Skocz do zawartości

bezel141

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez bezel141

  1. W trasie diesel spali 5-6 litrow, benzyna 8-9. Jak trafisz na zadbanego diesla bedziesz chwalic. Co do turbiny to mozna renegerowac za 1000zl i miec gwarancje. W benzynie tez trzeba pamietac ze jest valvetronic ktorego naprawa nie jest tania, dodatkowo koletory padaja w benzynie 2tys sztuka sa dwa. W dieslu wiadomo, turbo dwumas wtryski. Zalezy jaki egzemplarz sie trafi i z jakim przebiegiem
  2. Uwierz.. nie jesteś zabawny.
  3. Czytając każdy olejny Twoj post zastanawiam sie po co jestes na tym forum?
  4. Czy ja wiem czy kombi wyglada ohydnie ? Sam mam sedana, i czesto wpadam w zlosc ze nie kupilem kombi
  5. Kupiles cene, a nie felgi. Zacznijmy od tego, ze dobre 17" beda kosztowaly ok. 2500-3000 zl. Poszukaj na felgi.pl , z chinskich smieci z allegro sie juz chyba wyleczyles? Moim zdaniem co do ceny. Ja kupilem ORYGINALNE 18stki BMW s32 za 900zl z oponami rocznymi. Wiec nie ma co tak mowic. Ale po roku sprzedalem za podwojna cene. Wiec nawet te 18stki mozna kupic za te 1800 w dobryn stanie z oponami i oryg, nie krzywe, nie prostowane
  6. Ja miaem takie odglosy jak sworzen byl suchy. Zajechalem do mechanika napuscil oleju i przeszlo. Mialem to na wylaczonym jak i wlaczonym silniku
  7. A jeszcze mnie zastanawia, kolego jak potrafisz zejsc do spalania 5 w mieście, ile pali Ci w trasie? Stawiam beczke piwa jak spali Ci 3 litry
  8. Diesel bez DPF i nie kopci :duh: Diesel w miescie pali 5 litrow :duh: może na postoju i mówisz o spalaniu na godzine ?
  9. namieszałem troche w moim poscie, 200um to jest dwa razy malowany element (jesli jest szpachla to będzie oczywiscie więcej) Jeżeli w oryginalnym elemencie mamy 130 mikronów, to przy 200 wydaje mi sie cieniowanie, lub zdrapany lakier poprzedni i pomalowany
  10. 200 szpachla ? :duh:
  11. To że nie chciałem Twojego kombi nie znaczy że oszczędzałem samochód, budżet miałem do 37tys i do tylu szukałem. Zawsze przy kupnie zdaje sobie sprawe, że nie znajde nowego z salonu :) Wymiana elektrozaworu moim zdaniem nie jest czymś nad czym trzeba płakać, przy kupnie zostawiam sobie zapias pieniędzy i tak.
  12. Blad cyrkulacji spalin byl przed wymiana elektrozaworu. Nie ma innych bledow.
  13. Cześć, mam problem taki, że po wciśnieciu gazu do dechy, samochód reaguje na niego po 2 sekundach. Wyglada to tak, ze wciskam gaz do konca, obroty leciutko sie podnosza, minimalnie spadaja i dopiero łapie normalny ciąg. Wymieniony elektrozawor egr, przewody podcisnienia, wyczyszczony egr
  14. Ja bym zaczął od sprawdzenia czy tam w ogóle jest dpf. ' Nie ma i nigdy nie było w żadnym, tyle razy wałkowane że rura w dół to brak DPF.
  15. bezel141 opublikował(a) temat w E90, E91, E92, E93
    Witam, pkazal mi sie blad cc-id31 w 320d. NA inpie pokazao blad cyrkulacji spalin tylko, mozliwe ze wyskoczl blad od elektrozaworu egr? Po skasowaniu nie wraca od razu.
  16. A jak zrobic zeby po otworzenu samochodu z pilota zapalaly sie postojowe?
  17. Ok, dzieki. Miałem nadzieje ze sam moduł załatwi sprawe
  18. Kolega ma w E92 z 2007r już ringi jako dzienne.. Całe lampy musze zmieniać ?
  19. Witam, co zrobić aby w E900 z 2005r mieć dzienne ringi tak jak jest od 2007r? Mam xenon
  20. Passat pali 5 litrów w mieście ? ??? :shock: :duh: :mad2: :search: Jakoś nie jeden znajomy ma passata i nikomu nie pali w mieście 5 litrów :duh: Jak 5 w mieście to w trasie ile? 2,5? 3? :mad2:
  21. bezel141 odpowiedział(a) na bezel141 temat w E90, E91, E92, E93
    pytalem dlatego ze w e46 rezerwa palila sie ok od 130km do przejechania a w e90 od 90-100
  22. bezel141 opublikował(a) temat w E90, E91, E92, E93
    Ile lirtow jest w zbiorniku w e90 gdy zapala sie rezerwa?
  23. Ten vag jest na pompo wtryskach. A co do dyskusji, auto już zakupiłem. Padło na BMW E90 320d. Wiec mozecie sie przestac sprzeczac bo patrze niektorym pikawa wyskoczy zaraz :mrgreen:
  24. dlugo stoi, bo widzialem ja juz jak zaczynalem sobie szukac

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.