Treść opublikowana przez damianz
-
e87 2006 oswietlenie tablicy rejestracyjnej
Mozna tą funkcję wyłączyć i będzie git-hit. :8)
-
[E87] 120d damianz
Golf GTI (V czy inne), jakoś tak nie dokońca mnie to kręci. Renault Power :D Renault jakoś mi się dużo lepiej kojarzy z motorsportem. Renault Sport to wql inne autko vs. seryjne Renault Megane. Bardzo ciekawe zawieszenie przednie i wiele innych jak hamulce Brembo i inne. Pamiętajmy że to Megane RS co nowy model to jest najszybsze na Nurburgring (teraz Civic type R) Rivasi, ja chcę Megane w dieslu (175DCI) :lol: , a dokładnie to Megane 175DCI RS CUP Lux. http://www.bagotroad.com/images/uploads/images/perfohubsuspension.jpg Pożyjemy zobaczymy :8)
-
E87 2.0d 163d
Ja teraz mam bez ramki i o ile ładniej wygląda autko. :roll:
-
[E87] 120d damianz
Nie wiem co napisać, bo sam szukałem Octavii II tylko że vrs :mrgreen: Szybko odpuścilem bo nie dam za Skodę 1:1 co VW. Cena jest chora :duh: Chwilowo nr.1 na liście to Megane II 175dci CUP. Co prawda to będzie 3cie czy 4te :roll: megane II ale muszę powiedzieć, że udały im się te auta. Z resztą co będę pisał bo się jeszcze okaże, że stare e46 wjedzie :D
-
[E87] 120d damianz
Wszystkie :mrgreen: Mam tylko peugeota, który jednak też doczeka się nowego właściciela na początku nowego roku. A później się zobaczy co wpadnie.
-
[E87] 120d damianz
Sprzedany :cry2:
-
e87 kapiący niewiadomo z czego olej <video>
Ok, działa już. Nikt Ci nie pomoże bo i tak guzik widać. Turbo, pokrywa zaworów, odma i wiele innych miejsc. Wyciek dość dobry i jak się domyślam masz przyjemny zapach w aucie :roll:
-
e87 kapiący niewiadomo z czego olej <video>
Ja nie rozumiem tego "komputer pokazuje olej na Max". Pod maską masz bagnet :D
-
e87 kapiący niewiadomo z czego olej <video>
mam ten filmik pobrać ?, nie chce mi się trochę. Daj do oglądania
-
[F20] Chiptuning silników turbodoładowanych
dobrze widzę ? 270km ?
-
ppatryk -->> e92 LCI M-Pakiet - str. 14 wiosna '16
Taki odkurzacz bym sobie sprawił do autka :lol:
-
BMW 120d E87 by BruceLee :-)
Ja swoją wystawilem za 19tys.zl to jeszcze sie targowali i co jeszcze mam im zamontować i wql caly serwis przed kupnem mam im zrobić :nienie: Pojeb... ludzi
-
e91 335i 460KM / 650Nm dość szybkie kombi
Ja tak czyscilem, że zawory miałem na stole, a głowica leżała obok :mrgreen: Moge pokazać wam zdjęcia jak chcecie zobaczyć syf jaki miałem. Ja pierwszego dnia moczylem je w takim specyfiku (bdb :cool2: ), potem myjka ultradźwiękowa i są jak nowe.... + 20KM i 35Nm :D. Mowa o BMW.
-
[e87] reflektory
Kup HID-y zamiast ten h7 philips i po sprawie. Daj balasty 55w to pijany przed tobą wytrzeźwieje. :8)
-
bmw e81 Limited Sport Edition 120d,269KM 551Nm
I styka, po co wiecej do szczescia.
-
bmw e81 Limited Sport Edition 120d,269KM 551Nm
Wszystko fajnie, ale na tor to raczej nie jest fajne, co najwyzej na 1/4mili. Tak czy inaczej powodzenia.
-
F20 120d ACSchnitzer - Randall * SPRZEDAM * str 32
U nas na forum jest taki zwyczaj, że po serii 1 każdy kupuje 1M.
-
BMW F21 125d M Sport auto white
Nie myślałes przez chwilę o uzywanym 125d lub nowym 125i, które jest dużo tańsze w podstawie ? Pzdr
-
[E90] 325i B-T-K OEM+ SPRZEDANA s.34
Wow, byłem rok temu i faktycznie wiele nowego. Muzeum i salon są super, lecz muzeum Merola jest ciekawsze..... oba dobre dla zmotoryzowanych. :8)
-
Re: BMW E87 - 118d by Duffy str 13 nowy zakup
Slabe hamulce w BMW ? Moim skromnym zdaniem wiele osób ich nie zagotuje.
-
F20 120d ACSchnitzer - Randall * SPRZEDAM * str 32
Gusta, ja biorę "jeepa" :wink:
-
zaśniedziała klema
Ta ? Akwarium masz w bagazniku ? Papier ścierny, a na koncu smar i tyle
-
E87 120d+ >> woytek13
Z tymi sprezynami to uważaj na przyszłość bo może to byc twoj ostatni montaz jakichkolwiek sprężyn w życiu. P.s na przyszłość wpadnij do Chełma to ogarnieny to we dwóch i w 3h miał byś przód i tył. Co prawda na razie rzadko jestem w domu.
-
Re: BMW E87 - 118d by Duffy str 13 nowy zakup
Wierzę, to tak jak ja wsiadłem z 320d/120d do 207Gti to fotel mi z pod tyłka uciekł :mrgreen: (wiem, że 207 to też nie jakiś kosmos, ale w małym aucie to czuć)
-
E87 2.0d 163d
Guziki można, a dokładnie to nie guziki tylko cale te sterowanie czyli guziki wszystkie na raz.