Treść opublikowana przez pablo294
-
320i Żaluzje chłodnicy - co i jak ?
nie przegrzeje silnika jeśli klapki sie nie otwieraja ? Jeśli byłby zbyt ciepły poinformował by mnie jakąś kontrolka ? dodam ze mam e91 po lifcie
-
320i Żaluzje chłodnicy - co i jak ?
Ja np jeszcze nie widziałem ich żeby był otwarte .. Silniczek normalnie sie nagrzewa bo sprawdzalem..
-
VIN - prośba o rozkodowanie
Witam, proszę o rozkodowanie WBAAL710X0KG39283
-
zerwany łańcuch E90 318D n47d20a 143 PS
udokumentowane, sprawdzone w 100% prawdziwe 161 tysi. więc jaki olej bo zbliża mi sie serwis. myslałem o EDGE 0w40 bo wkoncu taki poleca BMW
-
jaki Diesel tankować
Więc to znaczy, że jeśli nie pachnie specyficznie to źle;p Kolego a gdzie tankujesz (tankujecie) i nie miewacie problemów z dpfami ?
-
jaki Diesel tankować
Podsumowująć : co najlepsze dla diesli z dpfem ? Mam taka małą rozkmine, niekiedy z rury wydechowej z dpfem wydobywa sie taki słodkawy zapach, w pracy mamy nowe, dość drogie wózki widłowe (Linde) i ten zapach przypomina własnie zapach ich spalin.. ja właśnie mam zatankowaną verve i czuje prawie normalny zapach diesla, ale wydaje mi sie, że jak byłem go oglądać pzed zakupem to własnie tak słodko pachniała. To od paliwa czy stopnia zapchania dpf? jak powinno być prawidłowo? Co na to powiecie ? ;p
-
zerwany łańcuch E90 318D n47d20a 143 PS
Zauważyłem, że jak rano odpalam auto to można usłyszeć rozrząd przez jakąś chwile, aż silnik troche sie nie zagrzeje, wtedy jest cichutko. Mam sie czegoś obawiać ?
-
Rozkodowanie pakietów
niestety tak nie dziala... musze jechac na kodowanie.. a ci z tymi wskaznikami wiecei jak je wlaczyc ?
-
Rozkodowanie pakietów
ok, a co z tym kluczykiem ?
-
Prośba..potrzebuję instrukcję obsługi do mojej e91 320d
Chyba do nich jutro zadzwonie :)
-
Rozkodowanie pakietów
Ogarnąłem już światła powitalne;p Kolego widze, że jestes ogarniety, powiedz mi czemu na jednym kluczyku mam więcej funkcji w BC a na drugim mniej. np. serwis i wskaźnik biegów.. jak to ustawić ? A i czy jeszcze w e91 po lifcie bez ksena można ustawić DRL na ringach ?
-
Prośba..potrzebuję instrukcję obsługi do mojej e91 320d
Dostał ktoś instrukcje do e91 LCI ? bo Próbuje wysłać, wszystko uzupełniam, a i tak wyskakuje mi jakiś komunikat, że mam coś jeszcze wybrać..
-
zerwany łańcuch E90 318D n47d20a 143 PS
Jak ja szukałem trójki z tym silnikiem i powiedziałem sprzedającemu o tym problemie to powiedział mi, że wystarczy wymieniać napinacz nawet co jakieś 80 tyś. Ponoć tak sie dowiedział.. Co na to powiecie ?
-
Rozkodowanie pakietów
To czemu w instrukcji pisze, że da sie to ustawić ? ;| ;p No nic, polecasz kogoś z okolic Rybnika tak do 100 km ? a tak btw. to ma ktoś instrukcje do poliftowego e91 ? Próbowałem zarejestrować sie przez ten formularz, ale już jakoś się nie da..
-
[E91] Dokładnie wzmacniacza ??
A gdzie w bagażniku e91 dokładnie miałby sie znajdować ten wzmacniacz ?
-
Rozkodowanie pakietów
Powiedz mi to jak to zrobić ? bo w instrukcji pisze, że się da, podają numer strony, a na tej stronie podają poprzedni numer strony.. Dodam, że nie mam idriva .
-
Rozkodowanie pakietów
Witam. Chciałbym wiedzieć co dokładnie znajduje sie w jakim pakiecie. Myślę, że taki temat może sie przydać bo nigdzie nie znalazłem odpowiedzi. Między innymi co składa sie na pakiet motywacyjny, pakiet comfort. Mam też pakiet oświetlenia, podświetlane klamki, czy jak otworze auto w nocy to powita mnie rownież światłami posotjowymi ( mam zwykle halogeny auto jest po lifcie) I jescze jedno, mam składane lusterka na przycisku, czy da sie zrobić zeby składały sie same przy zamknieciu auta ? Pozdrawiam :)
-
e91 2.0 diesel, zapycha sie DPF
i znów moje głupie pytanie ;p Jak poznam, że jest całkiem zapchany ?
-
VIN - prośba o rozkodowanie
Witam. Prosze o rozkodowanie A332709
-
VIN - prośba o rozkodowanie
Witam. Proszę o rozkodowanie : WBAVC11080VG85465
-
e91 2.0 diesel, zapycha sie DPF
To kiedy bede wiedział żeby nie jechac ekonomicznie ? ;p
-
e91 2.0 diesel, zapycha sie DPF
A ja mam takie pytanie. Jak poznać w samochodach bez I drive, że dpf właśnie się wypala? Auto jest z 2007 roku w komputerze pokładowym nie ma nic o DPFie.
-
Problem z geometrią
To poleć, na pewno mi sie przyda :) Gdzie dokładnie się znajduję i jak się nazywa ?
-
Przegląd ofert, opinie o aukcjach Allegro i Otomoto
to kupic czy olać ? Sprawdziłem miejsce w wnękach kół palcami.. Tył ok. Ale z przodu w jednym brakuje 3/4 palca. To tylko zbieżność czy cos poważnego ? samochód jest bezwypadkowy (potwierdzone wlasnym czujnikiem i oględzinami)
-
Przegląd ofert, opinie o aukcjach Allegro i Otomoto
http://moto.allegro.pl/bmw-318d-320d-e91-143km-bezwypadkowa-idealna-i2549875408.html Czy ktoś wie może co to za model felg ? I czy są oryginalne ?