Treść opublikowana przez bezel141
-
320d - dziwny problem z iloscia paliwa
No moze nie 1cm, przesadzilem, ale roznica jest wyrazna. Moge jutro zdj cyknac bo znowu musz jechac w trase
-
320d - dziwny problem z iloscia paliwa
Cześć, słuchajcie mam taki problem. Robie 100km w trasie, pokazuje mi na liczniku ze mamm np polowe zbiornika paliwa, gasze samochod. Wracam za pol godziny odpalam i juz pokazuje ze jest mniej paliwa- roznica ok 1cm na liczniku (zegar ten po lewej od cpaliwa) KM do przejechania jest nadal tyle samo, zadnego wycieku pood samochodem nie ma, to normalne?
-
e46 przód od polifta - do przedlifta da rade??
Mozesz wsadzic m pakiet, maske od polifta a reszte od przed i bedzie :cool2:
-
Anetna CB Radia
I ze wzg na estetyka roznica 100zl?
-
Anetna CB Radia
Jako że ostatnio był temat o Cb radiach, moze ktos powiedziec, czym roznia sie dwie te anteny? http://allegro.pl/antena-cb-president-missouri-guma-folia-ochronna-i2993577260.html http://allegro.pl/antena-cb-president-missouri-guma-folia-ochronna-i2974841032.html
-
320d- czujnik deszczu
No jest, ale czegos sie musi trzymac, na cos musi byc przyklejony.
-
320d- czujnik deszczu
Dostalem podpowiedz, zeby przykleic to bezbarwnym sylikonem. A wiecie moze czy za kazdym razem trzeba adapotowac czujnik ? I jezeli tak to da sie to zrobic w inpie ?
-
320d- czujnik deszczu
Ok, dziekuje bardzo :cool2: Chociaz soba co sprzedala mi czujnik napisala, ze przykleja sie go na jakis zel :shock:
-
320d- czujnik deszczu
ja kupilem z wymontowanym czujnikiem :duh: Sprobuje moze na poczatek na tasme, zeby szyby nie zapaskudzic, albo zadzwonie do aso
-
320d- czujnik deszczu
dookola posmarowac? a tasma dwustronna moglaby byc?
-
320d- czujnik deszczu
Czesc, wiecie moze na czym powinien sie trzymac czujnik deszczu? Trzymac szyby oczysiscie :)
-
soft MK4.
Ja mapy z 2012 dostalem gratisowo przy wgrywaniu polskiego jezyka do navi, moglbys wytlumaczyc czym najlepiej wypalac?
-
soft MK4.
Ja mam MK4. Powiedz jak roznice miedzy mapami z 2012?
-
soft MK4.
Sa juz moze mapy na 2013? bo mam z 2012 i troche lipne juz
-
BMw 320D czy niesprawny termostat ma wpływ na spalanie?
Kolega jezeli jezdzic a krotikich odicnkach to sie nie dziw, normalne spalanie. Lub jak jezdzisz na nedogrzanym silniku. Ja jak jezdze po miescie, lub przejade 3-4km i stoje lub gasze a klka h i znowu wracam robie kilka razy tak to spalanie teraz mam 9.5 litra. Wyjezdzam w trase i spada do 5
-
E46 325i 2003 Radom WBAEV31030KL47671
bezel141 odpowiedział(a) na zukoluko temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażBrak zaslepki w przednim zderzaku..
-
Mielenie Przy dodawaniu Gazu e46
Kolego bo masz za niskie obroty dla silnika i ma muła. Samochod jedzie od 1500obr. Jezdzac na nizszych obrotach bedziesz wymienial dwumase co pol roku.
-
Kto jeździ bez klapek??
Ja u siebie po wyjeciu klapek z kolektora nie czuje tego wcisniecia w fotel przy gwaltownym przyspieszeniu, moze jest to spowodowane tym ze samochod przyspiesza bardziej jednostajnie. Nie wiem. Przedtem mialem przy 1800obr takie bum, teraz tego nie mam. Moze powiecie, ze to zludzenie, ale nie wydaje mi sie.
-
BMW 320d by Wania moj cukierek:)
Cena za jaka sprzedales BMW jest porownywana z cena jaka w nia wlozyles :shock: W poprzednim bmw, tez przed fl mialem identyczne felgi, rant robil zajebista robote wieczorem :) Bezawaryjnosci w nowym samochodzie, miejmy nadzieje ze BMW :D
-
BMW E46 330D M57N Bydgoszcz, WBAED91030FM73303
bezel141 odpowiedział(a) na seba11770 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTapicerka STANDARDLEDER/SCHWARZ (N6SW) Jest wzmianka :)
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
2.0d tez potrafi łyknąć. Dla mnie na krotkich odcinkach teraz - zima 9-10 łyka spokojnie. W trasie ok 5 litrów, jeszcze tez zalezy od trybu jazdy.
-
BMW E46 320d Vin: WBAAS71010PM91933
bezel141 odpowiedział(a) na pawellublin temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTe zdjecia takie na odpie... :duh:
-
[Compact] Nie reaguje pilot.
To na bank bateria, przerabialem to u siebie... chociaz sprawdz czy jak stoisz przy samochodzie i klikasz, czy tez swiatelko sie zapala w samochodzie
-
CB RADIO do auta
Do anten na magnesie mozna kupic podkladki zeby zapobiec rysowaniu. Ja przymierzam sie do kupna jakiejs lepszej anteny, wiec czekam na opinie.
-
bmw e46 2003r 1.8 mam problem z ubytkiem plynu chlodniczego
Jezeli malo, to wsyp proszek do chlodnic ktory zapycha dziury. Zobacz czy oslona jest mokra, i sprawdz pompe wody bo u mnie kiedys przez pompe wody pekla chlodnica