Treść opublikowana przez bezel141
-
320d - TERMOSTAT
Przy czyszczeniu EGR dmuchalem w niego i nie dalo sie. Lub minimalnie przechodzilo. Czyli zakldamy ze termostat glowny. Tak? Edit" A z tego co mi mechanik mowil, fabrycznie montowany jest FEBI.
-
320d - TERMOSTAT
Chodzi o dmuchanie w miejsce w ktore wchodzi do egru?
-
320d - TERMOSTAT
Witam, mam dwa problemy w mojej e46, Pierwszy to, ze samochod sie nie dogrzewa. W miejscu łapnie pion, jak juz jade to spada. Drugi to falowanie obrotów na zimnym silniku podczas jazdy na rownym gazie badz tempomacie. Mechanik powiedzial ze, musze wymienci termostat głowny, i znikna oba problemy. Czytalem ze drugi problem to wina elektrycznego podgrzewacza, jest mozliwosc ze termostatu tez? Jak wymieniac termostat, to kupowac drozszy, czy te tansze, czyli po ok 150zl tez sa dobre? Samochod nie posiada zadnych bledow na INPIE.
-
termostat 320d e46
Nie mam :/ Ktore to przewody, ten maly ktory sie zaslepia? Chcialbym dodac ze kompter zadnych bledow nie wykazuje.
-
termostat 320d e46
Witam, dolaczam sie do tematu, Ktory termostat jest padniety jezeli, jadac w trasie nawet 100km nie osiagnie pionu w ogole, bbedzie jakies 3mm przzed pionem. Stojac w korku, skazowka osiaga pion, ale wjade na prosta droge przyspiesze to spadnie.
-
E46 Problem z regulacją zawieszenia gwintowanego.
trzeba bylo kupic giwnt 1000zl drozszy i nie byloby problemu. Mialem taki gwint jak Ty i nie bylem zadowolony.
-
320d - POMPA PALIWA
Ja wymieilem pompe paliwa i wszystko gra. Temat do zamkniecia.
-
Nawigacja w E46 328i 1999
Jest ziomek w łomzy woj. podlaskie. Jezeli sam nie poradzisz podskocz do niego, zajmuje sie takze naprawa tunerow, laserow w czytnikach nawigacji itp. www.uczymyautapolskiego.pl
-
320d- EGR W OLEJU
tzn co to za przewody? Nigdy o nich nie slyszalem? Za co sa odpowiedzialne itp ?
-
320d- EGR W OLEJU
Tzn w ogole wiekszych bledow nie mialem. Jakies pierdoly. Jutro wywale klapki z kolektora i wezme od razu sprawdze odme.
-
320d- EGR W OLEJU
Pod kompem bylem i 0 bledow zwiazanych z ukladem wydechowym itp. I dziekuje za pomoc :lol:
-
320d- EGR W OLEJU
Nie no az tak nie bylo. Ale tez mam taki problem, kopci mi samochod przy wcisnieciu pedalu gazu do podlogi. Zostawiam za soba czarna chmurke. Jak pojezdze dluzej na wyskoich obrotach to juz jej nie ma. Wina trubo czy odmy? Odma najprawdopodbniej nigdy nie wymianiana i nigdy nie czyszczona
-
320d- EGR W OLEJU
90% jezdze w miescie :P Mechanik juz mowil na 99% turbina, jak nie turbina to glowica
-
320d- EGR W OLEJU
Witam, dzisiaj czyscilem EGR i zauwazylem w jest w nim troche oleju, nieznaczna ilosc. Zajechalem do mechanika zapytac o co chodzi powiedzial ze najprawdopodobniej turbina. Czy to na pewno turbo? Czy sa jeszcze jakies inne mozliwosci? Nie mam spadkow mocy, samochod idzie jak burza.
-
320d E46 a kwestia ceny używanych
Tzn tez trzeba wziac pod uwage ze ten samochod byl nawet nie malowany :)
-
320d E46 a kwestia ceny używanych
Kolega sprzedal e46 z 00r. 320d za 20tys. ;) Przyjechal koles z BMW Breczko i powiedzial ze nie widzial tak zadbanego e46. Wiec da sie sprzedac
-
320d.Metaliczny dźwięk spod maski na postoju.
zostaw...
-
320d.Metaliczny dźwięk spod maski na postoju.
Mam z produkcje z konca 03r. Z salonu wyjechal w grudniu. mam ksiazke do 2009r.
-
320d.Metaliczny dźwięk spod maski na postoju.
No bo u mnie lacuszek raczej by jeszcze nie stukal przy 165k km
-
320d.Metaliczny dźwięk spod maski na postoju.
Ja mam dosc podobnie, lekkie stukotanie, jak stoje z lewej storny samochodu to slychac lekko. Natomiast z prawej juz nie. Nie slychac tego normalnie, trzeba stanac obok i sie wsluchac. Przy otwartej masce tego nie slysze, tylko przy zamknietej, stukanie jakby w blotniku. Stuk jakby jakas guma sie obijala o plastich czy cos podobnego. Nigdy nie przywiazalem nawet do tego uwagi, jezdze caly czas , od kupna zrobilem 5k km i nic sie nie dzieje. Sprawdzalem w silniku wszystko ok. Wiec po prsotu jakas pierdoła
-
320d - POMPA PALIWA
Jutro rano jade na kanał. Dzieki za rade.
-
320d - POMPA PALIWA
tak czekalem. Wlaczylem zaplon i stal 10m na zaplonie, jak odpalilem tez postalem chwile. Wczoraj nic nie wyło. Dzisiaj tragedia. Moc jest normalna, przyspieszenie tez. Edit: Jeszcze jest tak dziwnie, ze na zaplonie zawsze pompa nabija paliwo do filtra zawsze, i gdy skonczy przestaje wyc. Nabijalo to wczesniej dosc cicho. Teraz wyje jak krowa, i nie konczy nabijac. Non stop nabija, bez przerwy. Gdy odpale nie przestaje pacowac, i w samochodzie musze miec 10 decybeli muzyke glosniej. Jutro podjade do nich i moze wloze stali filtr - oryginalny BMW jeszcze 2003 i zobaczymy jak POMPA.
-
320d - POMPA PALIWA
Pytalem o to, mowil ze dobrze. Pompa zamowiona na allegro, podroba ale z gwar. W samochodzie wyje jak cholera :/
-
320d - POMPA PALIWA
Witam, mam problem w moim e46. Mianowicie zmienialem wszystkie filtry i olej wczoraj - przebieg 165k km. Przy wymianie okazało sie ze filtr paliwa siedzi jeszcze oryginalny od nowosci. Fltry zmienilem na BOSHa. Po wymianie pompa paliwa zaczeła wyć. Dzisiaj przejechalem sie do mechanika, postawilem samochod, to juz ne chcial odpalic. Pomeczylem go to odpalil, w srodku jak sie siedzi bardzo glosno wyje. I teraz pytanie, czy pompa mogla sie uszkodzic od filtru paliwa bosha?
-
Przesiadka z E39 do E46.
Jak ktos kupi samochod z gwintem, myslac ze to seryjne to pozniej wychodza takie kwiatki. Ja mam seryjne zawieszenie M-technik i jestem bardzo zadowoloy, i uwazam ze to zawieszenie jest idealne.