Treść opublikowana przez akrystian
-
końcowy tłumik
Nie kombinuj tylko szukaj używanego sporo jest teraz e32 do rozbiórki więc może trafisz na oryginał. A te WALKERY i BOSALE to i tak po 2 latach nie nadają się nawet do spawania (kolega do celiki kupił walkera za 700 zł i 2 lat nie wytrzymał).
-
dławienie się silnika na gazie podczas przyśpieszania
Skoro problemy pojawiły się bezpośrednio po tankowaniu to warto jeszcze poczekac z regulacją. Na Orlenie gaz jest dobry. Z tymi diodami to miałem kiedyś podobne rozwiązanie w escorcie i też wskaźnik świrował. Raz paliły się dwie zielone diody za chwilę rezerwa ale żeby 200 km na rezerwie przejechać to się nie zdażyło (chyba że liczysz od pierwszego błyśnięcia czerwonej diody).
-
Akcyza do zwrotu ???
http://biznes.onet.pl/0,1103952,wiadomosci.html
-
NAJDROŻSZE NAPRAWY
Znam to uczucie. Są dni, że i ja przeklinam swoją seven ale i tak zawsze jej wkońcu wybaczam. Tak się składa, że dzisiaj policzyłem ile mnie kosztowała (od lipca 2004) przyjemnośc jazdy klasyczną bawarską limuzyną i na różne w sumie duperele (najpowazniejsza naprawa to wymiana skrzyni biegów, której włanie oczekuję) wydałem ok 2.300 zł. Ktoś pewnie powie że to i tak niewiele ale ani ja ani mój ojciec nigdy nie wpakowaliśmy tyle kasy w żadne auto (przypadek?). Pocieszające jest to, że oprócz tego co było zepsute na początku narazie nic nowego się nie dzieje - niestety poprzedni wlaściciel (BELG tfu,tfu) był niedbaluchem i ciągle coś po nim poprawiam. Oczywiście to nie koniec bowiem planuję dalsze "inwestycje" i czasami się tylko zastanawiam poco mi to wszystko ?
-
Trzeszczy Tapicerka...
Ja już smarowałem środkami do skóry i efektu żadnego. Najbardziej mi skrzypi z tyłu w okolicy miejsca gdzie zapina się pasy bezpieczeństwa.
-
instalka gazowa Prins'a
Jak są tacy dobrzy to może podaj tu adres i telefon tej firmy.
-
w sprawie sprzedaży na allegro skanowanych instrukcji
:modlitwa: :modlitwa: :modlitwa:
-
Szkoda że tak mało o e38
No właśnie serce mi krwawi a dusza płacze :cry2: jak porównuje to co dałem niecały rok temu za moją 730/E32 1993r. z dzisiejszymi cenami E38 eeech...
-
3.0 V8..kręci 1s zanim odpali...
Czy Ty aby nie jesteś samochodowym hipochondrykiem :lol: :?: Ja bym się nie przejmował - no chyba, że to jakaś wyjątkowo długa sekunda :think: Co do obrotów w V8 to ktoś pisał kiedyś o jakiejś membranie
-
Kolejny oszust z allegro nick : moniatigra
UPS troszke mnie zmartwiłeś zamówiłem gong ostrzegawczy u tego gościa lada moment powinien być.
-
Opadła klapka od wlewu paliwa...HELP
to masz zdolnego tate, ja raz chciałem wymontować razem z lakiernikiem i sie poddaliśmy
-
730 R6 rezerwa paliwa
na to właśnie liczyłem :?
-
Jakie radio wybrać ?
a co powiecie na to ? http://www.allegro.pl/show_item.php?item=49992198
-
730 R6 rezerwa paliwa
Pytam bo ostatnio miałem dziwną przygodę. Pojechałem na Ukrainę celem zatankowania taniej benzynki (2.07 zł :mad2: ) Przed wyjazdem postanowiłem nieco opróżnić zbiornik. Od jakiegoś czasu paliła mi się rezerwa i na granicy zabrakło mi paliwa (było troche po górę) więc odpaliłem na gazie. Na stacji benzynowej z trudem zatankowalem 75l a przecież mój zbiornik powinien mieć 90l :?: Rok temu zmieniałem pompę paliwa na nieoryginalną i coś mi się wydaje, że ta pompa jest tak zamontowana, że nie jest w stanie wyciągnąć całosci paliwa (pozostaje jakieś 15l), tylko czy rezerwa powinna się palić gdy mam 15 l w zbiorniku :?: Acha może mi ktoś powiedzieć jak spuścić troche benzynki bo chciałbym "podzielić" się z ojcem i bratem ? Ponoć można uruchomić pompę paliwa "na krótko" i wypompować przez przewód paliwowy :?:
-
730 R6 rezerwa paliwa
Czy może ktoś mi powiedzieć ile paliwa (według instrukcji) powinno być w momencie zapalenia się rezerwy ?
-
Widzieliscie juz ta bestie ??? do sprzedania
Marna prowokacja - jak to obliczyłeś :modlitwa: bo mi wychodzi co najwyżej 50/50 :mrgreen: a czytam to forum pewnie dłuzej od Ciebie. Pozatym nie Tobie oceniać kto tu jest prawdziwym fanem a kto nie. Silnik 1.8 w e34 to generalnie kiepski eksperyment zwłaszcza w kombi. Nadal nie podajesz konkretów co się działo z tym silnikiem więcej szczegółów proszę. Od siebie dorzucę, że w moim e32 gaz był zamontowany bodajże w 1998 r. w Belgii, ja tym autem jeżdżę od lipca 2004 kiedy to przyjechał do kraju. Zrobiłem nim ok 15 tyś km i silnik jest w bdb stanie nie bierze oleju, chodzi równo i z gazem nie mam w nim najmniejszych problemów (instalacja najprostsza) a że ma pare koni mniej... A swoją drogą ci wszyscy co tak się chwalą, że jeżdżą na benzynce często też piszą że mało jeżdżą :think:
-
Dziwna sprawa - dmucha ciepłe powietrze
Korzystając z okazji podłączę się pod temat. U mnie zaobserwowałem takie anomalia: Jadę sobie w trasie i słonko przygrzewa więc załączam automatyczną klimę (bo mam :cool2:). Po stronie pasażera jeśli ustawię nawet na 28 stopni leci chłodne i po paru kilomterach pacjent mi krzyczy, że mu zimno, Po stronie kierownika jeśli nastawiam tak do 21 stopni też leci chłodne ale jak już dam 22/23 ta wali mi ogrzewaniem w twarz zamiast chłodzić. Czy to też może być wina tych zaworów złośliwych.
-
pozmozcie, slabo odpala, nierowno chodzi
Zanim założyłeś gaz też tak było ? Jeśli jeździsz tylko na benzynie problem również występuje ?
-
Widzieliscie juz ta bestie ??? do sprzedania
to ja czegoś nie rozumiem jeżeli BMW produkowało(może nadal) samochody napędzane gazem(ziemnym bo ziemnym ale gazem) to znaczy że sami konstruktorzy szukali oszczędności lub robili to ze względów ekologicznych i ja zamierzam od dziś mówić że mogę płacić za pb. nawet 25 zet ale dbam o nasze środowisko naturalne i jeżdżę na LPG :dance: :roll2: i co wy na to truciciele i krótko wzrokowcy jeżdżący na pb czyli bmw sprofanowało samo siebie według coniektórych forumowiczów :D
-
Widzieliscie juz ta bestie ??? do sprzedania
Mógłbyś podzielić się z nami swoją wiedzą :?:
-
wahacze gorne i dolne firmy Teknorot
A ja znalazłem mechanika który ma mi zregenerować wachacze. Tuleje mam nowe i raczej nie da się ich wykorzystać ponownie w innym wachaczu. Koszt regeneracji też niemały tj. ok 80 zł :zlosc: . Mam przyjechać w przyszłym tygodniu bo musi sprowadzić potrzebne części - napisze wtedy co i jak.
-
Alarm: jaki, gdzie i za ile...?
Nie zaszkodzi jakaś blokada skrzyni biegów oraz oddzielne odcięcie zapłonu.
-
wahacze gorne i dolne firmy Teknorot
No właśnie, co jest takiego z tymi BMW że nikt luzów nie potrafi wykryć :?:
-
Wymiana silentbloku - czy posmarować smarem przed założeniem
Jeszcze ich nie mam ale wezme te firmy Teknorot z allegro po 116 za sztuke.To dobra cena a i sądząc po opiniach kolegów towar jest też OK. Dzięki chłopaki za rady. Pisalem do tej Pani i narazie mają tylko na lewą stronę ale ta firma to zdaje się Turcja i trochę się zniechęcilem. Na innej aukcji sprzedają OPTIMALA (Germany :cool2: ) po 190 zł szt. bez tulejki: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=48896992 A wogóle to jestem wściekły po wymianie tulei na wahaczach bo niewiele to pomogło. Wcześniej byłem w 2-ch warsztatach i wszędzie twierdzili "żadnych luzów prosze pana " nawet na szarpakach nic nie wytelepali a po zdjęciu wahaczy okazało się że swożnie mają luzy. I teraz mam pytanie czy założone tuleje da się ponownie wykorzystać bo chciałbym kupić te OPTIMALE ?
-
Wymiana silentbloku - czy posmarować smarem przed założeniem
wahacze już zakupiłeś jakie & po ile ?