Treść opublikowana przez bezel141
-
E46 320d 150 KM szarpanie
Ok, ale kolega ktory zalozyl temat ewidentnie nie umie jezdzic dieslem i mysli ze jest cos nie tak. A co do Twojego problemu, mam tak na zimnym, czytalem duzo, prawdopodbnie wina EGR.
-
E46 320d 150 KM szarpanie
PANOWIE! Bo 1,5 tys obrotów to jest za mało ! Wtedy samochod sie muli, i nie jedzie, do tego męczycie dwumase taka jazda. Poczytajcie troche lektur na temat jezdzenia dieslem. Nie przyspiesza sie na tak niskich obrotach. Jezdzij od 1,7 obrotow i nic sie nie bedzie dzialo. A jak lubisz tak jezdzic to szukaj powoli dwumasy Pozdraiwam
-
[E91 LCI] Czujniki parkowania - średnica przepustu
Ja mam dokladane czujniki w e46. Zadych bledow nie mam, od oryg roznia sie jedynie dzwiekiem i miejscem glosniczka.
-
320d - OPONY BIEZNIKOWANE?
Tzn ja wczesniej mialem e46 przed liftem i na zime kupilem rok temu 15 stalowe na zimowkach w miare ładnych bo szkoda mi bylo aluminiowych felg, jak sprzedawalem smaochod zostawilem je sobie z mysla ze beda do nastepnego, ale wczoraj bylem u wulkanizatora i sa za male :/
-
320d - OPONY BIEZNIKOWANE?
Mysle ze kupie opony uzywane ale firmowe, bo i tak na razie nie planuje trzymac samochodu do nastepnej zimy
-
320d - OPONY BIEZNIKOWANE?
Witam, chcialbym sie dowiedziec waszych opini, na temat opon bieznikowanych ? Warto, nie warto? Sa do kupienia z gwarancja za 170zl sztuka, a uzywki w stanie na jeden sezon albo i slabiej za 150zl sztuka. MIal ktos bieznikowane oopony u siebie? Chce je tylko i wylacznie na zime. Myslalem o wrzuceniu 2 bieznikowanych na tyl i uzywane na przod dac.
-
e46 - Problem z navi MK4 i glosnikami
Niestety nie :( Ten kolega z forum co mi Ty, lub ktos polecił też nie pomógł mi. Na razie jezdze tak, ale mam zamiar wybrac sie do uczymyautapolskiego. A no i sprawdzalem podlaczenie 2x, nie wiem co moze byc zle. Wszystkie kable pasuja. Tuner na pewno jest dobry.
-
Kontrolka E46- problem ? foto
Moze niektory sie nie zapala wcale, bo maja zaklejona zarowke badz wyjetą - moze przed sprzedaza ktos wyjal :) znajomy tak gasil :mrgreen:
-
320d - problem z wbiciem "1" - jedynki
Mam juz odpowiedz. "yoshimura" stwierdzil, ze to docisk. A dokladniej mialem problem z wstecznym i jedynka, i tez powiedzial, ze to usterka mechanizmow skrzyni biegow wlaczania 1 i wtsecznego. Takie bolce i sprezynki.
-
320d - problem z wbiciem "1" - jedynki
Witam, mam raz na jakis czas problem z wbiciem jedynki, czego to objaw? Zdaza mi sie to sporadycznie, musze wtedy albo "przelamac", lub, wbic 2 a potem 1.
-
320d 150KM kontrolka silnika
od 03.2003r jest tak jak u Ciebie. Przy wczesniejszych gasnie na zaplonie.
-
E46 323i 170km 98r. - rozbita
Jestem zainteresowany pakietem chrom, jaka cena?
-
[320] dmuchawa słabo działa
Jak masz ustawione na gore/srodek/dol to wiadomo ze slabiej dmucha. Ustaw np tylko na srodek i bedzie wialo
-
e46 - Problem z navi MK4 i glosnikami
Moja historia z NAVI zaczela sie tak: Kupilem samohod, lecz laser byl juz nie sprawny, wiec probowalem go wyczyscic sam- bezskutecznie, a nawet z groszm skutkiem bo nie bylo obrazu w samochodzie. Pojechalem do firmy uczymyautapolskiego.pl i wszystko zosało naprawione, czyt. worcil obraz, i zostal wymieniony laser w NAVI. Do tego wgrano mi jezyk Polski do NAVi, i dostalem Mapy na cala Europe. Wszystko dziala nic sie nie przycina ani nic. A i jeszcze, wczesniej tez mi nie dziala glos w NAVI; - podczas naprawy NAVI juz nie dzialal. Ale jak naprawial mi NAVI - ta osoba od uczymyautapolskiego, stwierdzil ze NAVI moze nie gadac, bo mam uszkodzone koncowki mocy w tunerze. Wiec uwierzylem mu na slowo. Naprawilem Tuner w firmie BM54, i NAVI nadal nie mowi. POdirytowany, wzialem wyciagnalem od kolegi tuner, ktory ma identyczna navi, i u niego wszystko dziala. Wlozylem go do siebie i nic, u mnie nadal nic nie mowi NAVI. Czyli tuner mam sprawny. Jeszcze jedna kwestia ktora mnie zastanawia. Chodzi o to, ze do tunera u mnie wchodzi tylko jedna kostka, a jakby drugiej brakuje(?) U kolegi sa dwie kostki w tym tunerze, dlatego mnie zastanawia, dlaczego u mnie jest jedna kostka, a u niego dwie. Roznica miedzy mna a nim jest taka ze on ma harman kardon a ja mam zwykle naglosnienie. Nie iwem moze tez wina jest w tej kostce? Ale dlaczego bym jej nie mial? Przeszukalem bagaznik i nie ma nwet miejsca z ktorego mialaby wychodzic, lub w ktorym byla np urwana. Wiec wydaje mi sie, ze fbrycznie mam jedna kostke. Bardzo prosze o pomoc.
-
e46 - Problem z navi MK4 i glosnikami
Witam, posiadam problem w navi MK4, 16:9. Problem jest taki, ze navi nie mowi. Gdy jest np zakret muzyka sie scisza, ale nic nie mowi. Objaw jeszcze mam taki, jak ustawiam zeby graly tylko przednie glosniki to nic nie gra w ogole. Ustawie na srodek, graja przednie i tylnie, ale przednie sporo gorzej.
-
E46 tylny naped a zima
Ja rok temu wozilem 4 worki kleju w bagazniku bo z parkingu nie moglem wyjchac :mrgreen:
-
E46 ringi LED a CCFL
Ringi CCFL do jazdy dziennej? :mad2: Po pierwsze sa za slabe, bo to nie dziala na zasadzie "widac" tylko musi dawac iles tam swiatla. Po drugie zatrzyma Cie policja i powie prosze wlaczyc swiatla postojowe, i co wlaczysz? I powinny swiecic na 0, a ringi swieca na 1 - postojowki
-
320d- dziwny problem z komputerem
Witam, mam dziwny problem, mianowicie, mialem do przejechania 266km zatankowalem 17,5 litra i bylo 520km. Po przejechanu 3km i chwilowym postoju ruszylem i po chwili zmienilo sie do 423km do przejechania, i nawet na zegarach zmalala ilosc paliwa :shock: Ktos orientuje sie o co chodzi? Jechalem powoli wiec od przyspieszenia by nie byloby roznicy 100km...
-
320d - TERMOSTAT
Wracajac do termostatu, lepiej zawmoic ORI z Czescibmw, czy kupic behra z allegro? roznica 20zl.
-
e46 330i podczas jazdy zapala się ikona akumulatora
Moze i tak :) slyszalem tylko tak wiec nie jestem pewien
- 320d - TERMOSTAT
-
e46 330i podczas jazdy zapala się ikona akumulatora
Tylko z tego co wiem, to szczotki padaja przy 200tys. Wiec moze ktos 100 cofnal?
-
e46 330i podczas jazdy zapala się ikona akumulatora
Ja dam reke uciac ze szczotki, u kolegi identyko bylo, Wszystkie kontroli wywalalo. Po kilku dniach radio przestawalo grac. I pozniej juz koniec. Bralismy pod kable (nie wiedzac co jest) to odpalal, ale zaraz gasl. Wiec jedz do serwisu, zaoszczedz na lawecie.
-
320d - TERMOSTAT
Gdy samochod stoi w miejscu to obroty nie faluja. Problem jest jak jade. Mam np 50km/h i nie przyspieszam i nie zwalniam, to obrotomierz rusza sie, i odczuwa sie to nie patrzac na obroty. Pod komputerem nie mam zadnego bledu.
-
e46 330i podczas jazdy zapala się ikona akumulatora
Sprawdz szczotki na alternatorze. U kolegi tak bylo jak u Ciebie, po 4 dniach samochod stanal na srodku drogi i nie odpalal.