Skocz do zawartości

kulfon3

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kulfon3

  1. Lubię to! :cool2: Kurde,myślałem,że w tym aucie to jedynie płyn do spryskiwaczy można dolać,a tu jak widać jeszcze jakieś pierdółki wynalazłeś ;) No ten Tomek to robi profi carbonową robotę :cool2:
  2. jakby ktoś z okolic wrocławia (bo nie mam jak zapakować) szukał fajnych 18tek to mam 441M w kolorze ferric grey: http://allegro.pl/felgi-18-bmw-441m-mpakiet-f30-e90-ferric-grey-bcm-i7208688059.html
  3. jak dla mnie nr 1 to ZP. tym bardziej jak planujesz duży hebel na przód to za-yeb-iście będzie wyglądać :cool2: nr 2 to oczywiście 313.
  4. Marius płakał jak sprzedawał.... :lol: a teraz pewnie siedzi w nowym aucie i nie może się nacieszyć :D moim zdaniem temat do zamknięcia. czekam na jego otwarcie pod nowym właścicielem ;) :cool2:
  5. dpfa nie wycinam,ale skłaniam się ku tezie,że w tej całej "ekologii" niestety chodzi o wyciąganie hajsu i nic więcej. kilka lat temu globalne ocieplenie,teraz smog, ciekawe co następne... barani trend lansowania aut elektrycznych,które z kolei mają baterie,z którymi za kilka lat może być problem... fabryk się nie zamknie, transportu nie przerzuci na tory,więc wymyślono te normy emisji spalin głównie uderzające w takich "kowalskich". żeby nie było, jestem za ochroną środowiska,ale te mechanizmy egr,dpf,czy baterie w elektrykach są niedoskonałe,a wymusza się na ludziach korzystanie z nich. generalnie złożone zagadnienie i nie ma prostych odpowiedzi.
  6. tylko ja nie widzę zdjęć?? dlaczego dpf wyleciał? rozumiem,w starym aucie jak już nie ma dla niego nadzieji,ale w takim "świeżaku"?
  7. abstrahując od tematu usuwania dpf - posłowie nowoczesnej to debile. :8)
  8. gratulacje. w zasadzie nie masz co przy tym aucie już robić. jedyny mod,którego ona potrzebuje to garaż :norty:
  9. Rivasi,jak tam wrażenia po kilku latach używania sprint boostera? dalej polecasz? pytam z ciekawości :)
  10. gdzie ta fabryka? wyślę CV ;)
  11. zaczyna się..... :lol: szerokości! :cool2:
  12. dokładnie. to 600nm to dla Januszy,żeby było 1000% bezpiecznie. spokojnie zniesie większe obciążenia,tym bardziej,że nikt nie jeździ cały czas na max momencie. pozazdrościć tej skrzyni! reszty również oczywiście ;)
  13. Kolego Jack, demontowałeś zawór do czyszczenia czy tylko tą obudowę ściągałeś? też wyskoczył mi błąd 40E9. Zastanawiam się nad całkowitym usunięciem EGR,ale zanim się na to zdecyduję to spróbowałbym go przeczyścić. Czym go nasmarowałeś?
  14. Kup sobie oryginalny w koncentracie i z wodą zdemineralizowaną rozmieszaj.
  15. przesyłka może taniej wyjdzie Polamerem,niż bezpośrednio od UCC do nas.
  16. hahaha, dobre,ale nie jestem aż taki kozak żeby rower przy tej pogodzie uskuteczniać ;)
  17. no to ja się nie wypowiem ;) ale temat interesujący.można kiedyś rozważyć jakiś zakup grupowy ;)
  18. zgadza się,ale mam konkretny Ulock.poza tym będę uważał ;) Dzięki Bartek za wstępne oględziny :cool2: niezły zbieg okoliczności ;) jakbym mieszkał bliżej to pewnie bym wpadł na to "glaco" ;) dzięki! no szkoda szyby,tym bardziej,że rzeczywiście była wymieniana w 2015 roku. co zrobisz... :? mam ubezpieczenie w Allianz,tzw.pakiet dealerski. w ASO zawierana umowa.mam dodatkowe ubezpieczenie szyb - wstawiają ori,w ASO. nie leci zwyżka z AC. auto zastępcze i lawetę do ASO pokrywa mój ASSISTANCE. pierwotną bieda edyszyn insigię wymieniłem na drugi dzień na automat,też insignia,ale 2.0d . całkiem znośnie do przemieszczania się,a system multimediów lepszy niż w mojej np.odtwarzanie filmów z pendrive,ilość ustawień dźwięku itd. niemniej jednak oddam z przyjemnością i odbiorę swoją ;)
  19. czyli mówisz,że sam przód coś da?
  20. konkretnie wymuskane auto ;) co to za drążki stabilizatora UCC?
  21. Mario - miszcz suspensu :D
  22. Miał wielkość większego orzecha laskowego. No co zrobisz... :mad2: A rower jest mega ładny :D osprzęt też przyzwoity,aczkolwiek za tę cenę co w ASO to w życiu bym go nie kupił :duh: Teraz czekam na wiosnę ;)
  23. No szkoda Mariusz,szkoda. Jutro jeszcze zadzwonię w sprawie ewentualnej zamiany tego auta...
  24. Dwa dni temu wyjazd służbowy do Chorzowa i przy okazji udało się kupić nowe BMW,też białe,w stanie niemalże salonowym :D :D :D No i tyle z żartów na dzisiaj. Kilka godzin temu jadąc pseudo-obwodnicą Wrocławia od strony wschodniej zobaczyłem w pewnym momencie jak w moją stronę spod kół auta,które mnie mijało :shock: leci kamień! Jebło konkretnie,centralnie nad zegarami. Przez chwilę dzwoniło mi w uszach. Dziura prawie na wylot: Dojechałem do domu,telefon do allianz, laweta zabrała auto na wymianę szyby do Inchcape Wrocław,a ja za karę dostałem na zastępstwo Insignię 1.8 benz w manualu... Zdjęć nie wrzucam,bo wolę tego auta nie oglądać :norty:

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.