Skocz do zawartości

kulfon3

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kulfon3

  1. Na szczęście właściciel taki,że nie było opcji,że przeglądu nie przejdzie :cool2:
  2. nie chciałem zniechęcić tylko uświadomić ;) jestem amatorem i stąd błędy,które poskutkowały tym,że folia odłazi. na pewno opalarka byłaby przydatna.koszt folii nie jest tak duży - można spróbować. działaj, jestem ciekaw jak Tobie pójdzie ;)
  3. Hehehe, spoko. Folia oczywiście jest zawinięta pod spód. Po prostu lusterka LCI jest to ciężki materiał do pracy dla amatora.
  4. jest to jakieś wyjście,ale nie widziałem na żywo. za dwa lusterka chcą 250zł. powiem tak, okleić te lusterka to tragedia.prawie 4 godziny się pałowałem i i tak są do oklejenia na nowo,ale muszę psychicznie odpocząć ;) folia naprawdę daje świetny efekt głębi.niestety okleić tak żeby nie odłaziło na krawędziach to nielada wyczyn. mam za mały skill.. na dodatek używałem suszarki,bo nie mam opalarki. poza tym przez grubość i strukturę folii nie jest nią tak łatwo oklejać jak normalną folią kolorową. kolejną alternatywą dla oklejania poza hydrografiką są obudowy carbonowe z aliexpress,ale to już koszt jakieś 130 dolarów za komplet z tego co widziałem. tak czy owak poniżej efekty zaraz po oklejeniu: lusterko kierowcy wyszło jak fabryka ;) pasażera trochę gorzej.niestety prawie od razu zaczęło odłazić od spodu i przy trójkacie shadow line dwa dni po oklejeniu i po trasie - idealne dotąd lusterko kierowcy też na boku pokazało ściągnięcie folii :mad2: tak więc jak komuś się chce z tym pierdzielić to życzę powodzenia . na plus jest fakt,że do białego auta takie obudowy robią mega robotę. na bank będę jeszcze raz oklejał albo któraś z powyższych alternatyw zostanie zrealizowana.
  5. tak to zrobił,że to lusterko praktycznie samo mu się okleiło :P dodatkowy problem z folią carbon jest taki,że przy rozciąganiu istnieje ryzyko,że się wzorek rozjedzie albo coś się stanie z tym efektem głębi... no cóż,pożyjemy zobaczymy. ceny za oklejanie lusterek mają chore. Wrapster wycenił mi lusterka folią Sott elemento6 gloss carbon na 550zł netto/sztuka... Za te pieniądze to można kupić komplet replik z carbonu na aliexpress. podziękowałem. pobawię się z folią.
  6. w 330d przecież fabrycznie masz ładną dwururkę ;) środkowego nie wycinasz? po co go zostawiać?
  7. brak mocy to częste zjawisko w tym motorze. na ogół pomaga zakup N57 albo jakiegoś innego 6garowca ;)
  8. Super zdjęcia! Mogłem z Wami jechać na ten stadion ;)
  9. Nie wiem jak to jest w preLCI. Po prostu łapiesz całe i powoli odpinasz po krawędzi :)
  10. No tak, ale to za jakiś czas ;) Taka tania? :mrgreen: ciekawe jak z jakością i jak.ona wygląda w realu? :mrgreen: będziesz testować? :wink: Wygląda bardzo dobrze, jest głębia. Ale właśnie ze względu na strukturę to gruba folia i okleić nią te lusterka to będzie mordęga.
  11. Jeszcze jakbyś wskazówki zegarów dał takie same wszędzie to byłoby super ;) Teraz jak dla mnie to dziwnie to wygląda.
  12. Już mam http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=6938919381
  13. dzięki! ale piękna to jest ta Twoja 1er po metamorfozie!!! lusterka z M3 są beznadziejnie drogie. poza tym już nie inwestuję w mody zewnętrzne,bo planuję sprzedać auto.może jeszcze obudowy lusterek okleję w carbon 5d albo 6d :D Te "uszy" LCI naprawdę mi się podobają. Oczywiście M3 są bezkonkurencyjne,ale ta cena... A co do felg to nigdy w życiu na czarno.Już wolałbym je pomalować w jakiś grafit,ale też tego nie zrobię z w/w względów. Mi się podoba jak jest ;) Dzisiaj dotarł do mnie bagażnik rowerowy. Sprawia wrażenie bardzo funkcjonalnego i prostego w użytku. W końcu może chociaż raz od zakupu auta 5 lat temu wykorzystam hak ;)
  14. Kilka fot na łonie przyrody. W miarę widać relingi i splitery. No i kilka fot z comiesięcznego spota Maxbimmer.pl
  15. całkiem nieźle Ci wyszła ta zabawa! niebo jak na lazurowym wybrzeżu ;) :cool2: :cool2: :cool2:
  16. jak ktoś ma Carly to odblokowanie filmów, składanie lusterek i tego typu pierdoły sam sobie zrobi. pieniądze fachowcom lepiej zostawiać za jakieś rzeczy związane z diagnostyką,aktualnianiem sterowników itp ;)
  17. Miałem już wykupiony dpf i reset serwisów. Z udostepnionej reszty nie za bardzo mam co wykorzystać. Wyświetlacz pdc już mi kiedyś kolega zakodował.
  18. Też tak miałem, ale wróciłem właśnie do oryginalnego widoku ;)
  19. o wiele lepiej ;) :cool2:
  20. no spoko.zachowali się.dostałem upgrade wszystkiego ;)
  21. Po programie powinieneś mieć więcej niż wyszło wam w E91
  22. Ze dwa razy miałem kontrolę drogową, w ogóle nie zwracali uwagi.
  23. jest dobrze. teraz w dół ją!!! :D
  24. dzięki! to jest naklejka o wymiarach blaszanej tablicy. co to za działanie w porównaniu z Twoją przeróbką na polifta ;) dzięki! żarówki są ok.masz na myśli białe? nie chcę ;) z tym wygłuszeniem płyty to chyba jednak choroba ;) nie widzę sensu. żeby pod podłogą było ciszej? :D ogólnie auto jest porobione już, świeżo po serwisie i raczej skłaniam się poważniej ku sprzedaży niż dalszemu modzeniu ;)

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.