 325xi: ublock forever !
ładne zmiany na tyle,ale ja bym dał dyfuzor na czarno,bądź carbon :cool2: jakbyś miał czarne rurki wydechu to i może czerwony dyfuzor by miał swój urok.tak jak teraz to mi przypomina jakieś E61 :P
-
E91 320d LCI Spacegrau - nowe koła lato
albo dajesz 2,5 koła za to: http://allegro.pl/bmw-3-e91-m-performance-zderzak-przod-tyl-progi-i5535872222.html plus lakierowanie i wyjdzie ci mniej niż za goły m-pak z salesafter,ale masz wtedy 3ci performance na forum ;)
-
E91 demontaz zestawu na telefon z podlokietnika
Rzeczywiście jest, ale za ponad 50 dych. Moim zdaniem szkoda kasy. I tak nikt tam nie zagląda.
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
E91 zderzaki przód tył, progi PERFORMANCE - 3000zł: http://allegro.pl/bmw-3-e91-m-performance-zderzak-przod-tyl-progi-i5535872222.html
-
Dźwignia hamulca ręcznego E9X.
trzeba szarpnąć mocno do przodu.inaczej się nie da.
-
La Bunia 325xi: ublock forever !
zupełnie inne auto :cool2: kwestia słupków dyskusyjna, na pewno jest oryginalnie i w oczy będzie się rzucać. bez porównania z tym co w Ułężu stało ;)
-
performance-power-kit allegro co to jest
Randall dobrze prawi. Od siebie dodam w sprawie wydechu,że o ile nie masz w bardzo dobrej cenie wydechu Performance to lepiej zamówić sobie wydech w MG. Będzie taniej,ładniej,a efekt końcowy na takim samym poziomie. Ja u siebie mam wydech performance,bo trafiła się okazja,ale za cenę ASO na pewno bym go nie brał.
-
E90 320d 184hp x-drive :)
tak patrzę na te zdjęcia i nasuwa mi się pytanie - zaślepki spryskiwaczy masz celowo na odwrót założone? bo powinno być tak jak u mnie ;) viewtopic.php?f=158&t=216265