Skocz do zawartości

kulfon3

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kulfon3

  1. coś mi się nie chce wierzyć w to 0 sadzy. u mnie nigdy do zera nie wypala,a nawet jak dochodzi do 0 to zaraz wskakuje na 4coś. może wyczyść dane aplikacji albo zainstaluj na nowo i spróbuj. :?:
  2. Może zdalnie ktoś Ci to ogarnie. Zapytaj kolegę dziqsek. Możesz też sobie sam wgrać alternatywny soft z xhpflashtool- zbliżony do alpiny ale bardziej dostosowany pod konkretne auto /skrzynię , ale to już droższy interes.
  3. Z ciekawości ile wyniosło Cię to auto - cena z aukcji, opłaty transport i naprawa? Może być priv. Zobaczę czy jest sens zbierać ;)
  4. super fura! gratulacje! mam nadzieję,że wyszukanie takiego wypoasionego miejsca na sesję zabrało mniej czasu niż wyszukanie tego egzemplarza na aukcji.... :lol: jedynie co bym zewnętrznie zmienił to felgi. Twoje stare ZP6 i pozamiatane :cool2:
  5. Lepiej celuj w lepszy silnik ;)
  6. felgi z górnej półki! :cool2: a wynik hamowania jest ok. ważne,że wszystko w aucie sprawne :cool2:
  7. Jeżeli chodzi o same Nm to możliwe, że wystarczy dać mocniejszy konwerter, ale jaki konkretnie to nie wiem. Poszukaj info na zagranicznych forach.
  8. Bmw expert robi turbiny? :) Przy takim świeżym aucie słusznie, że idziesz też w mechanikę. Nic nie pisał o usuwaniu dpf, więc nie wiem skąd takie wnioski...
  9. kolor rzadki,ale we wrocławiu podobna na sprzedaż z ciekawszym motorem i kilkoma rzeczami do naprawy: https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-335-d-e92-lift-lci-zamiana-ID6zpVNd.html szerokości!
  10. nie chcesz się zamienić na jaśniejsze? :D nieźle to na zdjęciach wygląda. brałeś zestaw REGULAR?
  11. plastic IIRC to materiał z górnej półki.coś takiego jak amelinium :wink: jak znajdę chwilę to poświęcę się dla nauki i cyknę Tobie fotę listwy od wewnątrz.moim zdaniem to nie jest plastik. odnośnie koloru to też mam czarne skóry i generalnie widziałbym u siebie listwy TITAN SHADOW np. z M3 E90,ale ciężko dostać. na pewno będą pasować do ciemnego wnętrza. http://http://i360.photobucket.com/albums/oo47/janinafitness/P1020375.jpg http://www.m3post.com/forums/attachment.php?attachmentid=127305&stc=1&d=1202314912
  12. Twoja ładniejsza ;)
  13. mam u siebie te listwy alu-glacier (plastry miodu). nawet nie wiedziałem,że były w ciemniejszej wersji. u mnie auto z 2009,więc są te jaśniejsze. jeżeli te plastry miodu są z plastiku to powiem Wam,że moim zdaniem w ogóle tego nie widać. jak oni to stwierdzili na e90post? trzymając w ręku te listwy to wydaje się być metalowe.
  14. te lampy to przegięcie pały :cool2: :cool2: :cool2: a z wydechem to koncepcja taka jak w E90?
  15. Auto marzenie. Gratulacje :cool2: :cool2: :cool2: Jedyne co bym od razu wywalił to te lampki drzwi z logiem BMW... Koncepcja na koła 441M ferric grey do białego auta jest jak najbardziej słuszna. Możliwe,że na wiosnę wrócę do swoich 313 i 441m ferric grey będą na sprzedaż. Szerokości!
  16. natrzaskałeś tych zdjęć i nawet jedno Ci wyszło całkiem całkiem.... ;)
  17. W obornikach Śląskich Vagtune robi te sterowniki po obd. Jak nie masz strasznie daleko to tam uderzaj.
  18. Oczywiście, że były progi performance. Takie same do e90 i do e91. Zobacz sobie na moje albo Czerwonego ;) Żeby było "" zgodnie ze sztuką " to musiałby zmienić zderzaki na performance, więc lepiej jak są naklejki ;)
  19. pozazdrościć tych wszystkich "spotkań" ;) szkoda,że u nas nie ma takiego śniegu... świetnie te felgi wyglądają wypełnione śniegiem ;) a co do Twojej rakiety to czekam na foty z umytym autem.carbonowe dodatki robią robotę :cool2:
  20. piękne pożegnanie roku. dobre mody z zegarami. naklejki na progi też optycznie nadadzą agresywności :cool2:
  21. U Ciebie Arek są takie same wtryski? Bo Cypisek ma z Fki.
  22. W nowym roku może i do mnie wlecą takie wtryski.
  23. u mnie są trzy pompki.dobrze,że tylko jedna siadła ;) Ori też pewnie coś pod 200zł by wyszło,ale w tej sytuacji nie widzę sensu.
  24. witam przed Świętami! odnośnie tej buczącej klimatyzacji to ponowny jej serwis (dobicie czynnika i dodanie nieznacznej ilości oleju) załatwiło temat. wygląda na to,że poprzedni serwisant klimatyzacji delikatnie mówiąc - nie do końca wiedział co robi - czynnika miałem o 2/3 mniej niż potrzeba - pomimo tego,że na wydruku wszystko było jak należy... :nienie: żeby jednak nie było tak różowo to kilka dni temu z dnia na dzień przestały mi działać spryskiwacze przedniej szyby. bezpiecznik ok, spryskiwanie tylnej szyby i xenonów też gitara,ale przednia szyba susza... niefart totalny tym bardziej ze względu na pogodę... nie wiedziałem czy to kwestia pompki czy może coś się zatkało w zbiorniku (z tego co czytałem to np. z czasem filtr pompki mógł się zatkać). na wszelki wypadek zamówiłem pompkę - łącznie z dostawą wyszło całe 23,11zł :lol: i korzystając z tego,że jest aż całe 5C i chwilowo nie pada stwierdziłem,że spróbuję to wymienić. żeby to zrobić należy zdjąć koło przód od pasażera i zdemontować nadkole - o tej porze roku to zdecydowanie "brudna robota"... po zdjęciu nadkola widać coś takiego mniej więcej: największy problem miałem z wyjęciem zbiornika,bo ciasno siedzi i na dodatek wszędzie kabelki i przewody spryskiwaczy... po obejrzeniu wcześniej kilku filmów na yt jakoś się udało. po rozłączeniu wszystkiego mniej więcej tak to wyglądało: niestety zbiornik płynu miałem zalany na maksa i po odłączeniu pompek wszystko poszło w ziemię. tego co udało się zlać do wiadra nie miałem zamiaru ponownie zalewać.nowy płyn groszowa sprawa,więc nie ma tragedii. przejrzałem zbiornik i filtry pompek i wszystko w zasadzie wyglądało jak fabryka.żadnych osadów,ani innych zanieczyszczeń. przemyłem zbiornik i filtry na wszelki wypadek i założyłem nową pompkę: po złożeniu wszystkiego do kupy w odwrotnej kolejności spryskiwacze szyby ożyły i wszystko śmiga jak ta lala. żadna śrubka nie została ;) muszę jedynie dokupić trzy małe spinki łączące nadkole z błotnikiem,bo przy demontażu uległy zdekompletowaniu.w moim ASO nie mieli tego dzisiaj,więc temat załatwię po świętach.groszowa sprawa. teraz już spokojnie mogę jechać na święta ;) dzięki za konsultacje kolegom Cypisek i Czerwony :cool2:

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.