Skocz do zawartości

Mike68

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Mike68

  1. a przebieg pewnie w ok. 200tyś km , musiał byś zobaczyć jak to wszystko wygląda np. u mnie po 270tyś km , nie wiem czy na przyciskach aż tak to widać , ogólnie jak by miał 120tyś ten mój to chyba też by nikt nie powiedział że cofniety , BMW ma dobre materiały
  2. Mike68 odpowiedział(a) na Paffcio temat w E46
    myślałem o F1 ale zmieniłem zdanie i kupiłem dunlop sport maxx 225x45x17, nowe oczywiście mimo że cena goodyear F1 jest atrakcyjna
  3. Mike68 odpowiedział(a) na Kiker temat w E46
    chyba nie będzie czym , bo to kombi ale fotke dla siebie zrobię i mam nadzieję że nie będzie wyglądał jak wóz drabiniasty na zwykłym zawiasie :twisted2:
  4. Mike68 odpowiedział(a) na Kiker temat w E46
    no ja kupiłem dzisiaj dunlop 225x45x17 , jutro zakładam
  5. Mike68 odpowiedział(a) na Kiker temat w E46
    a oponki jakie ? ja mam felgi ale narazie bez opon , muszę już coś kupić bo mam zamiar za kilka dni zrobić zmiane
  6. No ja nie mam nic , sam olejek jednobarwny więc sam już nie wiem
  7. Jak jest to się okaże bo jeszcze opon nie mam , w poprzednim czyli A4 miałem 225x45x17 i żle nie było
  8. Jutro sprawdzę , z ciekawości i napiszę
  9. Mike68 odpowiedział(a) na dakar61 temat w E46
    no właśnie , u mnie w książce serwisowej nie ma aż tyle pozycji :)
  10. Mike68 odpowiedział(a) na dakar61 temat w E46
    Nie zmienia się tak samo jak w skrzyni biegów ale ja zmieniłem i tu i tu , olej oczywiście kupiłem w ASO bo jakoś dziwnie tanio wyszedł :twisted2:
  11. mam sprawdzić jutro w moim ?? ostatnio mam trasy max 2km i postój jedynie w weekend wyjeżdżę bak :twisted2: jak to sprawdzić ? zrobie te 2km do banku i wtedy ? oj nie chciał bym jakiejś maślanej niespodzianki i mam nadzieję że nie będzie
  12. Też jestem na kupnie bo mam gołe felgi :twisted2: myslę że contisport2 będą jedne z lepszych opon 225x45x17'' , ale tylko myslę bo nadal szukam :mrgreen: czyżby HID_SERVIS to Ty ? :norty:
  13. Zalej dedykowanym czyli spełniającym normy BMW , tam dziadostwa nie lali , kup EDGE może być 5w40 ale ma być 5W na poczatku inaczej zajedziesz silnik ew turbine więc 10W odpada
  14. sprawdziłem teraz , to złota butelka z napisem CASTROL EGDE i nic poza tym , jeste jeszcze LL04 , olej o specyfikacji 5W30 - nie jak pisałem wyżej 5W40
  15. I taką ja stosuje , cena w CPN 2 zł , smaruję raaz na 2 miesiace jak pamietam.Widzę że ten mój link z tematem załatwił problem, ja kupując moją niewiedziałem co jest grane tak trzeszczały a wydawało mi się że poprzedni własciciel lekarz ma dobry słuch , nic nie robił z tym przez 4 lata chyba
  16. jest jak piszesz , moje po poszukiwaniach w DE kupiłem w PL i też chyba miałem farta bo gosc brał nowe z salonu a to jako już 4 letnie mu zostało , mastera trafiłem na autoscout.de w 10 minut po ukazaniu się ogłoszenia , zadzwoniłem i rezerwacja ,błyskawiczna decyzja , po mnie zaraz były telefony ale jak u niemca zarezerwowałem to już nikomu nie sprzedał bo polak to by zaraz puścił przy pierwszej okazji
  17. :clap:
  18. ważne żeby nie stał w warsztacie bo zawsze z czasem możesz coś powymieniać ale w trakcie eksploatacji jak będzie potrzeba , poczatek oleje i filtry a to ok 400zł i ubezpieczenie , reszta wyjdzie potem , no podstawa to bezwypadkowość przy poszukiwaniach
  19. On nie chce diesla ani silnika R6 , skoro ja kupiłem w DE 2 letniego bezwypadkowego Mastera za 7600Euro netto / 151tyś km / to chyba można coś wyszukać - cenowo odpowiednik Mastera w PL to już 50tyś zł wychodzi , również netto , szukać , szukać i szukać
  20. a wystarczy zejśc na dół strony do giełdy-samochody , do wyboru i koloru jest ich w granicach 30-33tyś zł i to wywoławcza , diesle , benzyny kombiaki i nawet Ci i to wszystko w granicach 2000 roku , cud ??
  21. A może lepiej jakiegoś VW ?? w tych pieniążkach łatwiej kupić Auta za Odrą mają przebieg roczny od 30 wzwyż i nie ma cudów , a jeżeli już to cena auta zniechęca , Niemiec głupi nie jest. Diesle 3-5 letnie to już 300tyś km , o nawet ten , chyba nie zdążył cofnąć przebiegu :mrgreen: http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C4135482
  22. Mike68 odpowiedział(a) na krzys1307 temat w E36
    dobre , bardzo przydatne ale ja nie mam głowy :duh: może w wiosną pomyślę
  23. Mike68 odpowiedział(a) na Filon temat w E46
    inspekcja to minuta w garażu , a z tym nie dałem sobie rady , może przez interfejs
  24. Mike68 odpowiedział(a) na Filon temat w E46
    dokładnie właśnie tak mam 12:06 ale kol. Filon mnie zakręcił , ważne że o to chodzi ale czy da się go wykasować ? bo zmieniałem wtedy płyn ale zegar został na tej dacie
  25. od 35 do 47 będzie OK , tylko oryginały mają ET 45-47 , wszystko inne ma od 35 do 40 , będzie większy rozstaw kół z tyłu o 1 cm ma stronę. Moje mają Et35

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.