Skocz do zawartości

kulfon3

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kulfon3

  1. Pedały :cool2: , kierownica mi nie leży ze względu na żłobienia, ale do Twojego batmobilu pasuje ;) łopatek nie trzeba kodować.
  2. gratulacje! jakby była w automacie to byłby mój ideał ;) konkretny serwis zapodałeś na dzień dobry,ale "sie gra sie ma" :cool2: szerokości!
  3. gratki modów. gdzie robiłeś turbinę i o co chodzi z tą sportową skrzynią?- soft czy cała skrzynia była wymieniana?
  4. piękna fura. na tych nowych -starych felgach o wiele lepiej :cool2:
  5. wymiana 2 minuty,więc darowałbym sobie ASO.
  6. z tą klapą wygląda trochę jak e60 ;) dobry pomysł z dyfuzorem performance. :cool2:
  7. Rivasi,gdzie ten zderzak performance dojrzałeś? to nie jest M-pakiet?
  8. nie wpadłem żeby dalej z tym jeździć. damn! ;) nie, te kwiatki były na takie gumowe przyssawki.wszystko ok,ale jak się dorzuci do detailingu to nie będę płakał ;) w sumie nikt się jakoś za bardzo nie podniecał,ale wrażenie ogólne było na plus ;)
  9. żeby nie było,że tylko cegły na budowę można tym wozić... http://i1312.photobucket.com/albums/t527/staticx2/IMAG1087_zpsxjxurjdn.jpg
  10. powiedział ten co nie wierzy w cuda,a licznik HIGH kupił za 50 zł ;)
  11. wątpię,że podejdą,bo jak mogą być takie same jeżeli są do dwóch zupełnie innych zderzaków? spóbuj poszukać na realoem i porównać nr części.
  12. dokładnie Marina. ja już sobie odpuszczam modzenie zegarów - do czasu jak wyrwę gdzieś w dobrej cenie te od M3 E9X ;)
  13. wskazówki Rivasiego byłyby dla mnie super gdyby nie te błyszące czarne nakładki.jakby były w macie to sam bym szukał. tak czy owak,faktem jest że bez białego podświetlenia tarczy (jak w M-kach) to te czerwone wskazówki nigdy nie będą robiły jakiejś mega roboty. za to bez podświetlenia podobają mi się o wiele bardziej niż białe.
  14. Wyszło spoko tylko, że trochę Ci się wskazówki "rozjechały" ;) malowałeś również boki czy tylko górną krawędź?
  15. Ty miałeś ringi "dedykowane" do E90 to może i dałeś radę je włożyć "od tyłu". Na te z e60 było fizycznie za mało miejsca,żeby je tą metodą włożyć i nie uszkodzić przy tym szybki,bądź samych ringów.
  16. nie zrozumiałem Rivasi. chodzi Ci o ringi? sprawa skomplikowana - musiałem oddzielić szybkę od obudowy żeby spokojnie zamienić ringi. mógłbym próbować je wcisnąć bez oddzielania szybki,ale łatwo wtedy coś uszkodzić i baaaardzo mało miejsca.
  17. dzięki w czym problem? wymiana to 5 minut :)
  18. dzisiaj zmodziłem trochę zegary - ringi z E60,które już kiedyś miałem założone w poprzednim liczniku, wskazówki pomalowane na czerwono - na zdjęciu trochę nierówno wyszły,ale na żywo gitara. prawie "M" ;) w ubiegłym tygodniu profilaktycznie wymienione zostały też płyny: chłodniczy i wspomagania.
  19. szkoda,że nie mam E82 ;)
  20. W Legnicy jest w ogóle ASO BMW??
  21. tapicerka wnętrza BMW M3 E90 3900ZŁ: http://olx.pl/oferta/fotele-skorzane-bmw-m3-e90-skora-komplet-europa-CID5-IDaNOkZ.html#7140ef9834
  22. siodema jak masz tylni zderzak mpakietowy to potrzebujesz jedynie dyfuzor performance. przód i progi będą pasować. ważna rzecz co do progów - MUSZĄ mieć w zestawie takie plastikowe prowadnice,bo te ze zwykłych progów lub z mpakietowych nie pasują. w ASO się ich nie dokupi,bo sprzedawane są jedynie w komplecie z progami.
  23. rzadko spotykany komplet - zderzaki performance + listwy progowe E91LCI: http://allegro.pl/bmw-3-e91-m-performance-zderzak-przod-tyl-progi-i5535872222.html
  24. a jak chcesz założyć oryginalny zderzak z M3 do swojego E90??? :duh: przecież lampy są inne,maska,błotniki.... tak jak już kolega wcześniej napisał - kup coś ori co podpasuje do twojego auta,albo kup sobie tą podróbę.ori M3 i tak nie podejdzie.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.