Treść opublikowana przez pablo294
-
320DT - cisnienie opon a prowadzenie
A jakie ciśnienie macie na tabliczce dla sedana na 225/45/17 ?
-
problem z wyborem felgi
Jeśli chodzi o 17stki do e46 to moim skromnym zdaniem tylko ponadczasowe S44 :D
-
elektrozawory dwa pytanie
Panowie, padło na to że ja też muszę wymienić ten eletrozaworek turbiny. Moje auto to 320d 2002 rok. Jaki dokładnie to ma być bo widziałem kilka numerów Pierburg.
- Klima
-
Kiedy był lift w E46?
Dokładnie, polifta od przedlifta poznasz po sposobie otwierania drzwi.
-
BMW 2.0d CR PROBLEM POMOCY FILMIK!!!
Może nagraj jakiś filmik.
-
Czy klima działa w zime?
Dla pokoleń. Problem rozwiązany, powód - za mało czynnika. Z wydruku wyczytałem, że odessali 390 g czynnika, więc można się domyślać od jakiego poziomu sprężarka w ogóle się nie włącza. Klima napełniona odgrzybiona i działa pięknie :)
-
e46 330i Be My Walentine
Dokładnie. Efekt zaraz po może i jest niezły, ale gdy deszcz wypłucze tą pastę to zobaczysz, że zrobiła więcej gorszego niż dobrego.
-
co nastawia temperature
mnie w ogóle śmieszy ta "automatyczna" klimatyzacja.. po co mi, skoro i tak pokrętłem muszę sam ustawić..
-
Blow off e46 320d Wolny wydech
Niestety, czytając niektóre tematy wydaje mi się, że jest już za późno...
-
Alufelgi styling 170
Zajrzyj do działu giełda.
-
Stukanie w silniku powazna sprawa ;/
Domyślam się, że M57N już mają, tak ?
-
320d 150km cykanie przy dodawaniu gazu
Byłeś przy tym ? Dużo ropy z tego leci ? Mam okazje podmienić te zawory z kolegą.
-
320d najczęstsze usterki silnika
Przy 200 tyś, ale w sprowadzonym przez handlarza :wink:
-
Ktory dwumas - pomocy 320d 2004
Czy są jakieś przeciwskazania, żeby do mojego samochodu włożyć tą tańszą opcję ?
-
320d 150km cykanie przy dodawaniu gazu
Czy po zdemontowaniu w/w czujnika bedzie potrzebne jakieś odpowietrzanie układu ? Mam chyba podobny problem. Postaram się nagrać film.
-
E46 Touring 330i (update - wizyta na hamowni)
Chodzi mi o dokładane światełka takie jak do roweru lampki. Ringi mam, założył je poprzedni właściciel. Zostawię je, choć nie jestem fanem tego typu modyfikacji. OEM powinien zostać OEM, ale póki ringi świecą jest ok. Dokładnie się z Tobą zgadzam kolego. Ma być tak jak OEM, bez żadnych ringów i tym bardziej SMD. Ringi tylko w tych autach gdzie BMW je dało. Ale każdy ma swój gust.. Co do autka, nie jestem fanem czerwonych skór, ale ten kolor rzeczywiście jest inny i mi się podoba :cool2: Silnik, kolor nadwozia i wyposażenie to klasa sama w sobie :cool2: Pozdrawiam.
-
Jak zrobic,zeby przeciwmgielne przednie wlaczac bez xenonow?
Jak to nie są ? W Xenonach LCI Ringi służą jako postojowe i DRL. DRL świecą dużo mocniej niż postój. Mając włączone automatyczne w dzień świecą właśnie mocniej same ringi, po zmroku dołączają xenony, a ringi przygasają.
-
Ktory dwumas - pomocy 320d 2004
W takim razie, jak szukam koła do mojego samochodu (320d 11.2002) na waszej stronie to pokazuje mi się tylko jakieś inne koło : http://czescidobmw.pl/kategorie/Kolo-zamachowe-dwumasowe,12526.html
-
[e46] koła pytanie
Możesz spróbować naciągnąć na te felgi opony 205/55/16, powinno się poprawić. Sam mam zimówki w takim rozmiarze, natomiast letnie S44 i 225/45 no i lubi sobie po koleinach pośmigać :D Coś za coś.
-
Jak zrobic,zeby przeciwmgielne przednie wlaczac bez xenonow?
Po co ktoś zakładał dzienne do e90 LCI mając lampy xenonowe, a co za tym idzie światła do jazdy dziennej jako ringi ? :lol:
-
Ściąganie auta w lewo..
Ciśnienie w oponach masz oczywiście tablicowe ?
-
Dobór alufelg
Nie było s44 w 16 calach.
-
E90 320d zgasł podczas jazdy i i nie chce odpalić.
Kolego powiedz jeszcze czy masz wersje poliftową czy przed.
-
E90 funkcja Start/Stop raz dziala raz nie dziala
Masz albo za zimny silnik, albo temperatura otoczenia jest za niska, albo temperatura wnętrza nie osiągneła poziomu który sobie wybrałeś na panelu klimatyzacji, za słaby akumulator etc.