Treść opublikowana przez damianz
-
E87 2.0d 163d
120d nad 116i to wręcz rakieta. Wyposażenie też fajne, ale jak dla mnie brakuje M-pakietu. Dużo dodaje rzeczy ten pakiet.
-
E91 LCI 320xd Performance NBT EVO
I jak podjechales BMW to był vivat i aplauz czy wielkie "buuuuu" ? :D
-
Zakup radia Professional zamiast Bus.
Sprawne, mialem to samo. Radio nie jest zakodowane w 100%. Pewnie Ci tylko dodal pro. zamiast bus. .
-
[F21] M135i Estoril Blau 2013
Nie łatwiej kupić drugie i wysłać? A to które masz na aucie do kosza. No chyba że są gotowe zestawy pod 135i.
-
BMW e87 120D problem z klimą - dlaczego żona ma chłodniej
Pytanie czy po twojej stronie fakycznie się przestawia ? Tam są takie silniczki za deską
-
Poszukuję dyfuzora performance do serii 1
hydrografika :roll:
-
Poszukuję dyfuzora performance do serii 1
Przyjdzie uszkodzona i co ? Odda Ci kasę.
-
La Bunia 325xi: ublock forever !
Piękne zdjęcia, sam Wersal i ogrody też bomba. Zazdroszczę zdjęć i udanego wypoczynku we Francji.
-
Stuki w przednim zawieszeniu
Dodam, ze zrobilem z 10kkm i tez mam spokoj. P.s Krzychu dawaj maglownice z M3 (plug and play)
-
Bandai -> e82 Le-mans -blau 260KM/527Nm
Czekamy, mnie osobiście ciekawi turbo dziura. Może od 2200rpm już wstanie.... zobaczymy.
-
[E82] 135i mierzwin
Z chęcią się wybiorę też, więc daj znać jak gdzieś będziesz jechał. To ci pokaże gdzie raki zimują :D
-
[E82] 135i mierzwin
Czas zabrać bestię na tor Silverstone.
-
Kobieca benzyna 320 by ebarylska| Następca Eleny już jest..
Grubo, tylko jak jeździło, to po co ? Trochę Cię to kosztowało, a pewnie jeździ tak samo. Trzeba było dac jakiegoś grubego moda jak 'turbo'. :mrgreen:
-
[E87] Koło pasowe - pisk przy starcie
Moj tak piszczy od dwoch lat .... Po tym czasie jest tak samo jak było więc olewka z mojej strony.
-
E87 120d+ >> woytek13
Wlodawa :D Pzdr
-
Bandai -> e82 Le-mans -blau 260KM/527Nm
pewnie z 270KM będzie :roll:
-
Bandai -> e82 Le-mans -blau 260KM/527Nm
masz już graty ?
-
E82 135i [PL] - mały ale wariat - update* 400+
Folia won +1, reszta super
-
La Bunia 325xi: ublock forever !
KW V3 :D :roll: Zrobi robotę, szczególnie w xdrive
-
Buffe -->> E87 118d PROJEKT ACS1
czyli OK
-
Buffe -->> E87 118d PROJEKT ACS1
termostaty
-
BMW e87 118i pęknięta sprężyna
Jak dla mnie czy to bedzie KYB czy sachs czy może jakiś Suplex to nie ma znaczenia.
-
BMW 320d 2010 M-Sport
Gdzie masz hifi ?
-
BMW 320d 2010 M-Sport
Ten VIN ma mało wspólnego z rzeczywistym wyposażeniem auta.
-
e87 japanrot cypisek SKRADZIONO
Ja osobiście oddał bym m-pakiet dyfuzor do oklejenia lub grafiką pomalował.