Skocz do zawartości

pablo294

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pablo294

  1. Gdzie kupowałeś ?
  2. Co sie kogoś zapytam to słyszę inne teorie ;p Dzięki Kris :wink:
  3. U Sikory mozna wlasne materialy dostarczyc cena 500zl z groszami. Za samą wymiane oleju z filtrem oleju ?
  4. Pytam, bo aktualnie jeżdżę cały czas z włączoną klimatyzacją i ciężko dobre wyniki spalania utrzymać :). Podziwiam !
  5. Kolego, na allegro jest multum pustych książek serwisowych :D Hmm, ciekawe czemu.. :lol:
  6. Popatrz w tylnie koło i będziesz miał odpowiedź :)
  7. Ładny wynik :cool2: Jechałeś z włączoną klimatyzacją ?
  8. Robił ktoś serwis olejowu na śląsku w Aso Gazda Gliwice, bądź u Sikory w Mikołowie ? Jakie ceny ? Można przyjechać z własnymi częściami ?
  9. Ja mam taką dziwną rozkmine. Jedni mówia, żeby przed końcem podróży(5-10 min) wyłączyć klimatyzacje w celu osuszenia kanałów.. Przecież to klimatyzacja osusza i jeśli wyłaczymy klime, to zaraz zauważymy wilgoć na otworach wentylacyjnych. Jak to jest ?
  10. Powiem tylko, że widuje się tutaj na forum N47 z przebiegiem +200tkm. Nawet jedno skradziono.. Ja jestem zdania, że tylko niektóre były felerna i hałasują lub/i się urywają. W produkcji tych części była partia felernych podzespołów, nie mylić tego z tym że wszystkie były felerne, a zdarzały się dobrze działające wyjątki. Takie moje skromne zdanie. :wink:
  11. Ja słyszałem, że do samochodów z DPFem lepsze są paliwa zwykłe, nonPremium; i tak też robię ;)
  12. Tak, wszyscy już wiedzą, że Twoje M47 jest najlepsze... Co do tematu http://www.youtube.com/watch?v=x1XbD257_tc jeśli masz podobne dźwieki przy wciskaniu pedału sprzęgła, to przyczyna w tytule :wink:
  13. Potwierdzam, w zeszłym tygodniu jak były upały +30 to wychodząc z samochodu, widziałem mały sznureczek wody po mojej trasie :)
  14. @ wertex Teoretycznie tak. Dla przykładu mam 10/2008 LCI i N47D20C :wink:
  15. Kolego skąd masz takie info, bo też parę pakietów bym sobie rozkodował :cool2:
  16. A da się naszą odmę rozebrać i wyczyścić ?
  17. Przepraszam za głupie pytanie. A nie masz może wciśnięte AUTO ?
  18. A nie pomyślałeś o tym, że po prostu zmieniłeś stacje ? :wink: Spróbuj zalać zwykłą ON z tego BP i obserwuj.
  19. Wtryski na pewno są inne, piezoelektryczne, w 318 elektromagnetyczne.
  20. Nie wiem, nie rozbierałem, ale skoro da się kupić ten moduł osobno to chyba jest to wykonalne :wink: Pozdrawiam
  21. Ale przecież ten moduł od sterowania szybami, lusterkami można wyjąć z naszego boczka i przenieść do nowego.
  22. Ewidentnie widać, że soczewka ma zeza :lol:
  23. Grzegorz Miljon http://www.usuwanie-wgniecen.com.pl/pl/site/start.html Polecam! Byłem z moja betka na usuwaniu wgnieceń na drzwiach (ludzie na parkingach nie umieją wysiadać z auta :mad2: ) nie ma ani śladu.
  24. Potwierdzam. Mi do N47 weszło niecałe 5 litrów,a zażyczyłem sobie do pół bagnetu :)

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.