Treść opublikowana przez bezel141
-
Bmw 330d zapach spalonej gumy, nadmierne grzanie silnika
W e46 jest to wada ze nie wychyla sie poza pion. Mialem to samo jak chlodnica mi padla. Wskazowka w pionie, a temp duzo wzsza
-
[E46] 320d 150km Gdańsk WBAAS71090FY22585
bezel141 odpowiedział(a) na firebatt temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNie jestem pewien czy to jest jakaś wada, przecież tam po odkręceniu widać jakieś zębatki i cośtam jeszcze, to się rusza więc pewnie dlatego olej wylatywał. Chyba, że jestem w błędzie. Tak powinno byc z tego co wiem.
-
E46 Zimówki czy już letnie ?
Hahaha, nie :D ale w czwartek zmieniam na letnie :D
-
E46 Zimówki czy już letnie ?
Niektórzy latem maja te same koła co zima :)
-
320d DWUMAS ? FILM
Rano na zimynm non stop dzwonilo, dodatkowo pzy odpalaniu byl jeden stuk spod spodu auta mniej wiecej na srodku samochodu. Przy gaszeniu cisza. Jak zrobilem 20km i silik nagrzal sie objawy ustapily. No i mialem jeden identyczny stuk podczas jazdy na prostej bez zadnego przyspieszania czy redukcji
-
320d DWUMAS ? FILM
Cześć, mam objawy najrawdopodobniej dwumasy.. Drgania pedalu sprzegla, gdy stoje na luzie bez sprzegla mam minimalnie glosniejsza praca i wbiracja niz na wcisnietym. Czasem przy ruszaniu zdarzy sie tarpniecie. I tak jak na filmie ponizej. Przy dodaniu gazu i puszczeniu na luzie, po spadku obrotow sa takie odglosy. Innych objawow nie mam. samochod normalnie sie gasi i odpala, nie wyje na zadnych obrotach, normalnie przyspiesza. Przy lekko wcisnietym sprzegle nic nie wyje.
-
AUX IN BMW e46
Zeby nie tworzyc nowego tematu podepne sie, da sie zrobic aux albo jack w navi MK4 ?
-
E46 320d drgania na pedale sprzęgła
Tak w ogole, od czego tak drozeja te dwumasy ? NA all widzialem po 2k dwumasy w komplecie ze sprzeglem
-
320d Kopcenie podczas przyśpieszania
Innch pomyslow nie masz? Bo ciagle powtarzasz to samo :duh: Czarny dym to turbina puszczajaca, mala ilosc dymu to norma, szczegolnie jak jezdzisz po miescie na niskich obrotach. Zrob trase, przegon. Jakby wtryski lały kopcilby raczej na niebieskawo. A ktos pisal o bialym dymie... bialy dym teraz jest powodem niskiej temperatury...
-
Spalanie 320d 150km
tematów o spalaniu było milion :search: wiec po co ciagnac kolejny ? Dla mnie w trasie 100km droga krajowa, jadac normalnie 110kmh srednio zdaza sie ze pokaze 4.2 litra latem, jak jade agresywanie zima teraz pokazuje 5.6. Gdy silnik jest zimny samochod na prostej pali 9litrow, kazdemu
-
Spalanie 320d 150km
pierdoly gadasz... czyli mowisz ze tdi w trasie spali 4,5 litra albo 4? chyba SDI przy 50kmh
-
E46 Zimówki czy już letnie ?
Pracuje w GDDKiA i uzywamy pogody z ICMu, tej co kolega podal wyzej.
-
BMW E46 - angel eyes/ringi w poliftowej lampie
:search: :search: :search: :search: :search: :search: :search: :search: :mad2:
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Jak ktos pisze ze umie jezdzic, to prawda jest taka ze jezdzil tylko po miescie, i pierwsza zima z RWD rozbije jego watpliwosci :)
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Wiek ma do znaczenia bo mlody bedzie chcial sie popisac, gaz na zakretach itp pozniej bedzie placz. Wszyscy wiemy ze po zdaniu prawka kazdy jak sie uczyl to probowal nowych rzeczy.
-
E46 Zimówki czy już letnie ?
-15 zapowiadaja za tydzien :duh:
-
320D OSLONA SZYBERDACHU ZASLONA
Cześć, miał ktos problem w e46 z zaslonka szyberdachu? Wyleciala u mnie z szyn i połamal sie jeden plastik i metal. Zaslonka po odsunieciu 1cm zacina sie i dalej nie idzie, nie da sie jej w ogole odsunac. Szukalem po forach i googlach, bylo kilka tematow, ale nigdzie nie bylo rozwiazania. Czy nowa zaslonka rozwiaze caly moj problem, czy przy tym uszkadzaja sie od razu szyny, lub cos jeszcze? Szyber jest caly sprawny, jedynie problem z zaslonka. w tamtym roku wyciagalem ja jak chxialem uzywac szyberdachu i na zime wkladalem znowu i nie uzywalem w ogole szybru. Roziwazal ktos ten problem? Gdy odsuwam szyber idzie razem z zaslonka i zaslonka chowa sie w podsufitce i zeby ja wyciagnac trzeba godzine nerwu i stresu...
-
E46 Zimówki czy już letnie ?
do 20 marca minimum na zimowych
-
nowy potrzebuje pomocy ! e46 2.0d kombi
ale mwa tu była ze tapicerka zostala zmieniona, i do tego na przedliftowa, to nie tylko oznacza ze jest zmieniona. Robil to handlarz, i szukal aby taniej, bo jezeli ktos sobie by zmienial bo robilby to na identyczna co mial co za tym idzie drozsza, a nawet ktos wlozylby skory. A handlarz idzie po najmniejszej linii oporu i o to chodzi glownie chodzilo dla ziela
-
nowy potrzebuje pomocy ! e46 2.0d kombi
Da sie i za te 18 pewnie znalesc, ale nie z 2004 roku ! Łysola, z 2001 (polift) czy 2002 juz w kombiaku jak kolega szuka, a jak szukac 318d to jeszcze wieksza mozliwosc. Ale kolega szuka jaknajnowszy jaknajtanszy i jaknajgorszy. :D
-
nowy potrzebuje pomocy ! e46 2.0d kombi
Tym linkiem tylko dodałes sobie kolejny punkt.... domysl sie czego :) Nie iwem czy zauwazyles, ale ten samochod ma swiatla od coupe poliftowego... Do tego na sile dokladane. Odcien drzwi sie rozni od blotnika Nie dziwie sie ze nie napisali przebiegu, bo ta kierownica... :mad2: gałka też nie wytarta :) Nie wiem, ale probowalem Ci wytlumaczyc, że jezeli znajdziesz samochod 3-4tys drozszy na pewno bedziesz z niego bardziej zadowolony, bo jezeli ktos dba to... ceni. A jak ktos wie co sprzedaje to wystawia po adekwatnej cenie. Ja postów nie nabijam, chetnie bym nabil.. pistolet :D
-
nowy potrzebuje pomocy ! e46 2.0d kombi
Na to ze nie kupisz dobrego e46 z 04r za 18k :duh: Moze i te samochody leca z ceny, ale pol roku temu moj znajomy sprxzedal PRZEDlifta za 20tysiecy, wiec nie jest tak zle. Gdy widac ze te polifty zaczynaja sie od tych 18 i to z 01-02 r i same siepy, to co musi byc z 2004r? "wszystko" - ile sie interesuje BMW jeszcze nie widziałem e46 w prawdziwym pełnym wypasie Lampa paruje bo ma połamany zatrzask a nie źle złożona. A za miesiac bedziemy czytac posty "bmw to gowno" "nie kupie tego gowna wiecej" "zlom"
-
Błędne wskazania temperatury zewnętrznej.
Ja w poprzedniej e46 wlozylem taki za 22zl :duh: nie warte pieniedzy, Nie polecam.
- bmw e46 telefon
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Czlowieku skad sie wziales... myslisz ze regula jest ze samochod za np 30k nie bedzie sie w ogole psuć a ten za 20 bedzie caly czas? Diesel sie oplaca jak nie jedzisz caly czas po miescie... z 25kkm rocznie? Kierownice mozesz dolozyc, a koszt.. zalezy czy Mpakietowa, czy troj ramienne czy zwykla podstawowa.. Kazda moze miec multifunkcje Reszta pytan jest troche nie powazna..