Skocz do zawartości

kulfon3

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kulfon3

  1. Jak widać nic nie jest lifetime ;) :cool2:
  2. dzięki Pany! źle zdjęcie zrobiłem,bo te splitery trochę giną w cieniu. moim zdaniem też pasują. niebawem cyknę jakieś zdjęcie gdzie lepiej je będzie widać :cool2:
  3. dzięki marko0424 wpadły w końcu oryginalne zaślepki spryskiwaczy Performance - poprzednie miałem mpakietowe z oryginalnego zderzaka (trochę inny kształt :D - są bardziej podłużne niż mpakiet ) Tutaj już na aucie i od razu też kilka zdjęć spliterów,o których wcześniej była mowa:
  4. Slavko, rozkoduj sobie vin.musisz mieć opcję: 5AC Autom. High-beam Headlights Control Fernlichtassistent ja to mam u siebie fabrycznie,ale moim zdaniem w serii E9X działa to średnio.
  5. dobry kolor zacisków :cool2: :cool2:
  6. dzięki! splitery są z plastiku,żadna guma. jak dotrą do mnie zaślepki spryskiwaczy Performance (bo do tej pory miałem Mpakietowe z mojego oryginalnego zderzaka) to cyknę lepsze zdjęcia frontu. piasku pod filtrem nie miałem dużo,bo czasami tam zaglądam między wymianami i odkurzaczem ogarniam temat. wczoraj zdemontowałem całą tą puszkę filtra i umyłem przed założeniem nowego filtra. kilka minut roboty i po temacie. warto przy okazji przeczyścić/udrożnić rurkę odprowadzającą wodę z puszki filtra powietrza - jeżeli tego nie robiłeś to możliwe,że masz zapchaną kamyczkami. nie wiem dlaczego zdjęcie nie działa - tam był w zasadzie tylko zrzut ekranu z INPA+ z procedury adaptacji. imgur coś wczoraj szwankował podczas uploadu i może stąd ten problem. prawie jak u Ciebie by było ;) :cool2:
  7. dzięki! czekam na to co u siebie wymodzisz ;) haha no na pewno, wszyscy wiemy, ze mody sa za bardzo uzalezniajace, to samo pisalem w swoim temacie po zakupie F21... :mrgreen: dzięki kolego, właśnie przeczytałem Twój temat. nie jestem fanem przedlifta F2X,ale kolor masz piękny,a jak ją zrobisz w polifta to będzie cud miód orzeszki :cool2: a mody to chyba choroba... ;) Wracając do tematu... W poniedziałek auto śpiewająco przeszło coroczny przegląd techniczny w SKP Mercedes-Benz Duda-Cars we Wrocławiu ;) a dzisiaj z przebiegiem 307 406km odwiedziłem rekomendowany przeze mnie każdemu w okolicach Wrocławia i nie tylko MP Serwis w Bystrym k/Oleśnicy celem ogarnięcia kilku zaległych spraw Olej BMW TWIN POWER TURBO 5W30 (Shell), filtry oleju i paliwa MANN, płyn wspomagania RAVENOL SSF (norma CHF 11S),PROTEC DPF CLEANER P2985DCC, przewód powrotny wspomagania nr 32416783774 (cena w ASO ponad 1100zł, zakupiłem używkę w stanie idealnym) Przed wymianą do silnika wleciał na 20minut ARCHOIL AR2820 Niedawno zauważyłem nieduże pocenie w okolicy Intercoolera od strony węża lecącego do kolektora. W ASO zakupiona uszczelka nr 11617791235. Płyn wspomagania został wymieniony na wspomniany RAVENOL i przede wszystkim wymieniony został przewód powrotny wspomagania,ponieważ na starym pojawiła się korozja :mad2: Ciekawostka - ten przewód był jedynie w E9X LCI z silnikiem 320xd (2007-2010) i w X1 (2008-2012) Przy okazji inspekcja turbiny pod kątem ewentualnych luzów - wynik negatywny :cool2: . Niech kręci kolejne 300 000 km! ;) Po wymianie przewodu,olejów,oringu itd. małe SPA przeszła osłona podwozia :D Poszła także adaptacja skrzyni rozdzielacza napędu X-drive,bo nie zrobiłem tego po wymianie oleju w skrzyni VTG. Na sam koniec do DPF profilaktycznie został zaaplikowany cleaner z firmy PROTEC. W drodze powrotnej włączyłem regenerację filtra,ale nie zauważyłem jakiejś różnicy. Popiołu mam nadal 30g - monitorowane oczywiście najlepszą apką do DPF i nie tylko,czyli BTool ;) Po powrocie do domu wymieniłem filtr powietrza (który zapomniałem zabrać ze sobą na serwis). Poprzednio był MAHLE,a teraz VALEO. No, to teraz tylko lać ropę i cieszyć się jazdą ;) Polecam Maćka i Sławka w MP Serwis :cool2: :cool2: :cool2:
  8. Bartek,dla Ciebie aż 30 minut??? ;) myślę,że taniej i lepiej będzie albo kupić ori czarne śruby i nie dawać dystansów,albo jak już muszą być dystanse to łebki śrub pomalować na czarno i tyle.
  9. sprawdź w realoem czy przypadkiem nie masz tego serwo na które chcesz zmieniać. ja mimo,że mam 320d to mam właśnie takie serwo i nie musiałem zmieniać.
  10. dziękuję,jeszcze dosłownie kilka rzeczy i koniec Mariusz,takich aut jak moje czy Twoje byłe to się nie "łyka" ani nie "pcha",bo to są porządne auta,a nie jakieś ulepy ;) no już miałem swoją znowu wystawiać,bo była piękna e92 330xd w indywidualu na wiodku,ale ktoś mnie ubiegł,więc na razie muszę się cieszyć tym co mam ;) LCI nie szumią.zmieniaj. ;) dzisiaj szybki serwis klimy i wymiana filtra: ten filtr u góry to nowy ;) no i zapowiedź kolejnego moda:
  11. fajny bajer z tym otwieraniem bramy. a odnośnie gaśnicy to ja nie miałem żadnego problemu - w panelu fotela mam taką dźwignię - jak ją odsunę do tyłu to fotel się sam przesuwa :D ;)
  12. pięknie się prezentuje! ale akurat nakładki chrom na śruby to bym odpuścił ;)
  13. Petarda
  14. Ach ten Bartek, nasza skarbnica wiedzy :) Mody na plus, ważne, że wszystko zakończone pozytywnie. Teraz doceniam seryjne uchwyty na kubki ;)
  15. W każdą ostatnią niedzielę miesiąca jest zlot maxbimmer.pl na parkingu podziemnym w CH Bielany :)
  16. myślę,że zmiana języka to powinien być priorytet. wtedy może zaczniesz zasłużenie zarabiać na tej apce i będzie konkurencja poza Polską do carly i tego typu aplikacji :cool2:
  17. Masz rację Tomek, widać było dobitnie jak stanęły obok siebie na ostatnim zlocie ;) Jeszcze kilka modów w deseń Waszego performance'a mam do zrobienia ;)
  18. fakt. jak już zakładać to tylko z LCI :cool2: dzięki! rzeczywiście trochę zmian było,aczkolwiek jak patrzę na te pierwsze zdjęcia to się czasem zastanawiam po co,bo i tak było bardzo dobrze ;)
  19. zacny hebel :cool2: wczoraj widziałem Panamerę Turbo S - tam to typ dopiero miał hamulec - zacisk pół tarczy obejmował.niejedno auto ma mniejsze koła :lol:
  20. dzięki! nic nie trzeba wiercić.w miejscach na śruby relingów jest śruba-zaślepka z gumową podkładką uszczelniającą.trzeba ją wykręcić i jest gotowa dziura na reling jak zwykle dzięki za porady ;) dzięki. na pewno w drugą stronę nie chce mi się już zmieniać ;)
  21. pozazdrościłem koledze z bliźniaczej E91 kilku elementów,w tym relingów LCI. udało się kupić w dobrej cenie,więc zabrałem się do montażu. było: jest: całość montażu zabrała ok.4 godzin. pewnie można szybciej,ale robiłem to pierwszy raz i nie chciałem nic połamać i nie uszkodzić. robota do najprzyjemniejszych nie należy,ale da się ;) wczoraj zamontowałem stronę kierowcy,a dzisiaj od rana składanie tej strony i ogarnięcie strony pasażera. kilka fot z prac: nigdy nie byłem zwolennikiem relingów,ale muszę przyznać,że te w wersji LCI,czarne pasują do mojego auta :) kolejne mody w planach to listwy szyby czołowej na czarno,customowe splittery zderzaka i obudowy lusterek w hydrografikę albo folię carbon.a potem pewnie znowu wystawię auto na sprzedaż :lol:
  22. Dobrze, że wszystko się pozytywnie skończyło! Zacny wynik, gratuluję!!!!
  23. dpf masz w aucie wywalony?
  24. Gdzie kupiłeś te ołowiane ciężarki? Wulkanizatorzy to na ogół jakiś dramat. Zdzierają stare ciężarki, nie czyszczą pozostałości, naklejają na to nowe. Zawsze mnie to wkurwia.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.