Treść opublikowana przez kulfon3
-
330xd cypisek
Jak widać nic nie jest lifetime ;) :cool2:
-
E91 LCI 320xd Performance NBT EVO
dzięki Pany! źle zdjęcie zrobiłem,bo te splitery trochę giną w cieniu. moim zdaniem też pasują. niebawem cyknę jakieś zdjęcie gdzie lepiej je będzie widać :cool2:
-
E91 LCI 320xd Performance NBT EVO
dzięki marko0424 wpadły w końcu oryginalne zaślepki spryskiwaczy Performance - poprzednie miałem mpakietowe z oryginalnego zderzaka (trochę inny kształt :D - są bardziej podłużne niż mpakiet ) Tutaj już na aucie i od razu też kilka zdjęć spliterów,o których wcześniej była mowa:
-
Asystent swiateł drogowych
Slavko, rozkoduj sobie vin.musisz mieć opcję: 5AC Autom. High-beam Headlights Control Fernlichtassistent ja to mam u siebie fabrycznie,ale moim zdaniem w serii E9X działa to średnio.
-
E91 bezwypadkowy Polak. Wydech 2,75 cala. Ktos chętny
dobry kolor zacisków :cool2: :cool2:
-
E91 LCI 320xd Performance NBT EVO
dzięki! splitery są z plastiku,żadna guma. jak dotrą do mnie zaślepki spryskiwaczy Performance (bo do tej pory miałem Mpakietowe z mojego oryginalnego zderzaka) to cyknę lepsze zdjęcia frontu. piasku pod filtrem nie miałem dużo,bo czasami tam zaglądam między wymianami i odkurzaczem ogarniam temat. wczoraj zdemontowałem całą tą puszkę filtra i umyłem przed założeniem nowego filtra. kilka minut roboty i po temacie. warto przy okazji przeczyścić/udrożnić rurkę odprowadzającą wodę z puszki filtra powietrza - jeżeli tego nie robiłeś to możliwe,że masz zapchaną kamyczkami. nie wiem dlaczego zdjęcie nie działa - tam był w zasadzie tylko zrzut ekranu z INPA+ z procedury adaptacji. imgur coś wczoraj szwankował podczas uploadu i może stąd ten problem. prawie jak u Ciebie by było ;) :cool2:
-
Truskawa - E92 335is 452KM 623NM Stage 2+
Od F16 raczej ;)
-
E91 LCI 320xd Performance NBT EVO
dzięki! czekam na to co u siebie wymodzisz ;) haha no na pewno, wszyscy wiemy, ze mody sa za bardzo uzalezniajace, to samo pisalem w swoim temacie po zakupie F21... :mrgreen: dzięki kolego, właśnie przeczytałem Twój temat. nie jestem fanem przedlifta F2X,ale kolor masz piękny,a jak ją zrobisz w polifta to będzie cud miód orzeszki :cool2: a mody to chyba choroba... ;) Wracając do tematu... W poniedziałek auto śpiewająco przeszło coroczny przegląd techniczny w SKP Mercedes-Benz Duda-Cars we Wrocławiu ;) a dzisiaj z przebiegiem 307 406km odwiedziłem rekomendowany przeze mnie każdemu w okolicach Wrocławia i nie tylko MP Serwis w Bystrym k/Oleśnicy celem ogarnięcia kilku zaległych spraw Olej BMW TWIN POWER TURBO 5W30 (Shell), filtry oleju i paliwa MANN, płyn wspomagania RAVENOL SSF (norma CHF 11S),PROTEC DPF CLEANER P2985DCC, przewód powrotny wspomagania nr 32416783774 (cena w ASO ponad 1100zł, zakupiłem używkę w stanie idealnym) Przed wymianą do silnika wleciał na 20minut ARCHOIL AR2820 Niedawno zauważyłem nieduże pocenie w okolicy Intercoolera od strony węża lecącego do kolektora. W ASO zakupiona uszczelka nr 11617791235. Płyn wspomagania został wymieniony na wspomniany RAVENOL i przede wszystkim wymieniony został przewód powrotny wspomagania,ponieważ na starym pojawiła się korozja :mad2: Ciekawostka - ten przewód był jedynie w E9X LCI z silnikiem 320xd (2007-2010) i w X1 (2008-2012) Przy okazji inspekcja turbiny pod kątem ewentualnych luzów - wynik negatywny :cool2: . Niech kręci kolejne 300 000 km! ;) Po wymianie przewodu,olejów,oringu itd. małe SPA przeszła osłona podwozia :D Poszła także adaptacja skrzyni rozdzielacza napędu X-drive,bo nie zrobiłem tego po wymianie oleju w skrzyni VTG. Na sam koniec do DPF profilaktycznie został zaaplikowany cleaner z firmy PROTEC. W drodze powrotnej włączyłem regenerację filtra,ale nie zauważyłem jakiejś różnicy. Popiołu mam nadal 30g - monitorowane oczywiście najlepszą apką do DPF i nie tylko,czyli BTool ;) Po powrocie do domu wymieniłem filtr powietrza (który zapomniałem zabrać ze sobą na serwis). Poprzednio był MAHLE,a teraz VALEO. No, to teraz tylko lać ropę i cieszyć się jazdą ;) Polecam Maćka i Sławka w MP Serwis :cool2: :cool2: :cool2:
-
E90 320d@Alpina D3 Monaco Blau M-pakiet lci 1-wł.
Bartek,dla Ciebie aż 30 minut??? ;) myślę,że taniej i lepiej będzie albo kupić ori czarne śruby i nie dawać dystansów,albo jak już muszą być dystanse to łebki śrub pomalować na czarno i tyle.
-
E91 330xd swap wiekszych hamulcow
sprawdź w realoem czy przypadkiem nie masz tego serwo na które chcesz zmieniać. ja mimo,że mam 320d to mam właśnie takie serwo i nie musiałem zmieniać.
-
E91 LCI 320xd Performance NBT EVO
dziękuję,jeszcze dosłownie kilka rzeczy i koniec Mariusz,takich aut jak moje czy Twoje byłe to się nie "łyka" ani nie "pcha",bo to są porządne auta,a nie jakieś ulepy ;) no już miałem swoją znowu wystawiać,bo była piękna e92 330xd w indywidualu na wiodku,ale ktoś mnie ubiegł,więc na razie muszę się cieszyć tym co mam ;) LCI nie szumią.zmieniaj. ;) dzisiaj szybki serwis klimy i wymiana filtra: ten filtr u góry to nowy ;) no i zapowiedź kolejnego moda:
-
[E91] 320D LCI 177KM M-pakiet - zawirusowana!
fajny bajer z tym otwieraniem bramy. a odnośnie gaśnicy to ja nie miałem żadnego problemu - w panelu fotela mam taką dźwignię - jak ją odsunę do tyłu to fotel się sam przesuwa :D ;)
-
E90 320d@Alpina D3 Monaco Blau M-pakiet lci 1-wł.
pięknie się prezentuje! ale akurat nakładki chrom na śruby to bym odpuścił ;)
-
BMW F30 320d Sport
Petarda
-
[E91] 320D LCI 177KM M-pakiet - zawirusowana!
Ach ten Bartek, nasza skarbnica wiedzy :) Mody na plus, ważne, że wszystko zakończone pozytywnie. Teraz doceniam seryjne uchwyty na kubki ;)
-
E91 LCI 320xd Performance NBT EVO
W każdą ostatnią niedzielę miesiąca jest zlot maxbimmer.pl na parkingu podziemnym w CH Bielany :)
-
[N47 M47] aplikacja android diagnostyka, DPF i więcej
myślę,że zmiana języka to powinien być priorytet. wtedy może zaczniesz zasłużenie zarabiać na tej apce i będzie konkurencja poza Polską do carly i tego typu aplikacji :cool2:
-
E91 LCI 320xd Performance NBT EVO
Masz rację Tomek, widać było dobitnie jak stanęły obok siebie na ostatnim zlocie ;) Jeszcze kilka modów w deseń Waszego performance'a mam do zrobienia ;)
-
E91 LCI 320xd Performance NBT EVO
fakt. jak już zakładać to tylko z LCI :cool2: dzięki! rzeczywiście trochę zmian było,aczkolwiek jak patrzę na te pierwsze zdjęcia to się czasem zastanawiam po co,bo i tak było bardzo dobrze ;)
-
Truskawa - E92 335is 452KM 623NM Stage 2+
zacny hebel :cool2: wczoraj widziałem Panamerę Turbo S - tam to typ dopiero miał hamulec - zacisk pół tarczy obejmował.niejedno auto ma mniejsze koła :lol:
-
E91 LCI 320xd Performance NBT EVO
dzięki! nic nie trzeba wiercić.w miejscach na śruby relingów jest śruba-zaślepka z gumową podkładką uszczelniającą.trzeba ją wykręcić i jest gotowa dziura na reling jak zwykle dzięki za porady ;) dzięki. na pewno w drugą stronę nie chce mi się już zmieniać ;)
-
E91 LCI 320xd Performance NBT EVO
pozazdrościłem koledze z bliźniaczej E91 kilku elementów,w tym relingów LCI. udało się kupić w dobrej cenie,więc zabrałem się do montażu. było: jest: całość montażu zabrała ok.4 godzin. pewnie można szybciej,ale robiłem to pierwszy raz i nie chciałem nic połamać i nie uszkodzić. robota do najprzyjemniejszych nie należy,ale da się ;) wczoraj zamontowałem stronę kierowcy,a dzisiaj od rana składanie tej strony i ogarnięcie strony pasażera. kilka fot z prac: nigdy nie byłem zwolennikiem relingów,ale muszę przyznać,że te w wersji LCI,czarne pasują do mojego auta :) kolejne mody w planach to listwy szyby czołowej na czarno,customowe splittery zderzaka i obudowy lusterek w hydrografikę albo folię carbon.a potem pewnie znowu wystawię auto na sprzedaż :lol:
-
Moja F31 335d 407KM 781Nm wynik po programie u Aligatora;)
Dobrze, że wszystko się pozytywnie skończyło! Zacny wynik, gratuluję!!!!
-
e91 330d zaślepienie EGR
dpf masz w aucie wywalony?
-
E92 LCI 335i x-drive manual (H&R Monotube)
Gdzie kupiłeś te ołowiane ciężarki? Wulkanizatorzy to na ogół jakiś dramat. Zdzierają stare ciężarki, nie czyszczą pozostałości, naklejają na to nowe. Zawsze mnie to wkurwia.