Treść opublikowana przez kulfon3
-
[E90] 325i B-T-K OEM+ SPRZEDANA s.34
Modyfikuje/przyspiesza reakcję przepustnicy na naciśnięcie pedała gazu. Rivasi też chyba ma u siebie to ustrojstwo.
-
Vaporr -->> e92 335is 437KM 603Nm
Najlepsze coupe na tym forum! (razem z truskawą) :D :cool2:
-
Kierownica z F10/F30 do E90
akurat to co wkleiłeś Bartosz to nie jest kiera z Fki tylko bodajże z Z4
-
E91 20d cypisek
Ja gratuluję nowemu i staremu ;)
-
Vaporr -->> e92 335is 437KM 603Nm
lts77, te zaciski z Fki pod tarcze 340mm podejdą do tarcz 348mm z 335d???
-
E90 335xi n55 2011r. Alpinweiss 3
Ja swój edelstahl kupiłem z ogłoszenia na tym forum za 250zl nowe,ale szukałem na spokojnie. Najgorzej jak się chce od razu. Wtedy na ogół się przepłaca ;)
-
E90 335xi n55 2011r. Alpinweiss 3
kiepskie chińczyki.nie idź tą drogą! ;) zapomnij o pedałach dopóki nie dorwiesz tych edelstahl. inaczej będziesz żałował.mówię Ci. ;)
-
[N47 M47] aplikacja android diagnostyka, DPF i więcej
W silniku n47 miałem dzisiaj dokładnie tak samo z tym, że miasto 85%, trasa 15%.
-
co myślicie o zamiennikach DPF
jak ktoś ma puchę po dpf z n47 to z chęcią przygarnę
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
koniec świata! Mario sprzedaje swojego Performance'a! :D na pewno znalazłeś godziwego następcę. ktoś kupi od Ciebie auto lepiej niż salonowe. 20 000 euro to mało za ten motor i wszystkie doposażenia,dodatki. sam bym brał jakbym miał hajs ;) daj znać jakbyś chciał się zamienić przed sprzedażą na kierownice :D ta akcyza to jest przegięcie pały. kolejny dowód na to,że mieszkamy w bantustanie. pamiętajcie o tym przy wyborach.jedyne ugrupowanie,które chciało się rozprawić z tym złodziejstwem to K15. reszta to do wora i wór do jeziora! no ale nie będę się wku...r..wiał przy niedzieli. powodzenia ze sprzedażą i czekam na nową galerię! :cool2:
-
E91 20d cypisek
hmm, ja mówię po angielsku.wersja auta na niemcy, wgrane PL menu. aczkolwiek wymawianie polskich imion i nazwisk, nazw żeby "system" zrozumiał to masakra ;)
-
Jak dbać o nasze BMW
Za funkcję rest i wspomaga odprowadzanie ciepła z silnika po ostrej jeździe. Też było na forum ;)
-
E-91 wymiana oleju dyfer i skrzynia
Rivasi jak zwykle kopalnia wiedzy i ciekawostek :cool2:
-
E90 335xi n55 2011r. Alpinweiss 3
Ok Rivasi, to czekam na jakieś szkolenie ;)
-
E91 20d cypisek
Ty się uspokój, bo jak tak dalej pójdzie to będziesz sprzedawał komuś auto w stanie salonowym :D :cool2:
-
E90 335xi n55 2011r. Alpinweiss 3
To są jakieś chińskie podjebki na styl F3x. Lepiej dedykowane albo ori ;)
-
E91 20d cypisek
W końcu masz ten hak! :cool2:
-
[E91] 320D LCI 177KM M-pakiet - zawirusowana!
No u mnie właśnie tam wylądowała :) Na wiosnę dam pod fotel pasażera :cool2:
-
[E91] 320D LCI 177KM M-pakiet - zawirusowana!
jak zwykle nie próżnujesz ;) ta gaśnica będzie bardzo wystawać spod fotela jeżeli zamontujesz ją tym uchwytem bmw. wiem,bo mam u siebie identyczną.mogłeś celować w mniejszą glorię,nie pamiętam numeru. aczkolwiek i tak będzie wystawać ;) niestety,dopiero przy fotelu Performance praktycznie jej nie widać i nie zawadza.
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
podstopnica Mpakiet 99zł http://allegro.pl/bmw-e90-e87-m-pakiet-pedal-wolny-podpurka-i7130131491.html pedał gazu Performance 80zł http://allegro.pl/pedal-potencjometr-gazu-bmw-e90-6772646-01-i6676325242.html
-
E90 335xi n55 2011r. Alpinweiss 3
niestety kolego,nie mam linka. mam takie u siebie,ale nie sprzedaję ;) jak coś mi się rzuci w oczy to dam znać :cool2:
-
E90 335xi n55 2011r. Alpinweiss 3
Edelstahl. Ori i najładniejsze do E9x. Oczywiście poza tymi mega super hiper od Rivasiego ;)
-
[E91] 320D LCI 177KM M-pakiet - zawirusowana!
Poczekaj do wiosny to Ci sprzedam moje 441M :mrgreen:
-
[E91] 320D LCI 177KM M-pakiet - zawirusowana!
chyba jeszcze mały płaski klucz tam powinien być (widziałem kiedyś na zdjęciu,bo sam też nie mam). micha to Ci się będzie jeszcze bardziej cieszyć jak zmienisz sobie te zegary na wersję HIGH :lol: :lol: :lol:
-
[E91] 320D LCI 177KM M-pakiet - zawirusowana!
Te pomarańczowo polerka mają et 20? To widać nawet strony nie potrafią ogarnąć. Oryginalne M666 to z kolei worek pieniędzy i chyba min 20 cali...