Treść opublikowana przez bezel141
-
E90 320d 2005" WBAVC31060KU48452
bezel141 odpowiedział(a) na Adamekkk temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJak mu powiedzialem ze mam 600km to powiedzial ze on sie nie zna i nie ma miernika, a jak zapytalem czy zarejestrowany to ze tak ale to nie jego samochod bo on handluje
-
E90 320d 2005" WBAVC31060KU48452
bezel141 odpowiedział(a) na Adamekkk temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA ja dzwonilem, na pytanie czy bylo cos malowane powiedzial ze nie wie... A ks. serwisowa ma do 11r.
-
BMW E90 320I WBAVA71040KR37025
bezel141 odpowiedział(a) na bezel141 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPrzebieg potwierdzony. Serwisowany w ASO. Na tych 15cm co pisałem jest szpachla, nie dużo i tylko te 15cm - było to robione w ASO. Felgi dołożył sam handlarz, a samochód przyjechał na podstawowych 16, które dołoży w cenie samochodu. Na nich są nowe zimowe opony, tylko zastanawia mnie teraz dlaczego na samochodze były zimowe opony ?
-
BMW E90 320I WBAVA71040KR37025
bezel141 opublikował(a) temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCo sądzicieo tym egzemplarzu? Warto czy tez nie? http://otomoto.pl/bmw-320-i-ladna-xenon-alu-17-sedan-C30374966.html Ogladalem go, ma cieniowane 1/3 maski, plus malowane tylne lewe drzwi i 20cm tylnego nadkola. Reszta oryginał Ks serwisowa jest, komplet kluczy, kiera nie wytarta... Warto kupic takie 320i, czy lepiej juz diesla?
-
Jaki silnik do e90?
Rozrzad wymieniany 5kkm temu w serwisie
-
Jaki silnik do e90?
Tak 10tys temu był na akcji serisowej i wymieniono wtryski.
-
Jaki silnik do e90?
Witam, wiem ze na moje pytanie jest milion odpowiedzi, przewertowałem duża część forum ale to nie daje mi odpowiedzi. Szukam BMW e90 320d lub 320i - ze wzg kosztów wieksze motory nie wchodza w gre. Mam tez do kupienia 2 litrowego passata z 2006r z 170 konnym silnikiem, nie malowany, seriwsowany i z pl salonu. Przebieg 120kkm. I tutaj zaczyna sie moj problem, szukam e90 do mniej wiecej 37k. Znajde w tej cenie odpowiednie BMW z przebiegiem w "miare" normalnym i nie wytluczony egzemplarz? Czy lepiej zwrocic uwage bardziej na passata? Sam wiem z wlasnego dosiwadczenia ze nikt dobrego za male pieniadze nie odda i sam nie wiem co robic. Co Wy wybrlibyscie? BMW e90 320i lub 320d lub tego Passata co napisałem wyzej ?
-
320d listwa od czujników cofania
o 10zl rzeźbisz?
-
Dziwne bzęczenie na niskich obrotach/ruszaniu
Cześć, mam dziwny problem, jak dodam minimalnie gazu na luzie czyli jak mam ok 900 obrotow jest bzęczenie jakby sprezynki jakiejs, jest to dosc glosne, na wyzszych obrotach tego nie ma. Slychac tylko przy ruszaniu, i jak wlasnie specjlnie dodam gazu minimalnie na luzie. Co to moze byc? Wydobywa sie z podwozia.
-
Dobór do e46 - felgi, opony, dystanse, odsadzenie ET
Moj kolega mial ostatnio wypadek na identycznych chinczykach. Felga pekla w taki sposob ze zewntrzna jej czesc odpadla w ogole i felga jest w 2 czesciach :)
-
320D OSLONA SZYBERDACHU ZASLONA
W Warszawie jest firma sie tym zajmujaca ale jak powiedzieli mi cene to stwierdzilem ze bede jezdzil bez zaslonki szybru
-
Duże spalanie BMW 320d 150km
Mamy jedne światła ! :D jeżdżę do białej na weekendy na lotnisko jak jest drift :) więc możemy sie kiedyś styknac lub tak jakoś. Ale tak jak mówiłem podłączalem pod kompa i waystko ok. A w październiku za 100 zł zrobiłem 380km w trasie a teraz 100 mniej..
-
Duże spalanie BMW 320d 150km
Ja termostaty mam nowe oryg BMW. W kołach takiej różnicy o spalanie bym nie obwiniał. Na komputerze mam spalanie 6,5 średnie z ok 5tys km, czy komputer oszukiwałby o aż tyle ?
-
Duże spalanie BMW 320d 150km
Opony to jakaś nie znana marka ale są z 2011r. SZymia jak tir, ale kierunkowe. Wydaje mi sie ze dużo pali, bo koledze e92 320i pali tyle samo
-
Duże spalanie BMW 320d 150km
No ja jeżdżę w miarę spokojnie więc to mnie dziwi, kiedyś za 100zl w trasie robiłem po 370km ale na 17 205 szerokości
-
Duże spalanie BMW 320d 150km
Witam, mam problem z dużym spalaniem w swoim samochodzie. W trybie mieszanym za 100zl - 5,46 zł za litr robię ok 200km. A w trasie ok 280. Czy te spalanie nie jest za duże jak na 2 litrowego diesla ? 9 litrów w trybie mieszanym bez żadnych odcinek ani nic w tym stylu? Samochód był podłączony pod komputer ale nie wykazało żadnego błędu. Sprawdzał tez przeplywomierz i tez wykazało ze jest w normie przy 3tys obr. Macie jakieś pomysły? Samochód jest na 18 calowych kołach 225 szerokość opon...
-
e46 prośba o opinie
watpie w ludzi takich jak Ty. Jak mozna szukac samochodu za 10tys zl :mad2: :mad2: :mad2: :mad2: :mad2: Przeciez z 03r. w dobrym stanie kosztuje 2x tyle. Jak mozna powiedziec stosunkowo tanio ? Czlowieku zejdz na ziemie, to studnia bez dna..
-
kupno felgi do bmw e46
Jak zalozysz 255 kapec z tylu - bo taki wchodzi na oygilanej feldze 8,5 cala tyl, bo bedziesz mial mula ze.....
-
Problem z czujnikiem deszczu
Wiecie moze jaki jest ktosz kalibracji czujnika w ASO?
-
Problem z czujnikiem deszczu
Ja mam problem, raz mi dziala dobrze raz nie. Jak nie dziala dobrze to pada czy nie pada czujnik sie rusza w miare szybko, jezeli zaleje mocno miejsce czujnika woda porusza sie jeszcze szybciej, wiec jakos dziala, ale co z tego skoro podczas mrzawki lata jak glupi... Kalibrowalem go inpa i nic. Macie pomysly?
-
320d CZUJNIK DESZCZU
W ktorym miejscu w inpie? Czy potrzebny jest DIS?
-
320d CZUJNIK DESZCZU
Witam, mam problem z czujnikiem deszczu. Gdy go wlacze podczas jazdy nawet jak mam sucha szybe wycieraczki pracuja caly czas. Kupilem z demontazu czujnik. Ktos wie jak poradzic?
-
320d - szyberdach nie działa
Ja mysle, ze jezeli dziala przy wyzszej temperaturze, to byc moze wilgoc na kablach daje o sobie znac
-
320d - szyberdach nie działa
Problemu z zaslonka szybru nie miales?
-
320d - szyberdach nie działa
W Warszawie jest frma specjalizująca sie w naprawie szyberdachu w BMW. Ale ceny maja kosmiczne