Treść opublikowana przez Mike68
-
320 d ile komp pokazuje spalania
no 8,6 to u mnie w średniej nigdy nie pokazywał , zazwyczaj od 5,6 do 7,6 w mieszanej na bak ale realne to było 7,5-11L/100 więc ten komp to pic na wodę
-
[e46] diesle , ile biora wam oleju
ja dolewam ok.1 litr na 15tyś km , 274tyś km olej LL04
-
Potrzebna pomoc przy otwarciu samochodu.
no a co w przypadku zatrzaśnięcia kluczyków w bagażniku ?? często tak mam że pilotem otwieram tylną szybę i zamykam ręcznie ale potem jedynie z pilota można otworzyć , często o tym myślę co wtedy bo bywa że córki idą do auta a one mogę tak właśnie zostawić kluczyki
-
Chip Tuning w Masters Tuning Wasze opinie
faktycznie mają rozmach , ja płaciłem 1500zł styczen 2007 ale już potem wołali 1800zł , we wrocławiu też 1800zł ale ponad 2000 to teraz dopiero słyszę
-
Chip Tuning w Masters Tuning Wasze opinie
Filon, skąd ta cena? t.w. wiesław wcześniej napisał, że ustalili cenę na 1400,- Ciekaw jestem czy nic się nie zmieniło... Chyba, że mowisz o MT w Wawie... :) BTW: ile Ty płaciłeś? Tak , mowa o MT w wa-wie , co ciekawe to ja dodam od siebie że mnie dłubali kilka godzin w MT w K-ch
-
uchwyt na napoje
w tej ciasnocie chyba nie :mrgreen: ja już nic nie kombinuję bo to ostatni rok , zresztą już mam je 2 lata a to już sygnał do zmiany tylko poszła kasa gdzie indzieji ten rok jeszcze pauzuje
-
Chip Tuning w Masters Tuning Wasze opinie
mike: takiego auta nie kupisz w USA.,a przynajmniej nie touarego z silnikem diesla.nie ma i nie bylo ich w ofercie vw w usa.jak chcesz duze auto z silnikem dielsa to ja ostatnio widzialem merca GL 450 cdi. Bylem , oglądałem i nawet Ok było , z ceny zjechałem na 85tyś zł - to było wczoraj , ustaliłem między czasie właściela / mam przejaciela w Policji / i dzisiaj pojechałem tam już na zakup ale wcześniej na oględziny w ASO VW - sprawdzałem auto w USA na CARFAX Vehicle History Report i miało 8 rekordów , opuściło stany z przebiegiem 17tyś mil w maju 2006 i już byłem pewny zakupu ale dopiero w ASO wyszło na jaw że naciągane podłużnice , niechlujnie zrobione , miało dzwona bokiem. Nie wiem dlaczego nie powie o tym właścicielka ? nerwy czas i koszta no bo komisant też nie mógł o tym wiedzieć - oto ono http://ja.otomoto.pl/volkswagen-touareg-4-2-48000km-C4149714.html
-
uchwyt na napoje
fajne to i praktyczne a mi tam wrąbali telefon :mad2:
-
320d 330d. Prosze o info.
musimy poczekać na odpowiedzi innych , ja napradwę nic więcej nie wiem a maskę otwieram tylko w celu dolania płynyu do spryskiwaczy , reszta co 15tyś wpodczas wymian płynów ale tego ja nie robię , ja tylko użytkuję :twisted2:
-
X5 3.0d - srednia predkosc
takie mamy drogi i nie tylko za wyjatkiem nielicznych , więcej jak 150km/h już strach
-
320d 330d. Prosze o info.
150konne 2.0d jest na CR II generacji , nie wiem jak z turbiną ale u mnie po 270tyś km jeszcze pompuje i to niezle :twisted2:
-
320d 330d. Prosze o info.
nie wiem czy ten 184 konny miał już takie CR jak 150konny diesel , chyba nie , dopiero wersje 204 konne chyba , ja osobiście brał bym 3.0d ale miałem okazję więc kupiłem 2.0d
- 320d 330d. Prosze o info.
-
X5 3.0d - srednia predkosc
dokładnie , ta srednia jest dość mała - tak nam się wydaje - jak jechałem z Międzyzdroi do Krakowa to miałem 106km/h średnią a przecież wszedzie łamałem przepisy i w porywach na A4 miałem 200km./h
-
323Ci vs 330Ci
z jednej strony to z tą reakcją dziwne trochę bo M-pakiet zazwyczaj waży wiecej , ciekawe co inni napiszą
-
25 000km do wymiany oleju po kasowaniu inspekcji ?
u mnie poczatek odliczania jest od 15tyś km. Może wersje z niemiec mają od 25 ? bo tam wiadomo że wszystko lepsze a moja jest kupowana w PL
-
X5 3.0d czy TOUAREG V10tdi??????????????????????????
też tak myslę , ważne że to pierwsze auto tak bezawaryjne jakie mam od kilkunastu lat , zresztą jadąc z norymbergii do krakowa jak sprowadzałem dla siebie mastera i pilotowałem go spaliło mi niewiele bo dojechałem na rezerwie 1000km ale średnia było 90-110km/h non stop po dwupasmówce czyli potrafi spalić mało
-
X5 3.0d czy TOUAREG V10tdi??????????????????????????
możliwe ,że ja nie umiem jeszcze jeżdzić automatem , poza tym mam jeszcze mastera 2.5DCi i również 10 litrów średnia to norma u mnie a czytam że u innych 8-9 max więc coś w tym jest , nie jeżdżę agresywnie ale również nie jeżdżę wolno , nie pałuję od świateł do świateł , ruszam zazwyczaj spokojnie
-
ringi ccfl - zalozone- fotka jak wyszlo
j tam nie widzę różnicy no ale kto wie , w koncu zakładałem je z listopadzie 2006
-
ringi ccfl - zalozone- fotka jak wyszlo
piotres lecimy dalej :twisted2: %5B640%3A480%5Dhttp%3A//img166.imageshack.us/img166/111/dscn7691yc4.jpg %5B640%3A480%5Dhttp%3A//img201.imageshack.us/img201/839/dscn7692kh8.jpg %5B640%3A480%5Dhttp%3A//img201.imageshack.us/img201/7426/dscn7694da3.jpg myślę że wystarczy
-
E46 po liftingu - orginalne kierunki na blotnikach paruja ?!
co do zdjęć ringów z tych 5 metrów to jutro , dzisiaj nie wyjeżdżałem z garażu
-
X5 3.0d czy TOUAREG V10tdi??????????????????????????
10 to i ja spalam w E46 w takiej jeżdzie a w lutym nawet 12 poszło :mrgreen: w 2.0d oczywiście :twisted2:
-
Schowek w e46 - montaż CB - jak podpiać tam prąd??
Nie wydaje Ci sie, ze bedzie to troche kiepskawo wygladac? miałem tak właśnie w Audi A4 , strasznie to nie praktyczne było bo po lewej stronie , teraz dałem miedzy półkę z telefonem a fotel pasażera , nie mam innej opcji jeżeli chodzi o CB
-
Jak prawidłowo jechać autostradą/drogą szybkiego ruchu
Mike68 odpowiedział(a) na greg523 temat w Bezpieczeństwo w ruchu drogowym, techniki bezpiecznej jazdy7. Nie wyprzedzaj prawym pasem. ale to jest spotykane na każdej dwupasmowej drodze , ja tego nie robię , jestem cieprliwy i czekam aż zjedzie na prawy pas - to niebezpieczny manwer , sam jeżdżę dostawczym autem i wiem jak to jest z tymi 'martwymi'punktami w lusterkach
-
Rządowe BMW rozbite!
jechałem za takim konwojem w okolicach jeleniej Góry , 2x piatka a w środku X5 , jechali bardzo spokojnie , ja też za nimi moim :mrgreen: