Treść opublikowana przez kulfon3
-
330xd-blad nr 4501..??..EGR?
jaki silnik? jak n57 to można zrobić obejście tego zaworu.
-
E91 20d cypisek
Jak będzie efekt to pójdę w Twoje ślady ;)
-
[N47 M47] aplikacja android diagnostyka, DPF i więcej
Nie tylko Ty na to czekasz. Masz to w planach Paweł?
-
E91 20d cypisek
czyli jednak wtryski?
-
[E90] 325i B-T-K OEM+ SPRZEDANA s.34
Mam takie. Szału nie ma, rozmazują trochę. Na plus niższa cena niż oryginał
-
BMW E92 335D 365HP - SPRZEDAM!!!
Piękne zakończenie starego roku :cool2:
-
E91 20d cypisek
lepsze niż archoil 9100?
-
[N47 M47] aplikacja android diagnostyka, DPF i więcej
Jeszcze jakiś as chętny na kod expert??? :lol: :lol: :lol: :duh: :mad2:
-
[N47 M47] aplikacja android diagnostyka, DPF i więcej
Trzymam kciuki za realizację tych zacnych planów ;)
-
E91 20d cypisek
Jakąś rurę wstawiasz w puchę? Gdzieś kiedyś czytałem, że taki wariant byłby lepszy niż pozostawienie pustej puchy ze względu na zawirowania powietrza.
-
Truskawa - E92 335is 452KM 623NM Stage 2+
ta 335i to po żółtej okleinie chyba auto Top Boya.
-
[N47 M47] aplikacja android diagnostyka, DPF i więcej
U mnie przy wypalaniu wczoraj sadza spadła do ok. 0,5 po czym od razu jak proces wypalania się skończył sadza skoczyła do ok. 4,6. U was też tak skacze czy coś nie halo?
-
E91 - CA - dostęp komfortowy
No to jesteś w błędzie. Seria E jak najbardziej chodliwa. I to nie tylko najmocniejsze wersje. Dla Ciebie to może stare, niechodliwe auta, ale dla większości na forum w dziale Trójek serii E to jedyne auta jakie mają. Nie widzę nic śmiesznego w dzieleniu się wiedzą o zabezpieczeniu tych aut przed kradzieżą. Jak można utrudnić złodziejowi to warto to zrobić.
-
E91 - CA - dostęp komfortowy
No proszę jaki bogacz się znalazł... Jak nie jesteś w stanie merytorycznie odnieść się do tematu kradzieży aut z CA to po co głupio komentujesz? Jakby tych aut nikt nie potrzebował to by nie były kradzione. U ciebie może takich starych aut nie kradną, ale w Polsce tak.
-
La Bunia 325xi: ublock forever !
Mega kozak na tych nowych zdjęciach. Widzę, że dla takiego byka sesja robiona na stadionie do corridy? :)
-
[E91] 320D LCI 177KM M-pakiet - zawirusowana!
jeżeli przebieg przeszczepianego licznika jest niższy niż przebieg Twojego auta to wtedy przebieg licznika się sam skopiuje - niemniej obok będzie wyświetlać się kropka. żeby usunąć tę kropkę trzeba zegary zakodować pod Twój VIN. natomiast jak kupisz zegary HIGH z przebiegiem większym niż ten,który masz faktycznie w aucie to przebieg w dokładanych zegarach się nie skopiuje i będzie rozbieżność.wtedy trzeba takie zegary dać do kogoś kto Ci je przeprogramuje pod Twój vin (żeby nie było kropki) i ogarnie ten licznik,żeby się kilometry poprawnie zaciągnęły z auta po podłączeniu. mam nadzieję,że zrozumiale napisałem.
-
[E91] 320D LCI 177KM M-pakiet - zawirusowana!
na kilku stronach gdzieś w temacie mam o zegarach,bo seryjnie miałem takie jak Ty - wersja LOW, bawiłem się tarczkami,kolorem wskazówek,a później założyłem licznik wersji HIGH i też go trochę pomodziłem ;) coś tam widać z "ewolucji" na str 6 10 14 16 25 31 44 chodziło mi o pozostawienie podświetlenia pomarańczowego wyświetlacza.
-
[E91] 320D LCI 177KM M-pakiet - zawirusowana!
zegary na plus,aczkolwiek środek zostawiłbym w oryginale (jak w M3). co do wskazówek - miałem takie same poliftowe zegary jak Ty,ale kupiłem sobie licznik bodajże z pre-lci i przełożyłem wskazówki.wszystko poszło p&p, nawet nie zwracałem uwagi,że może być jakiś inny producent... byłeś przy tej operacji? interesuje mnie jak gość zakładał wskazówki po zmianie diód - miał jakiś sprzęt do kalibracji czy na oko to zrobił? pytam z ciekawości,bo ciężko na oko wpiąć wskazówki tam gdzie fabrycznie były.łatwo się rąbnąć i są później przekłamania.
-
La Bunia 325xi: ublock forever !
Rivasi, daj jakąś fotkę, bo tu ciągle same literki i zero obrazków.... :roll:
-
Truskawa - E92 335is 452KM 623NM Stage 2+
Podejrzewam, że apetyt rośnie w miarę jedzenia. My ze swoimi 320d to dupy nigdy nie urwiemy i dlatego te dążenia do zbicia sekund są jedynie ciekawostką, ale koledzy z zacniejszymi piecami mają już pole do popisu.
-
[N47 M47] aplikacja android diagnostyka, DPF i więcej
Świetnie, że dałeś nam znać. Całe forum czekało na tę wiadomość. :cool2: :duh:
-
E91 - CA - dostęp komfortowy
nie znam odpowiedzi na Twoje pytania, rozumiem,że chcesz mieć wszystko działające w aucie. odnośnie CA to warto to deaktywować,bo niestety,ale ten system jest często wykorzystywany przy kradzieży aut.lepiej nie ułatwiać roboty złodziejom ;)
-
[E91] 320D LCI 177KM M-pakiet - zawirusowana!
w poprzednim aucie Audi A3 8P kiedyś wygrzebałem podobną ilość ziemi,a w niej prawie mrowisko. skutki eko-drivingu ;)
-
[E91] 320D LCI 177KM M-pakiet - zawirusowana!
porcja wosku na bogato ;) czym to później wcierałeś? bo jeżeli łapą to musisz wyglądać jak Popeye :lol: :lol: :lol: dzięki temu woskowi kilka myć będziesz miał na szybko,ale ogólnie syf na polskich drogach to tragedia. umyłem dzisiaj auto, pojechałem na godzinę do centrum wrocławia.padał deszcz. jak wróciłem auto upyerdolone tak jak było rano... taki mamy klimat...
-
[N47 M47] aplikacja android diagnostyka, DPF i więcej
Doskonały przykład czytacza 2stron max :duh: :D