Treść opublikowana przez kulfon3
-
La Bunia 325xi: ublock forever !
Pedały :cool2: , kierownica mi nie leży ze względu na żłobienia, ale do Twojego batmobilu pasuje ;) łopatek nie trzeba kodować.
-
E90 320d 184hp x-drive :)
gratulacje! jakby była w automacie to byłby mój ideał ;) konkretny serwis zapodałeś na dzień dobry,ale "sie gra sie ma" :cool2: szerokości!
-
Dziqsek E61 530XD LCI - Modyfikacje
gratki modów. gdzie robiłeś turbinę i o co chodzi z tą sportową skrzynią?- soft czy cała skrzynia była wymieniana?
-
E92 335D LeMans Blau: 410KM/750Nm - SPRZEDANE
piękna fura. na tych nowych -starych felgach o wiele lepiej :cool2:
-
[E90 LCI] Identyfikacja przewodu (przewód odmy)
wymiana 2 minuty,więc darowałbym sobie ASO.
-
E90 330i CZARNA - SESJA ZDJĘCIOWA str. 33
z tą klapą wygląda trochę jak e60 ;) dobry pomysł z dyfuzorem performance. :cool2:
-
E92 335i by Acze
Rivasi,gdzie ten zderzak performance dojrzałeś? to nie jest M-pakiet?
-
E91 LCI 320xd Performance NBT EVO
nie wpadłem żeby dalej z tym jeździć. damn! ;) nie, te kwiatki były na takie gumowe przyssawki.wszystko ok,ale jak się dorzuci do detailingu to nie będę płakał ;) w sumie nikt się jakoś za bardzo nie podniecał,ale wrażenie ogólne było na plus ;)
-
E91 LCI 320xd Performance NBT EVO
żeby nie było,że tylko cegły na budowę można tym wozić... http://i1312.photobucket.com/albums/t527/staticx2/IMAG1087_zpsxjxurjdn.jpg
-
BMW POŻEGNANIE Z fORUM
powiedział ten co nie wierzy w cuda,a licznik HIGH kupił za 50 zł ;)
-
Nerki performance - czy do e92 takie same jak e90 LCI ?
wątpię,że podejdą,bo jak mogą być takie same jeżeli są do dwóch zupełnie innych zderzaków? spóbuj poszukać na realoem i porównać nr części.
-
BMW POŻEGNANIE Z fORUM
dokładnie Marina. ja już sobie odpuszczam modzenie zegarów - do czasu jak wyrwę gdzieś w dobrej cenie te od M3 E9X ;)
-
BMW POŻEGNANIE Z fORUM
wskazówki Rivasiego byłyby dla mnie super gdyby nie te błyszące czarne nakładki.jakby były w macie to sam bym szukał. tak czy owak,faktem jest że bez białego podświetlenia tarczy (jak w M-kach) to te czerwone wskazówki nigdy nie będą robiły jakiejś mega roboty. za to bez podświetlenia podobają mi się o wiele bardziej niż białe.
-
BMW POŻEGNANIE Z fORUM
Wyszło spoko tylko, że trochę Ci się wskazówki "rozjechały" ;) malowałeś również boki czy tylko górną krawędź?
-
E91 LCI 320xd Performance NBT EVO
Ty miałeś ringi "dedykowane" do E90 to może i dałeś radę je włożyć "od tyłu". Na te z e60 było fizycznie za mało miejsca,żeby je tą metodą włożyć i nie uszkodzić przy tym szybki,bądź samych ringów.
-
E91 LCI 320xd Performance NBT EVO
markerem
-
E91 LCI 320xd Performance NBT EVO
nie zrozumiałem Rivasi. chodzi Ci o ringi? sprawa skomplikowana - musiałem oddzielić szybkę od obudowy żeby spokojnie zamienić ringi. mógłbym próbować je wcisnąć bez oddzielania szybki,ale łatwo wtedy coś uszkodzić i baaaardzo mało miejsca.
-
E91 LCI 320xd Performance NBT EVO
dzięki w czym problem? wymiana to 5 minut :)
-
E91 LCI 320xd Performance NBT EVO
dzisiaj zmodziłem trochę zegary - ringi z E60,które już kiedyś miałem założone w poprzednim liczniku, wskazówki pomalowane na czerwono - na zdjęciu trochę nierówno wyszły,ale na żywo gitara. prawie "M" ;) w ubiegłym tygodniu profilaktycznie wymienione zostały też płyny: chłodniczy i wspomagania.
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
szkoda,że nie mam E82 ;)
-
Akcja serwisowa 2.0d N47 rozrząd !!
W Legnicy jest w ogóle ASO BMW??
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
tapicerka wnętrza BMW M3 E90 3900ZŁ: http://olx.pl/oferta/fotele-skorzane-bmw-m3-e90-skora-komplet-europa-CID5-IDaNOkZ.html#7140ef9834
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
siodema jak masz tylni zderzak mpakietowy to potrzebujesz jedynie dyfuzor performance. przód i progi będą pasować. ważna rzecz co do progów - MUSZĄ mieć w zestawie takie plastikowe prowadnice,bo te ze zwykłych progów lub z mpakietowych nie pasują. w ASO się ich nie dokupi,bo sprzedawane są jedynie w komplecie z progami.
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
rzadko spotykany komplet - zderzaki performance + listwy progowe E91LCI: http://allegro.pl/bmw-3-e91-m-performance-zderzak-przod-tyl-progi-i5535872222.html
-
Wymiana zderzaka przedniego na inny
a jak chcesz założyć oryginalny zderzak z M3 do swojego E90??? :duh: przecież lampy są inne,maska,błotniki.... tak jak już kolega wcześniej napisał - kup coś ori co podpasuje do twojego auta,albo kup sobie tą podróbę.ori M3 i tak nie podejdzie.