Treść opublikowana przez kulfon3
-
E91 335D by marko NBT EVO str 5
Lubię to! :cool2: Kurde,myślałem,że w tym aucie to jedynie płyn do spryskiwaczy można dolać,a tu jak widać jeszcze jakieś pierdółki wynalazłeś ;) No ten Tomek to robi profi carbonową robotę :cool2:
-
Jakie felgi / opony do F3x
jakby ktoś z okolic wrocławia (bo nie mam jak zapakować) szukał fajnych 18tek to mam 441M w kolorze ferric grey: http://allegro.pl/felgi-18-bmw-441m-mpakiet-f30-e90-ferric-grey-bcm-i7208688059.html
-
Vaporr -->> e92 335is 437KM 603Nm
jak dla mnie nr 1 to ZP. tym bardziej jak planujesz duży hebel na przód to za-yeb-iście będzie wyglądać :cool2: nr 2 to oczywiście 313.
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Marius płakał jak sprzedawał.... :lol: a teraz pewnie siedzi w nowym aucie i nie może się nacieszyć :D moim zdaniem temat do zamknięcia. czekam na jego otwarcie pod nowym właścicielem ;) :cool2:
-
330xd cypisek
dpfa nie wycinam,ale skłaniam się ku tezie,że w tej całej "ekologii" niestety chodzi o wyciąganie hajsu i nic więcej. kilka lat temu globalne ocieplenie,teraz smog, ciekawe co następne... barani trend lansowania aut elektrycznych,które z kolei mają baterie,z którymi za kilka lat może być problem... fabryk się nie zamknie, transportu nie przerzuci na tory,więc wymyślono te normy emisji spalin głównie uderzające w takich "kowalskich". żeby nie było, jestem za ochroną środowiska,ale te mechanizmy egr,dpf,czy baterie w elektrykach są niedoskonałe,a wymusza się na ludziach korzystanie z nich. generalnie złożone zagadnienie i nie ma prostych odpowiedzi.
-
sprzedana można zamknąć e92 LCI m sport
tylko ja nie widzę zdjęć?? dlaczego dpf wyleciał? rozumiem,w starym aucie jak już nie ma dla niego nadzieji,ale w takim "świeżaku"?
-
330xd cypisek
abstrahując od tematu usuwania dpf - posłowie nowoczesnej to debile. :8)
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
gratulacje. w zasadzie nie masz co przy tym aucie już robić. jedyny mod,którego ona potrzebuje to garaż :norty:
-
La Bunia 325xi: ublock forever !
Rivasi,jak tam wrażenia po kilku latach używania sprint boostera? dalej polecasz? pytam z ciekawości :)
-
Nowe BMW 3 G20 - zdjęcia, filmy, opinie
gdzie ta fabryka? wyślę CV ;)
-
330xd cypisek
zaczyna się..... :lol: szerokości! :cool2:
-
E90 330xd '06 Titansilber [przeróbka dolotu na 335d str. 15]
a gdzie są lusterka LCI? :D
-
Vaporr -->> e92 335is 437KM 603Nm
dokładnie. to 600nm to dla Januszy,żeby było 1000% bezpiecznie. spokojnie zniesie większe obciążenia,tym bardziej,że nikt nie jeździ cały czas na max momencie. pozazdrościć tej skrzyni! reszty również oczywiście ;)
-
[E90 N47 177KM] Komplikacje z zaworem EGR
Kolego Jack, demontowałeś zawór do czyszczenia czy tylko tą obudowę ściągałeś? też wyskoczył mi błąd 40E9. Zastanawiam się nad całkowitym usunięciem EGR,ale zanim się na to zdecyduję to spróbowałbym go przeczyścić. Czym go nasmarowałeś?
-
Jak dbać o nasze BMW
Kup sobie oryginalny w koncentracie i z wodą zdemineralizowaną rozmieszaj.
-
E90 330xd '06 Titansilber [przeróbka dolotu na 335d str. 15]
przesyłka może taniej wyjdzie Polamerem,niż bezpośrednio od UCC do nas.
-
E91 LCI 320xd Performance NBT EVO
hahaha, dobre,ale nie jestem aż taki kozak żeby rower przy tej pogodzie uskuteczniać ;)
-
E90 330xd '06 Titansilber [przeróbka dolotu na 335d str. 15]
no to ja się nie wypowiem ;) ale temat interesujący.można kiedyś rozważyć jakiś zakup grupowy ;)
-
E91 LCI 320xd Performance NBT EVO
zgadza się,ale mam konkretny Ulock.poza tym będę uważał ;) Dzięki Bartek za wstępne oględziny :cool2: niezły zbieg okoliczności ;) jakbym mieszkał bliżej to pewnie bym wpadł na to "glaco" ;) dzięki! no szkoda szyby,tym bardziej,że rzeczywiście była wymieniana w 2015 roku. co zrobisz... :? mam ubezpieczenie w Allianz,tzw.pakiet dealerski. w ASO zawierana umowa.mam dodatkowe ubezpieczenie szyb - wstawiają ori,w ASO. nie leci zwyżka z AC. auto zastępcze i lawetę do ASO pokrywa mój ASSISTANCE. pierwotną bieda edyszyn insigię wymieniłem na drugi dzień na automat,też insignia,ale 2.0d . całkiem znośnie do przemieszczania się,a system multimediów lepszy niż w mojej np.odtwarzanie filmów z pendrive,ilość ustawień dźwięku itd. niemniej jednak oddam z przyjemnością i odbiorę swoją ;)
-
E90 330xd '06 Titansilber [przeróbka dolotu na 335d str. 15]
czyli mówisz,że sam przód coś da?
-
E90 330xd '06 Titansilber [przeróbka dolotu na 335d str. 15]
konkretnie wymuskane auto ;) co to za drążki stabilizatora UCC?
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Mario - miszcz suspensu :D
-
E91 LCI 320xd Performance NBT EVO
Miał wielkość większego orzecha laskowego. No co zrobisz... :mad2: A rower jest mega ładny :D osprzęt też przyzwoity,aczkolwiek za tę cenę co w ASO to w życiu bym go nie kupił :duh: Teraz czekam na wiosnę ;)
-
E91 LCI 320xd Performance NBT EVO
No szkoda Mariusz,szkoda. Jutro jeszcze zadzwonię w sprawie ewentualnej zamiany tego auta...
-
E91 LCI 320xd Performance NBT EVO
Dwa dni temu wyjazd służbowy do Chorzowa i przy okazji udało się kupić nowe BMW,też białe,w stanie niemalże salonowym :D :D :D No i tyle z żartów na dzisiaj. Kilka godzin temu jadąc pseudo-obwodnicą Wrocławia od strony wschodniej zobaczyłem w pewnym momencie jak w moją stronę spod kół auta,które mnie mijało :shock: leci kamień! Jebło konkretnie,centralnie nad zegarami. Przez chwilę dzwoniło mi w uszach. Dziura prawie na wylot: Dojechałem do domu,telefon do allianz, laweta zabrała auto na wymianę szyby do Inchcape Wrocław,a ja za karę dostałem na zastępstwo Insignię 1.8 benz w manualu... Zdjęć nie wrzucam,bo wolę tego auta nie oglądać :norty: