Skocz do zawartości

kulfon3

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kulfon3

  1. Modyfikuje/przyspiesza reakcję przepustnicy na naciśnięcie pedała gazu. Rivasi też chyba ma u siebie to ustrojstwo.
  2. Najlepsze coupe na tym forum! (razem z truskawą) :D :cool2:
  3. akurat to co wkleiłeś Bartosz to nie jest kiera z Fki tylko bodajże z Z4
  4. Ja gratuluję nowemu i staremu ;)
  5. lts77, te zaciski z Fki pod tarcze 340mm podejdą do tarcz 348mm z 335d???
  6. Ja swój edelstahl kupiłem z ogłoszenia na tym forum za 250zl nowe,ale szukałem na spokojnie. Najgorzej jak się chce od razu. Wtedy na ogół się przepłaca ;)
  7. kiepskie chińczyki.nie idź tą drogą! ;) zapomnij o pedałach dopóki nie dorwiesz tych edelstahl. inaczej będziesz żałował.mówię Ci. ;)
  8. W silniku n47 miałem dzisiaj dokładnie tak samo z tym, że miasto 85%, trasa 15%.
  9. jak ktoś ma puchę po dpf z n47 to z chęcią przygarnę
  10. koniec świata! Mario sprzedaje swojego Performance'a! :D na pewno znalazłeś godziwego następcę. ktoś kupi od Ciebie auto lepiej niż salonowe. 20 000 euro to mało za ten motor i wszystkie doposażenia,dodatki. sam bym brał jakbym miał hajs ;) daj znać jakbyś chciał się zamienić przed sprzedażą na kierownice :D ta akcyza to jest przegięcie pały. kolejny dowód na to,że mieszkamy w bantustanie. pamiętajcie o tym przy wyborach.jedyne ugrupowanie,które chciało się rozprawić z tym złodziejstwem to K15. reszta to do wora i wór do jeziora! no ale nie będę się wku...r..wiał przy niedzieli. powodzenia ze sprzedażą i czekam na nową galerię! :cool2:
  11. hmm, ja mówię po angielsku.wersja auta na niemcy, wgrane PL menu. aczkolwiek wymawianie polskich imion i nazwisk, nazw żeby "system" zrozumiał to masakra ;)
  12. Za funkcję rest i wspomaga odprowadzanie ciepła z silnika po ostrej jeździe. Też było na forum ;)
  13. Rivasi jak zwykle kopalnia wiedzy i ciekawostek :cool2:
  14. Ok Rivasi, to czekam na jakieś szkolenie ;)
  15. Ty się uspokój, bo jak tak dalej pójdzie to będziesz sprzedawał komuś auto w stanie salonowym :D :cool2:
  16. To są jakieś chińskie podjebki na styl F3x. Lepiej dedykowane albo ori ;)
  17. W końcu masz ten hak! :cool2:
  18. No u mnie właśnie tam wylądowała :) Na wiosnę dam pod fotel pasażera :cool2:
  19. jak zwykle nie próżnujesz ;) ta gaśnica będzie bardzo wystawać spod fotela jeżeli zamontujesz ją tym uchwytem bmw. wiem,bo mam u siebie identyczną.mogłeś celować w mniejszą glorię,nie pamiętam numeru. aczkolwiek i tak będzie wystawać ;) niestety,dopiero przy fotelu Performance praktycznie jej nie widać i nie zawadza.
  20. podstopnica Mpakiet 99zł http://allegro.pl/bmw-e90-e87-m-pakiet-pedal-wolny-podpurka-i7130131491.html pedał gazu Performance 80zł http://allegro.pl/pedal-potencjometr-gazu-bmw-e90-6772646-01-i6676325242.html
  21. niestety kolego,nie mam linka. mam takie u siebie,ale nie sprzedaję ;) jak coś mi się rzuci w oczy to dam znać :cool2:
  22. Edelstahl. Ori i najładniejsze do E9x. Oczywiście poza tymi mega super hiper od Rivasiego ;)
  23. Poczekaj do wiosny to Ci sprzedam moje 441M :mrgreen:
  24. chyba jeszcze mały płaski klucz tam powinien być (widziałem kiedyś na zdjęciu,bo sam też nie mam). micha to Ci się będzie jeszcze bardziej cieszyć jak zmienisz sobie te zegary na wersję HIGH :lol: :lol: :lol:
  25. Te pomarańczowo polerka mają et 20? To widać nawet strony nie potrafią ogarnąć. Oryginalne M666 to z kolei worek pieniędzy i chyba min 20 cali...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.