Treść opublikowana przez kulfon3
-
Moja F31 335d 407KM 781Nm wynik po programie u Aligatora;)
nie wiedziałem nawet,że taką adaptację się powinno zrobić.Bartek mnie uświadomił ;) przy kolejnej wymianie nie zapomnę ;)
-
[EXX, FXX] Carly (dawniej BMWhat) Android, IOS
Jeżeli rzeczywiście dadzą nam to wszystko za free to ok, dobra łaska ;)
-
[EXX, FXX] Carly (dawniej BMWhat) Android, IOS
Łaski nie robią ;)
-
Moja F31 335d 407KM 781Nm wynik po programie u Aligatora;)
Mariusz, znalazłem dla Ciebie wzór do naśladowania jeżeli chodzi o niektóre mody: https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-335d-xdrive-performance-jedyna-taka-ID6zvfUE.html?utm_source=refferals&utm_medium=traffic_exchange&utm_campaign=olx#xtor=SEC-8
-
[E91] 320D LCI 177KM M-pakiet - zawirusowana!
Dekielki to ja kupuję od majfrenda za 20 zł komplet. Nie ma sensu ori.
-
[E91] 320D LCI 177KM M-pakiet - zawirusowana!
Podobają mi się te czarne.. śruby :D Ile taki komplet?
-
335i e92, mock (404KM 590Nm TC-performance)
niedawno wymieniałem szybę w ASO.mam jakąś na wypasie - że latem niby się w środku mniej nagrzewa,bo szyba ma warstwę jakąś odblaskową.tak czy inaczej sama szyba ok.1600zł. cała faktura za wymianę na 4000zł brutto.
-
Wpływ zmiany opon na osiągi, prowadzenie, napęd, spalanie.
oczywiście,że źle dobrane koła mogą powodować takie wrażenie - a Ty masz właśnie źle dobrane. tym bardziej,że silnik 2.0i demonem mocy nie jest... powinieneś mieć 225/45 przy 17 calach. ogólnie większe koła to gorsze przyspieszenie,nawet jak się ma prawidłowe ciśnienie w oponach. no ale są też plusy większych kół. tak czy inaczej - lepiej trzymać się wymiarów zalecanych przez producenta auta. wracając na chwilę do poprzedniej strony - NIE POLECAM DUNLOPÓW SPORT A/S 01, o których była mowa. u mnie powodowały bicie kół pomimo dobrego bieżnika. :mad2:
-
330xd cypisek
Teraz już wiem kto mógłby w TV prowadzić "Sondę" :)
-
Moja F31 335d 407KM 781Nm wynik po programie u Aligatora;)
A po wymianie oleju w skrzyni rozdzielacza napędu nie zapomnij Mariusz zrobić adaptacji ;)
-
Moja F31 335d 407KM 781Nm wynik po programie u Aligatora;)
Takie lampy tylne , ale w F30 ma kolega Tomasz325. Super efekt, widziałem wczoraj na żywo :cool2:
-
Jakie felgi / opony do F3x
Ten drugi zestaw wygląda na ori, ale były malowane, bo oryginalnie nie kojarzę żeby wychodziły w takim graficie
-
E92 LCI 335i x-drive manual (H&R Monotube)
Mi tam nie przeszkadza 8 na tyle ;) Podałeś konfigurację ori, więc nie widzę problemu.
-
E91 LCI 320xd Performance NBT EVO
Fakt, kolega ma trochę bardziej na bogato. Carbony, relingi, felgi ori 19. Kilka zdjęć od Tomasz325: http://www.maxbimmer.pl/uploads/monthly_2018_03/PSX_20180325_195311.thumb.jpg.2f7e83a128a97096f43974b0b952db3d.jpg http://www.maxbimmer.pl/uploads/monthly_2018_03/PSX_20180325_195537.thumb.jpg.2ab8e4d3aec8ebd2720df7f6c6d9c3f3.jpg http://www.maxbimmer.pl/uploads/monthly_2018_03/PSX_20180325_195702.thumb.jpg.f4ce36f95b75659bac93cbf5ba68e4f8.jpg http://www.maxbimmer.pl/uploads/monthly_2018_03/PSX_20180325_220815.thumb.jpg.c4c5c78279442d2f75e3f67c1dc966f8.jpg http://www.maxbimmer.pl/uploads/monthly_2018_03/PSX_20180325_220849.thumb.jpg.459aec445d80a92bd9455ea253b41eb9.jpg
-
E91 LCI 320xd Performance NBT EVO
taka sytuacja ;)
-
E92 LCI 335i x-drive manual (H&R Monotube)
ja mam 18tki, wszędzie 225,ale z fabryki auto wyjechało na konfiguracji 17cali 225 przód i 255 tył,więc zakładaj albo wszystkie takie same albo z tyłu mogą być szersze.
-
330xd cypisek
Bartek, Ty krejzolu!!! :lol: :lol: :lol:
-
E92 LCI 335i x-drive manual (H&R Monotube)
konkretny update :cool2: nie maluj tych felg! właśnie takie grafitowe robią robotę :cool2:
-
e92 335xi Pajeri91. 384 km, 580 nm
To, że bmw dawało juridy to wiedziałem, ale że dawali wersję white to nie wiedziałem :shock:
-
e92 335xi Pajeri91. 384 km, 580 nm
Te klocki to raczej kiepski pomysł. Felga będzie czystsza, ale to nie hamuje. Aktualnie mam u siebie TRW niskopylące, ale już do mnie jadą EBC yellowstuff.
-
Moja F31 335d 407KM 781Nm wynik po programie u Aligatora;)
Gratuluję! W końcu zdjęcia... A przodu auto nie ma?? :P ;)
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
IC Wagner m. In. 335, nowy 2200zl : http://allegro.pl/intercooler-wagner-bmw-z4-35i-e89-335is-e90-m1-e82-i7199876650.html
-
[N47 M47] aplikacja android diagnostyka, DPF i więcej
"poszły trzy dowody" za to ,że puchy nie było czy że była pucha pusta i jakimś cudem norm emisji nie spełniono?
-
Vaporr -->> e92 335is 437KM 603Nm
czyli jednak nie ściemniałeś w moim temacie :norty: jakbym wiedział,że na serio to może swoją bym taniej pogonił i dołożył... skoro pojechała do wrocławia to będę wypatrywał na drodze ;) :cool2:
-
330xd cypisek
nooo takie ledy to ja rozumiem :lol: