Skocz do zawartości

akrystian

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez akrystian

  1. akrystian odpowiedział(a) na Beerra temat w E32
    Przy walniętej przepływce po odłączeniu kabla będzie lepiej chodził na biegu jałowym. Przy dodaniu gazu będą problemy z wkręcaniem na obroty i charakterystyczne strzelanie (na benzynie). Ja kupiłem swoje e32 z uszkodzonym przepływomierzem 2-ch fachowców powiedzało mi że tego się nie naprawia a 3-i wyciągnął coś postukał młotkiem i chodzi do dziś. Ustrojstwo bez problemu możne kupić na allegro ale ceny osiągają zawrotne ok. 500 zł dlatego warto zainwestować w antywybuch - a właśnie czy problemy zaczęły się po strzale gazu ? Zresztą najsamprzód wyciągnij drania i poruszaj klapką czasami i to pomaga.
  2. akrystian odpowiedział(a) na Beerra temat w E32
    Objawy typowe dla uszkodzonego przepływomierza, ale to łatwo sprawdzić. Najlepiej na ciepłym silniku odłącz kabel od przepływomierza jeśli będzie chodził lepiej tzn. że przepływomierz niedomaga.
  3. Ja też jeżdżę 4 km do pracy i spalanie w takich warunkach jest duuużo wyższe, myślę że najbliżej prawdy jest kolega kiokio. A 10l po mieście (chyba, że obwodnicą) bo w normalnych warunkach tzn. STOP and GO to Renault Megane 1.4/16V tyle pali a to oszczędne auto.
  4. Jeśli przepływomierz jest uszkodzony to nigdy nie będzie chodził prawidłowo na benzynie.
  5. akrystian odpowiedział(a) na Remol temat w E32
    Wzoraj mijalem takie ustrojstwa i robiłem porównania z których wynika, że licznik zawyża mi o jakieś +/- 6km.
  6. akrystian odpowiedział(a) na lazik_s temat w E32
    Dokładnie, widać to na zdjęciu 8a. Jak włożysz palce w ten otwór to możesz dotknąć tego filtra (palce miałem czarne jak smoła) Widzę dwie możliwości: 1) Może poprzedni właściciel chciał zaoszczędzić i wywalił filtr, 2) Albo masz wersję bez filtra (Marcin750 pisał, że w jego 750 z 1992r. filtra nie było).
  7. akrystian odpowiedział(a) na lazik_s temat w E32
    Właśnie dobierałem się do tego filtra w E32 z automatyczną klimą. Cała zabawa polega na tym żeby odkręcic ten plastik do którego zamontowany jest miecz i dopiero wtedy można wyciągnąć filtr. Głupszego rozwiązania nie widziałem :mad2: Swoją drogą ten filtr jakiś dziwny :think: http://img229.echo.cx/img229/9034/obraz0016wo.jpg
  8. akrystian odpowiedział(a) na piotr750 temat w E32
    Jeśli o skrzynię Ci chodzi to w ogłoszeniech (allegro/trader) od czasu do czasu pojawia się na sprzedaż 750 w manualu 6 biegowym :!: :!: :!: a więc skrzynia pochodzi pewnie od 850.
  9. Było: http://autobmwklub.triger.com.pl/forum/viewtopic.php?t=1872&start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight=kuleje
  10. akrystian odpowiedział(a) na scorpion temat w E32
    Kupowałem tylko same gumy firma hmm .... coś na M nie pamiętam dokładnie nazwy, FEBI były po 75 zł ale sprzedawca powiedział, że te tańsze też są niezłe. Brałem w ADMOCIE a tam nie dostaniesz od ręki, zamawiają i przychodzą na drugi dzień. Na stanie to mogą mieć jedynie w IMPO-MOTO (ul. Orla obok szkoły NR 6), nie znam ceny ale jakby co mogę podjechać i się zapytać. Na allegro cały wahacz z tuleją (nie wiem jaka firma) kosztuje 113 zł.
  11. akrystian odpowiedział(a) na scorpion temat w E32
    Właśnie kupowałem po 60 zł/szt.
  12. akrystian odpowiedział(a) na Sango temat w E34
    A masz światełko w bagażniku :?: Jeśli tak to proponuje sie zamknąć w środku i sprawdzić czy gaśnie.
  13. Czy kolo zamachowe stuka niezaleznie od tego czy jest wciśnięte sprzęgło czy nie ? U mnie dodatkowo przy gaszeniu silnika słychać stuki z okolic połączenia silnika ze skrzynią biegów.
  14. wiem, że kiedyś w TOP GEAR robili testy i jeździli (chyba starym volvo diesel) właśnie na oleju po frytkach - niestety nie pamiętam jakie były wnioski :duh:
  15. nalej oleju pod max trochę powinno pomóc
  16. I u mnie tak było zaraz po sprowadzeniu auta, szczególnie jak było mało oleju. Po wymianie na Castrola 10W/40 problem sam sie rozwiązał, kontrolka gaśnie natychmiast po uruchomieniu silnika i oleju nie bierze :cool2: .
  17. akrystian odpowiedział(a) na komor temat w E32
    kopci na biało :?:
  18. akrystian odpowiedział(a) na saintman temat w E32
    U mnie jest coś z centralnym zamkiem musze otwierać lub zamykać na dwa razy - może dlatego mi mruga.
  19. akrystian odpowiedział(a) na Onaro temat w E32
    a mi kiedyś powiedzieli za pompę do 730 - 400 zł www.tech-com.prv.pl
  20. akrystian odpowiedział(a) na saintman temat w E32
    U mnie chwile pulsuje po czym świeci non stop. Od czasu do czasu potrafi zawyć jak otwieram drzwi ale jak stoi to jeszcze nigdy się nie zadażyło. Wogóle ten alarm to jakaś lipa kiedyś kazałem się zamknąć w środku i sie nie uruchomił dopiero jak przeręce na zapłon to zaczyna trąbić :? Czy u ciebie też sa czujki na przednich słupkach przy podsufitce :?:
  21. akrystian odpowiedział(a) na TOMEKE32730 temat w E32
    myślę, że chodzi o FADER czyli regulację nagłośnienia przód/tył
  22. akrystian odpowiedział(a) na olejus temat w E38
    albo laser kaput
  23. akrystian odpowiedział(a) na Pawel735 temat w E32
    No i filtr pyłkowy jest bardzo ważny dla prawidłowego działania klimy. Ponadto co jakiś czas konieczne jest odgrzybianie układu gdy zaczyna śmierdzieć z nawiewów.
  24. Za nówke do 730 powiedzieli mi kiedyś 400 zł (TECH-COM w Zamościu). Kupiłem używaną za 250 i teraz żałuję.
  25. akrystian odpowiedział(a) na Michael temat w E32
    http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=44458079 Marc to nie Twoje przypadkiem ?

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.