Treść opublikowana przez damianz
-
e87 japanrot cypisek SKRADZIONO
Coś ty, na zmywaku teraz słabo płacą i trzeba BMW sprzedać (bieda, bieda i jeszcze raz bieda), chyba nawet wrócę do kraju bo dłonie już coraz bardziej szorstkie :( Dobrze pamiętam jak podczas otwierania się nawigacji dzwięk był taki jakby nawigacja chciała się zaraz złamać/wyłamać :duh: Szerokości, ale szybko żonie auto zabierzesz :lol:
-
e87 japanrot cypisek SKRADZIONO
hmmm, X3. Pamiętam do dziś, moje pierwsze BMW ever :D ..... i zaś najgorsze wykonanie wnętrza ever :D .... i te czasy jak się tankowało do pełna po 300km bo 15L to minimum :cool2: ...... to były czasy :shock:
-
[E82] 135i mierzwin
Jak tam u Cb z trakcją teraz na tym dyfrze, masz problem na 2-biegu opanować auto ?
-
F30 328ix MSport Estoril - Randall *koniec przygody* str. 50
A jaki docisk na tylną oś :D
-
e92 320d - Spacegrau, Lampy LCI
Ty tu pitu-pitu a gdzie ten browar co go wygrałem w loterii ? :wink: Poszukaj na forach zagranicznych tam pewnie jest "step by step" montaż ledów
-
[E87] Doposażenie BMW 1er w tempomat
Zawsze musisz kalibrowac czujnik skrętu. W VW kalibruje się sam, ale dla BMW to oznacza "no hajs".
-
e92 320d - Spacegrau, Lampy LCI
tylne lampy po-lift .......... zgadłem, a teraz stawiaj piwo :8)
-
[E87] Doposażenie BMW 1er w tempomat
Rok nie ważny
-
[E87] Doposażenie BMW 1er w tempomat
Nie zawsze można
-
[E87] Doposażenie BMW 1er w tempomat
Tak ma być, trzeba kodować
-
[E87] Doposażenie BMW 1er w tempomat
Załóż z guzikiem "a". Nic nie ruszaj
-
[E87] BMW 123D wymiana silnika/ubytek płynu chłodniczego
Znajomy to kiedyś wlał do starego 1.9TDI bo mu ciekła chłodnica, powiem tak działa, ale syf robi okropny w środku dlatego jak chcesz dobrze to wiadomo jak. Z resztą to może dobre jest na handel, ale nie na dłuższą metę.
-
F30 328ix MSport Estoril - Randall *koniec przygody* str. 50
Furka bardzo ładna, konfiguracja tip-top lecz wiadomo zawsze chce się więcej, ale wszystkiego nie można mieć od razu, przynajmniej możesz pisać co masz tu, a czego nie było w F20, a za kolejne pare lat napiszesz czego tutaj nie miałeś, a co masz w nowym. Idzie zima więc xdrive się teraz przyda. Ciekawie się czytało lekturę i na pewno nie ktorym pomoże w zakupie :cool2: Ja pozwolę dodać od siebie, że silniki N20 są bardzo zaawansowane technologiczne i mało palą paliwa, dodam że na wolnych obrotach faktycznie chodzą jak diesel :wink: zapewne przez układ wtryskowy. Co do jakości wnętrza to też nie do końca jest to 'premium' bo jednak ten środkowy panel jest dość twardy jak i reszta plastików, coś na poziomie VW Passat, a może nawet gorzej. Taka filozofia teraz większości producentów marek premium. Jeszcze raz gratuluję, modyfikuj, obniżaj, dodawaj mocy i dbaj. Fajnie że masz pełny Mpakiet wraz z zaciskami.
-
[E87] BMW 123D wymiana silnika/ubytek płynu chłodniczego
Sa takie narzędzia co się wkreca w zbiorniczek i pokazuje czy jest problem w okolicach uszczelki (barwniki jak do sprawdzania kokainy i tego podobne). Prawdopodobnie plynu z olejem nie miesza bo do tej pory miał by juz majonez co pewnie by zobaczył. Najłatwiej to zagrzej auto i zobacz czy są miękkie węże wodne te grube. Na wydech nie ma co patrzeć tym bardziej że teraz duża wilgotność na dworze itp. Jak się domyślam to faktycznie pękł blok gdyż jest to nic nowego w autach z początku lat produkcji, ale wiadomo lepiej być w 100% pewnym niż wywalić 10kPLN za coś co może być nie potrzebne.
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
ciekawi mnie wynik po wymianie pompki i to bardzo, ale wydaje mi się, że da to tyle co nic, lecz mogę się mylić dlatego jestem ciekaw. :roll:
-
[E87] BMW 123D wymiana silnika/ubytek płynu chłodniczego
Niemiec stoi przy granicy z pieniędzmi i czeka, aby Ci je oddać :duh: Powiedział Ci co jest więc zachował się bardzo fair, ty mu uwierzyłeś i bez sprawdzania brałeś w ciemno. Proste ..... :8) A co on był mechanikiem i wszedł w silnik, powiedział Ci ile wiedział. P.S tak pękają bloki z pierwszych lat produckji.
-
E82 N47d20b wymiana silnika
1200zł za pusty blok, nigdy :? . Jak już to kup cały goły silnik "c" i zamień osprzęt i swoją głowice itp. sprzedaj
-
reflektory soczewkowe DEPO FK
Mam pytanie do "reflektory..." polecasz żarówki typu Led cree np H7 ? Miałeś z tym wql styczność vs hid? Pzdr
-
E92 3,0d nie łapie temperatury, dlaczego? POMOCY!!
dodam coś od siebie, miałem główny firmy "Facet" i działał, więc Febi będzie jeszcze lepiej działać. Takie pisanie, że tylko ASO to uważam bez sensu.
-
e90 335d
318d na klapie
-
E87 118i N46 wymiana kierownicy zwykłej na wielofunk.
Tej kostki co jest na czerwono, może być "pusta" http://s27.postimg.org/b8wgdwigj/bmw.png Czy potrafię ? Ja to sam dokładałem :roll: lecz osobiście mogę pomóc, ale takie zdalne kodowanie to już nie u mnie.
-
E87 118i N46 wymiana kierownicy zwykłej na wielofunk.
Ja jestem z lubelskiego i za wiele osób nie ma (oprócz mnie :lol: ), generalnie może Ci to ktoś zrobić zdalnie lub może w Lublinie Car-Connect (czy jakoś tak). Sprawdź czy masz dwie kostki za poduszką (AIR BAG) do wielofunckji, powinna być, ale lepiej sprawdź bo jak nie masz to +250zł.
-
Sprzedaż turbosprężarek
generalnie jak jeździsz i dbasz tyle wytrzyma. Chłopaki na forum robią ponad 200tys, na seriach i auta po chipie. Kolega ma teraz w E46 320d coś około 290tys. km i dalej seria, więc równie dobrze możesz zrobić 30tys. km na serii i padnie.
-
E87 118i N46 wymiana kierownicy zwykłej na wielofunk.
To kup kiere + airbag + guziki + kodowanie
-
E87 118i N46 wymiana kierownicy zwykłej na wielofunk.
Masz tempomat ?