Treść opublikowana przez bezel141
-
odpięty akumulator i zamknięty bagaznik - jak otworzyć? help
Dolny przycisk tylko działa na odskoczenie bagażnika, po zamknieciu jego jest juz zamkniety, rozlyglowanie drzwi otworzy go normalnie tylko
-
odpięty akumulator i zamknięty bagaznik - jak otworzyć? help
Samochód był zamknięty. Zrobił to tak, otworzył sam bagażnik kluczykiem, czyli dolnym przyciskiem. W bagażniku miał kurtke, jak nakładał kurtkę położył kluczyk w bagażniku i zamknął bagażnik. Tym sposobem smochód był zaryglowany. Dostali sie przez lampe ktora jest w klapie bagaznika, czyli ta mniejsza, podwazyli ja od boku powoli, i wlozyli reke i siegneli po kluczyk.
-
odpięty akumulator i zamknięty bagaznik - jak otworzyć? help
Moj znajomy mial ciekawa sprawe... zamknal samochod, a 3 pary kluczykow zostaly w bagazniku. Wszystko bylo zamkniete, klucze w srodku. Nikt nie potrafil otworzyc, dopiero chlopaki z ASO po pracy wpadli i przez lampe weszli do bagaznika
-
jak nowy w środku-duży przebig??
Kolego rozśmieszyłeś mnie słowami określając swój samochód lekko uszkodzonym :mrgreen:
-
trzeszczące i wyłączające się głośniki, 320d, 2003
No fakt, ja miałem MK4
-
trzeszczące i wyłączające się głośniki, 320d, 2003
koncowki mocy?
-
e 90 skradziona
4tys to nie ma tragedii, myslalem, ze bedzie gorzej :cool2:
-
e 90 skradziona
Powiesz ile dostales? Bo pewnie nie tyle za ile chciales sprzedac auto ?
-
Drgania - 25 kkm padły oryginalne puduchy.
Ja stawiam na koło zamachowe - dwumas. Raczej jestem tego pewny.
-
E90 320d 163km spalanie miasto
Ok niech Ci bedzie, zrobisz 7.5, ale... nie zrobisz tego w dzien z normalna jazda jak czlowiek. No chyba ze masz taki styl jazdy. Mi latem na 18stkach 235/40 po miescie zawsze palil 9, krótkie odcinki, czeste przyspieszanie do konca, jazda do 3kobr, z klima - tzn tyle mialem w e46 320d 150km, E90 jeszcze nie latalem latem
-
E90 320d 163km spalanie miasto
[BAD], gadanie ze spalanie w miescie 7.2 jest tak glupie ze nie moge. Autor tematu napsial ze robi 3-6km i w tym momencie ma spalanie wysokie, do tego depta. Nikt mi nie powie ze przez pierwsze 3-6km ma spalanie 5 litrow na prostej na 4ce na rownej predkosci, bo kazdy zimny diesel poki sie nie dogrzeje pali 9 ! Byla o tym masa tematow. Dalej, zrobic 7.2 w miescie, ok zrobisz, jadac chyba caly czas jak emeryt, i bez swiatel, zadnego przycisani gazu. Mam juz nie pierwszego diesla i wiem jak to wyglada.
-
E90 320d 163km spalanie miasto
Jezeli jezdzic na silniku niedogrzanym to tak wychodzi. Silnik na zimnym nawet przy jezdzie na prostej w rownym tempie bedzie palic 9 litrow, a po nagrzaniu 5. Wiec norma, nie przezywaj, to zim, a diesel jest w trase a nie na 3-5km :P
-
Spoiler na klapie M3 E90
Można go odkleić, ale po co ?
-
znaczek BMW na masce
Najlepiej podlozyc pod znaczek i lakier kartke papieru, nastepnie podwazyc śrubokrętem lekko z kazdej strony i powoli zejdzie, mialem 3 samochody i w 2 musialem zmieniac
-
Trwalosc i usterkowosc silników N52
Spalanie :mrgreen:, zwłaszcza zimą w mieście :cry2: Ile spala w zime po miescie?
-
4 lata - 40 tys km i rozstanie
Dlatego nie kupuje sie diesla dla 10k rocznie
-
4 lata - 40 tys km i rozstanie
Ja mysle ze az takiej tragedii nie miales. Ja kupujac E90 w 4 miesiace wyminilem turbo, jeden wtrysk, elektozawor egr, 2x olej i filtry, przekznik swiec, odme, i nie jestem wcale zly na samochod, bo to normalne ze czesci zuzywaja sie z wiekiem i przebiegiem. To ze robiles zawias czy lakierowanie to nie ma co wliczac, bo kupilbys kazda inna marke i byloby to samo. Ja mam juz 3cie swoje BMW i wiem ze kupie czwarte, tylko tym razem pewnie 3 litry w benzynie
-
BMW e91 320d lci - jakie zawieszenie???
Jak masz 19stki do sprzedania to napisz na pw jakie :D
-
[E91] Światła do jazdy dziennej
Musisz miec opcje A - przesuniecie w lewo pokretla od swiatel
-
Wymiana klamek
obklejanie klamek to jakis festyn, nawet w golfach tego nie widzialem :duh:
-
Odbudowa przodu od zera. e90 320D :)
Kierownica i przycisk :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: Przyciski na kierownicy też mocno wytarte, ktoś miał papier ścierny nie skóre :lol:
-
E93 328i WBADW3C59BE540765
bezel141 odpowiedział(a) na datmast temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPrzenies temat do innego dzialu
-
Lampy black line
Kolega z tym zdjeciem to dal :duh: Przyciemnienie lamp folia nie znaczy black line :mad2: Macie moze zdj porownawcze lampy depo i lampy oryg?
-
Lampy black line
Szkoda pakować 800zł za ori, myslalem ze wizualnie sa dentyczne i pasuja plug&play
-
problemy pomiedzy 1500 a 1800 obr 320d
Mam tak samo