Treść opublikowana przez kulfon3
-
[E91] 320D LCI 177KM M-pakiet - zawirusowana!
coś mi się nie chce wierzyć w to 0 sadzy. u mnie nigdy do zera nie wypala,a nawet jak dochodzi do 0 to zaraz wskakuje na 4coś. może wyczyść dane aplikacji albo zainstaluj na nowo i spróbuj. :?:
-
335i N54 + soft skrzyni alpina
Może zdalnie ktoś Ci to ogarnie. Zapytaj kolegę dziqsek. Możesz też sobie sam wgrać alternatywny soft z xhpflashtool- zbliżony do alpiny ale bardziej dostosowany pod konkretne auto /skrzynię , ale to już droższy interes.
-
Vaporr -->> e92 335is 437KM 603Nm
Z ciekawości ile wyniosło Cię to auto - cena z aukcji, opłaty transport i naprawa? Może być priv. Zobaczę czy jest sens zbierać ;)
-
Vaporr -->> e92 335is 437KM 603Nm
super fura! gratulacje! mam nadzieję,że wyszukanie takiego wypoasionego miejsca na sesję zabrało mniej czasu niż wyszukanie tego egzemplarza na aukcji.... :lol: jedynie co bym zewnętrznie zmienił to felgi. Twoje stare ZP6 i pozamiatane :cool2:
-
E90 318d LCI M-Pakiet
Lepiej celuj w lepszy silnik ;)
-
E91 20d cypisek
felgi z górnej półki! :cool2: a wynik hamowania jest ok. ważne,że wszystko w aucie sprawne :cool2:
-
E91 325D - przekładka skrzyni automatycznej z 330D
Jeżeli chodzi o same Nm to możliwe, że wystarczy dać mocniejszy konwerter, ale jaki konkretnie to nie wiem. Poszukaj info na zagranicznych forach.
-
BMW F30 320d Sport
Bmw expert robi turbiny? :) Przy takim świeżym aucie słusznie, że idziesz też w mechanikę. Nic nie pisał o usuwaniu dpf, więc nie wiem skąd takie wnioski...
-
BMW E92 LCI 320D verMILIONrot
kolor rzadki,ale we wrocławiu podobna na sprzedaż z ciekawszym motorem i kilkoma rzeczami do naprawy: https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-335-d-e92-lift-lci-zamiana-ID6zpVNd.html szerokości!
-
E92 LCI 335i x-drive manual (H&R Monotube)
nie chcesz się zamienić na jaśniejsze? :D nieźle to na zdjęciach wygląda. brałeś zestaw REGULAR?
-
E92 LCI 335i x-drive manual (H&R Monotube)
plastic IIRC to materiał z górnej półki.coś takiego jak amelinium :wink: jak znajdę chwilę to poświęcę się dla nauki i cyknę Tobie fotę listwy od wewnątrz.moim zdaniem to nie jest plastik. odnośnie koloru to też mam czarne skóry i generalnie widziałbym u siebie listwy TITAN SHADOW np. z M3 E90,ale ciężko dostać. na pewno będą pasować do ciemnego wnętrza. http://http://i360.photobucket.com/albums/oo47/janinafitness/P1020375.jpg http://www.m3post.com/forums/attachment.php?attachmentid=127305&stc=1&d=1202314912
-
WRACAMY DO BMW 335D STR 49
Twoja ładniejsza ;)
-
E92 LCI 335i x-drive manual (H&R Monotube)
mam u siebie te listwy alu-glacier (plastry miodu). nawet nie wiedziałem,że były w ciemniejszej wersji. u mnie auto z 2009,więc są te jaśniejsze. jeżeli te plastry miodu są z plastiku to powiem Wam,że moim zdaniem w ogóle tego nie widać. jak oni to stwierdzili na e90post? trzymając w ręku te listwy to wydaje się być metalowe.
-
BMW F30 320d Sport
te lampy to przegięcie pały :cool2: :cool2: :cool2: a z wydechem to koncepcja taka jak w E90?
-
BMW 335D by Radek
Auto marzenie. Gratulacje :cool2: :cool2: :cool2: Jedyne co bym od razu wywalił to te lampki drzwi z logiem BMW... Koncepcja na koła 441M ferric grey do białego auta jest jak najbardziej słuszna. Możliwe,że na wiosnę wrócę do swoich 313 i 441m ferric grey będą na sprzedaż. Szerokości!
-
[E91] 320D LCI 177KM M-pakiet - zawirusowana!
natrzaskałeś tych zdjęć i nawet jedno Ci wyszło całkiem całkiem.... ;)
-
Chiptuning do e91 320d w automacie
W obornikach Śląskich Vagtune robi te sterowniki po obd. Jak nie masz strasznie daleko to tam uderzaj.
-
[E91] 320D LCI 177KM M-pakiet - zawirusowana!
Oczywiście, że były progi performance. Takie same do e90 i do e91. Zobacz sobie na moje albo Czerwonego ;) Żeby było "" zgodnie ze sztuką " to musiałby zmienić zderzaki na performance, więc lepiej jak są naklejki ;)
-
E92 335D LeMans Blau: 410KM/750Nm - SPRZEDANE
pozazdrościć tych wszystkich "spotkań" ;) szkoda,że u nas nie ma takiego śniegu... świetnie te felgi wyglądają wypełnione śniegiem ;) a co do Twojej rakiety to czekam na foty z umytym autem.carbonowe dodatki robią robotę :cool2:
-
[E91] 320D LCI 177KM M-pakiet - zawirusowana!
piękne pożegnanie roku. dobre mody z zegarami. naklejki na progi też optycznie nadadzą agresywności :cool2:
-
e91 325i -->Touring M3 projekt,s.77 swap s65 rozpoczęty
Coś pięknego!!
-
E91 20d cypisek
U Ciebie Arek są takie same wtryski? Bo Cypisek ma z Fki.
-
E91 20d cypisek
W nowym roku może i do mnie wlecą takie wtryski.
-
E91 LCI 320xd Performance NBT EVO
u mnie są trzy pompki.dobrze,że tylko jedna siadła ;) Ori też pewnie coś pod 200zł by wyszło,ale w tej sytuacji nie widzę sensu.
-
E91 LCI 320xd Performance NBT EVO
witam przed Świętami! odnośnie tej buczącej klimatyzacji to ponowny jej serwis (dobicie czynnika i dodanie nieznacznej ilości oleju) załatwiło temat. wygląda na to,że poprzedni serwisant klimatyzacji delikatnie mówiąc - nie do końca wiedział co robi - czynnika miałem o 2/3 mniej niż potrzeba - pomimo tego,że na wydruku wszystko było jak należy... :nienie: żeby jednak nie było tak różowo to kilka dni temu z dnia na dzień przestały mi działać spryskiwacze przedniej szyby. bezpiecznik ok, spryskiwanie tylnej szyby i xenonów też gitara,ale przednia szyba susza... niefart totalny tym bardziej ze względu na pogodę... nie wiedziałem czy to kwestia pompki czy może coś się zatkało w zbiorniku (z tego co czytałem to np. z czasem filtr pompki mógł się zatkać). na wszelki wypadek zamówiłem pompkę - łącznie z dostawą wyszło całe 23,11zł :lol: i korzystając z tego,że jest aż całe 5C i chwilowo nie pada stwierdziłem,że spróbuję to wymienić. żeby to zrobić należy zdjąć koło przód od pasażera i zdemontować nadkole - o tej porze roku to zdecydowanie "brudna robota"... po zdjęciu nadkola widać coś takiego mniej więcej: największy problem miałem z wyjęciem zbiornika,bo ciasno siedzi i na dodatek wszędzie kabelki i przewody spryskiwaczy... po obejrzeniu wcześniej kilku filmów na yt jakoś się udało. po rozłączeniu wszystkiego mniej więcej tak to wyglądało: niestety zbiornik płynu miałem zalany na maksa i po odłączeniu pompek wszystko poszło w ziemię. tego co udało się zlać do wiadra nie miałem zamiaru ponownie zalewać.nowy płyn groszowa sprawa,więc nie ma tragedii. przejrzałem zbiornik i filtry pompek i wszystko w zasadzie wyglądało jak fabryka.żadnych osadów,ani innych zanieczyszczeń. przemyłem zbiornik i filtry na wszelki wypadek i założyłem nową pompkę: po złożeniu wszystkiego do kupy w odwrotnej kolejności spryskiwacze szyby ożyły i wszystko śmiga jak ta lala. żadna śrubka nie została ;) muszę jedynie dokupić trzy małe spinki łączące nadkole z błotnikiem,bo przy demontażu uległy zdekompletowaniu.w moim ASO nie mieli tego dzisiaj,więc temat załatwię po świętach.groszowa sprawa. teraz już spokojnie mogę jechać na święta ;) dzięki za konsultacje kolegom Cypisek i Czerwony :cool2: