Treść opublikowana przez kulfon3
-
[E91] 320D LCI 177KM M-pakiet - zawirusowana!
te ramki w zegarach robią robotę też dzięki białemu podświetleniu.będę musiał o tym pomyśleć u siebie. :cool2: tutaj masz "chińskie" M666. jeżeli Ci zależy na tym wzorze to temat do przemyślenia.niby gwarancja 3 lata jest jakby coś się działo.. https://www.ladnefelgi.pl/product-pol-40264-FELGI-18-BMW-E46-E90-F30-F34-E60-F10-X1-E84-X3-F25.html
-
[E91] 320D LCI 177KM M-pakiet - zawirusowana!
moje ringi są takie same jak Twoje - a la M3. demontowałem je z zegarów od E60,ale możliwe,że jakichś Mpakietowych albo z jakiejś bogatszej wersji,bo w serii na ogół te ringi z e60 są zwykłe.
-
E92 335D LeMans Blau: 410KM/750Nm - SPRZEDANE
bardzo prawdopodobne,że na żywo jest lepiej :cool2: nie maluj całych na czarno. moim zdaniem czarne felgi optycznie wyglądają na mniejsze i jakikolwiek wzór ginie w tym kolorze,a szkoda. jak już to może jakiś ciemny grafit i polerka,albo jakiś gunmetal. do tego może te zaciski w końcu na jakiś fajny kolor ;) :cool2:
-
[E91] 320D LCI 177KM M-pakiet - zawirusowana!
-jedyne słuszne nakładki to edelstahl :lol: -tego archoila to lepiej było zalać ze świeżym olejem.tym bardziej,że do wymiany masz już niedaleko,a tani to on nie jest ;) -świetny mod z zegarami.jak robiłem to u siebie to wkładałem ringi z E60.z tą szybką to była droga przez mękę i napięcie jak w filmie hitchkoka.ze dwie szybki straciły życie zanim się udało ;) -uchwyt gaśnicy mam u siebie.montaż jest prosty o ile masz wszystkie śrubki. trzeba trochę poklęczeć przy aucie ;) chyba są jakieś foty w moim temacie. o ile nie masz jakiejś zgrabnej gaśnicy to wizualnie będzie trochę lipa jak u mnie,bo ten uchwyt nie jest tak głęboko pod fotelem jak np.przy fotelach Performance. jeszcze jedno - ja dałem ten uchwyt pod fotelem kierowcy i w sumie trochę przy wsiadaniu przeszkadza.jakoże jeżdżę większość czasu sam to na wiosnę gaśnica robi wypad na stronę pasażera. dostęp wciąż szybki,a komfort kierowcy większy ;) - a olej nie lepiej 5w30? dodatki nano na pewno nie zaszkodzą.w końcu wlałeś ar9100,a to podobny mechanizm ;)
-
E92 335D LeMans Blau: 410KM/750Nm - SPRZEDANE
mi te felgi nie leżą.może jakościowo są super,ale takie połączenie polerki z czarnym jakoś właśnie kojarzy mi się z tymi tajwańskimi wzorami. za to autko bajka , nawet brudne :wink:
-
[E9x] Dystanse
Nie da się wypchnąć koła na zewnątrz tak, żeby nie dawało syfem
-
BMW E92 LCI 320D verMILIONrot
jak już to lepiej doposażyć w NBT.
-
Diesel w e90...filtr cząstek stałych DPF
ja popiołu mam u siebie coś 28g,ale profilaktycznie na wiosnę zakupiłem: http://bluechempolska.pl/produkt/dpf-catalyst-cleaner/ nie trzeba demontować filtra żeby tego użyć. porównam przed i po i zobaczę czy to coś daje ;)
-
[N47 M47] aplikacja android diagnostyka, DPF i więcej
Może o to chodzi, że wtryskiwacze sprawdza się na postoju.
-
Vaporr -->> e92 335is 437KM 603Nm
też kiedyś czytałem o takim patencie.nie pamiętam gdzie. wtedy ktoś polecał wąż do spryskiwaczy z JULA :D https://www.jula.pl/catalog/motoryzacja/akcesoria-samochodowe/czesci-samochodowe/weze-samochodowe/waz-do-spryskiwaczy-619228/ odnośnie skóry - ta brązowa bardzo ożywia wnętrze i po prostu ciekawiej wygląda niż czarna.sam bym się z chęcią zamienił jakbym znalazł taką do e91 lci.no ale wiadomo,Tobie ma się podobać :cool2:
-
Vaporr -->> e92 335is 437KM 603Nm
Vaporr,OT się robi przez mojego linka,sorki :cool2: Piotres,to są felgi do E9X.Niemiec jakiś mało kumaty, ET 35,a nie ET 14.Na zdjęciu ET wybite jest w kwadracie - słabo widać te "35",ale jest. Z-Performance nawet nie robi żadnych felg z tak niskim ET,a przynajmniej na pewno nie w tym wzorze. Sorki jeszcze raz za OT. link do strony zp: http://www.z-performance.com/index.php?route=product/product&product_id=89
-
Vaporr -->> e92 335is 437KM 603Nm
piotres, bo ja 18 cali max. tu jest 19.
-
[E91] 320D LCI 177KM M-pakiet - zawirusowana!
wiadomix. otwórz klapę,szybę podnieś, rozłączasz aku i sobie działasz na spokojnie.
-
Vaporr -->> e92 335is 437KM 603Nm
znalazłem u niemca w używce 19 cali zp06 za 700 ojro. jedna do naprawy,ale i tak cena super - niestety nie mój rozmiar ;) bierz do swojej ;) https://www.ebay-kleinanzeigen.de/s-anzeige/z-performance-19-/796565279-223-6770
-
[E91] 320D LCI 177KM M-pakiet - zawirusowana!
możesz sobie co nieco zwizualizować do weekendu ;) https://www.youtube.com/watch?v=uyTUO6TU818
-
[E91] 320D LCI 177KM M-pakiet - zawirusowana!
jak podniesiesz klapę to po prawej stronie w gumowym peszlu przecierają się te przewody. nie wiem gdzie jest DIY od a do z,ale nawet w moim temacie gdzieś jakieś fotki są,bo też to u siebie robiłem. demontaż spoilera jest banalny - podnosisz szybę, masz bodajże kilka okrągłych plastikowych zaślepek,które musisz wypiąć (łatwo je przy tym na rogach uszkodzić). pod tymi zaślepkami są śruby mocujące spoiler do klapy. jak się z nimi uporasz to pozostanie wypiąć wiązkę od trzeciego stopu i spryskiwacza szyby i spoiler będdzie uwolniony :cool2:
-
E90 335xi n55 2011r. Alpinweiss 3
pewnie musisz być zalogowany... no te zdjęcia,które wrzuciłem są z tematu chłopaka co to oklejał we wrocku. to są real zdjęcia.z jego auta. folia nazywa się ELEMENTO-6 z firmy SOTT (chyba USA).
-
E90 335xi n55 2011r. Alpinweiss 3
no trzebaby trochę kopać w postach ;) spróbuj potrenować tą folią ,którą masz,a jak już będzie Ci wychodzić to kup sobie taką http://www.aero-graf.com.pl/pl/component/virtuemart/folia-carbon/sott/sott-elemento-6-carbon-fibre-detail?Itemid=552 efekt chyba najbradziej zbliżony do carbonu.na białym aucie robiłaby robotę. sam się nad nią intensywnie zastanawiam po tym jak zobaczyłem ją na F-ce. we Wrocławiu za oklejenie naszych lusterek tą folią chcą 500zł :mad2: :D http://www.maxbimmer.pl/topic/32630-grabbou-bmw-f32-428i/?page=2 http://uploads.tapatalk-cdn.com/20171107/490a70a29cb79365853f7e4e3d8cd285.jpg http://uploads.tapatalk-cdn.com/20171107/e9b4fe84affcf16787862ee3ef943bcf.jpg
-
E91 20d cypisek
już mniej jesteś chyba zadowolony jak za każdym razem musisz ją demontować żeby coś pogrzebać przy silniku ;) ( też mam staffa,wygląda świetnie,ale jednak jest mniej praktyczna ;) )
-
E90 335xi n55 2011r. Alpinweiss 3
jest lepiej niż było :cool2: co do lusterek to miałem u siebie już dwa razy oklejane.raz na czarno raz na carbon i zawsze wracałem do białego ;) jest z nimi trochę zabawy żeby porządnie je okleić...
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
50 ojro to na wahę nie starczy tam i z powrotem. Co innego jakby stówkę zszedł :) Gdyby to były Zp6.0 to bym pojechał ;)
-
Liqui moly diesel spülung
Ja dzisiaj zalałem ten archoil. Profilaktycznie, bo problemów żadnych nie mam. Wlałem opakowanie plus 30 litrów ropy. Trasa Wrocław - Jelenia Góra, miałem wrażenie, że auto ma większego kopa i spalanie jakby mniejsze. Preparat kupiłem od gościa z grupy na Facebooku, który likwidował sklep i sprzedawał to po 20 zł / szt. Takie dodatki do paliwa to ja rozumiem :D
-
E91 20d cypisek
Fajnie to wygląda i praktyczniejsza niż moja. Ile dałeś?
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
jak ktoś ma rodzinę w DE,albo sam jedzie w okolice Augsburga to okazja na felgi ZPerformance ZP07 18 cali za 700euro :shock: https://www.ebay-kleinanzeigen.de/s-anzeige/4x-z-performance-zp07-hyper-black-8x18-et35-5x120-neu-/783430673-223-7532
-
[E91] 320D LCI 177KM M-pakiet - zawirusowana!
Fakt :) Tym bardziej nie wierzę w to 0. Chyba, że wczoraj wymieniałeś dpf :D