Skocz do zawartości

kulfon3

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kulfon3

  1. nie wiedziałem nawet,że taką adaptację się powinno zrobić.Bartek mnie uświadomił ;) przy kolejnej wymianie nie zapomnę ;)
  2. Jeżeli rzeczywiście dadzą nam to wszystko za free to ok, dobra łaska ;)
  3. Łaski nie robią ;)
  4. Mariusz, znalazłem dla Ciebie wzór do naśladowania jeżeli chodzi o niektóre mody: https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-335d-xdrive-performance-jedyna-taka-ID6zvfUE.html?utm_source=refferals&utm_medium=traffic_exchange&utm_campaign=olx#xtor=SEC-8
  5. Dekielki to ja kupuję od majfrenda za 20 zł komplet. Nie ma sensu ori.
  6. Podobają mi się te czarne.. śruby :D Ile taki komplet?
  7. niedawno wymieniałem szybę w ASO.mam jakąś na wypasie - że latem niby się w środku mniej nagrzewa,bo szyba ma warstwę jakąś odblaskową.tak czy inaczej sama szyba ok.1600zł. cała faktura za wymianę na 4000zł brutto.
  8. oczywiście,że źle dobrane koła mogą powodować takie wrażenie - a Ty masz właśnie źle dobrane. tym bardziej,że silnik 2.0i demonem mocy nie jest... powinieneś mieć 225/45 przy 17 calach. ogólnie większe koła to gorsze przyspieszenie,nawet jak się ma prawidłowe ciśnienie w oponach. no ale są też plusy większych kół. tak czy inaczej - lepiej trzymać się wymiarów zalecanych przez producenta auta. wracając na chwilę do poprzedniej strony - NIE POLECAM DUNLOPÓW SPORT A/S 01, o których była mowa. u mnie powodowały bicie kół pomimo dobrego bieżnika. :mad2:
  9. Teraz już wiem kto mógłby w TV prowadzić "Sondę" :)
  10. A po wymianie oleju w skrzyni rozdzielacza napędu nie zapomnij Mariusz zrobić adaptacji ;)
  11. Takie lampy tylne , ale w F30 ma kolega Tomasz325. Super efekt, widziałem wczoraj na żywo :cool2:
  12. Ten drugi zestaw wygląda na ori, ale były malowane, bo oryginalnie nie kojarzę żeby wychodziły w takim graficie
  13. Mi tam nie przeszkadza 8 na tyle ;) Podałeś konfigurację ori, więc nie widzę problemu.
  14. Fakt, kolega ma trochę bardziej na bogato. Carbony, relingi, felgi ori 19. Kilka zdjęć od Tomasz325: http://www.maxbimmer.pl/uploads/monthly_2018_03/PSX_20180325_195311.thumb.jpg.2f7e83a128a97096f43974b0b952db3d.jpg http://www.maxbimmer.pl/uploads/monthly_2018_03/PSX_20180325_195537.thumb.jpg.2ab8e4d3aec8ebd2720df7f6c6d9c3f3.jpg http://www.maxbimmer.pl/uploads/monthly_2018_03/PSX_20180325_195702.thumb.jpg.f4ce36f95b75659bac93cbf5ba68e4f8.jpg http://www.maxbimmer.pl/uploads/monthly_2018_03/PSX_20180325_220815.thumb.jpg.c4c5c78279442d2f75e3f67c1dc966f8.jpg http://www.maxbimmer.pl/uploads/monthly_2018_03/PSX_20180325_220849.thumb.jpg.459aec445d80a92bd9455ea253b41eb9.jpg
  15. taka sytuacja ;)
  16. ja mam 18tki, wszędzie 225,ale z fabryki auto wyjechało na konfiguracji 17cali 225 przód i 255 tył,więc zakładaj albo wszystkie takie same albo z tyłu mogą być szersze.
  17. Bartek, Ty krejzolu!!! :lol: :lol: :lol:
  18. konkretny update :cool2: nie maluj tych felg! właśnie takie grafitowe robią robotę :cool2:
  19. To, że bmw dawało juridy to wiedziałem, ale że dawali wersję white to nie wiedziałem :shock:
  20. Te klocki to raczej kiepski pomysł. Felga będzie czystsza, ale to nie hamuje. Aktualnie mam u siebie TRW niskopylące, ale już do mnie jadą EBC yellowstuff.
  21. Gratuluję! W końcu zdjęcia... A przodu auto nie ma?? :P ;)
  22. IC Wagner m. In. 335, nowy 2200zl : http://allegro.pl/intercooler-wagner-bmw-z4-35i-e89-335is-e90-m1-e82-i7199876650.html
  23. "poszły trzy dowody" za to ,że puchy nie było czy że była pucha pusta i jakimś cudem norm emisji nie spełniono?
  24. czyli jednak nie ściemniałeś w moim temacie :norty: jakbym wiedział,że na serio to może swoją bym taniej pogonił i dołożył... skoro pojechała do wrocławia to będę wypatrywał na drodze ;) :cool2:
  25. nooo takie ledy to ja rozumiem :lol:

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.