Skocz do zawartości

k631

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez k631

  1. k631 odpowiedział(a) na gregorvip1 temat w E39
    A może pompa wakum albo nieszczelność miedzy nią a serwem? :!:
  2. Żaden niepotrzebny bajer na automacie światła dzienne się palą o po zmierzchu zapalają się światła drogowe :!:
  3. k631 odpowiedział(a) na zili temat w E39
    Zamontuj równe opony trakcja świruje przy nierównych oponach :lol:
  4. k631 odpowiedział(a) na ruti temat w E39
    Możliwe że padła dwu masa.
  5. Normalna sprawa w panelu pracuje wiatraczek.
  6. k631 odpowiedział(a) na zili temat w E39
    Opony masz o ty samym rozmiarze :!:
  7. Pompa paliwa,nastawnik,wtryskiwacz sterujący. :D
  8. k631 odpowiedział(a) na zili temat w E39
    Wyczyść czujniki abs mogą tam być opiłki lub bród .
  9. k631 odpowiedział(a) na zili temat w E39
    Jedno pytanie zmieniałeś morze łożysko w jakimś kole.
  10. k631 odpowiedział(a) na Sebidini temat w E39
    To nie TDS pełen zbiornik nic nie pomorze .
  11. k631 odpowiedział(a) na Graba530 temat w E39
    Sprawdz wężyki podciśnienia.
  12. Mialem podobny problem, u mnie nie dzialalo w manualnej klimie ogrzewanie na szybe. Wiatraczek dzialal a powietrze nie lecialo. Okazalo sie, ze spadla mi linka od sterowania klapkami. Jest tam dosyc prymitywny system krzywikowy na linkach zaraz za pokretlem. Wystarczylo u mnie wyjac ekran od nawigacji i i od góry zalozyc spowrotem linke (są ogolnie 3 na ogrzewanie na nogi, kabina i szyba). Moze tesh ci jakas spadla albo ten mechnizm ci cos nawalil. Jak bedziesz mial dojscie do niego z gory to zobacz czy linki sie przesuwają. I to jest to sterowanie....
  13. k631 odpowiedział(a) na tadzikbmw5 temat w E39
    Tam niema włosów ale popychaj :D
  14. Banalna naprawa wyciągnij smok ze zbiornika a sam się przekonasz. :lol:
  15. k631 odpowiedział(a) na ambience temat w E39
    Dzwignia w automacie jest przymocowana do karoserii ,połączona ze skrzynią linka ciężko wykapowac o co chodzi :(
  16. k631 odpowiedział(a) na jacek1g temat w E39
    Dobry sposób ale jak już smierdzi to za puzno ,dobre ozonowanie spokojnie wystarcza oczywiscie roz w roku trzeba zabieg powtórzyć :!:
  17. k631 odpowiedział(a) na jacek1g temat w E39
  18. k631 odpowiedział(a) na jacek1g temat w E39
    Ozonowanie usuwa grzyby i roztocza nie tylko w klimie ,i w kabinie POLECAM.
  19. k631 odpowiedział(a) na jacek1g temat w E39
    Ozonowanie załatwi sprawę.
  20. k631 odpowiedział(a) na jedziemy temat w E39
    Nie tak obojętnie, wszystkie krzyżaki muszą być ustawione w jednej lini,bo inaczej będzie bicie :nienie:
  21. Normalny objaw :duh:
  22. k631 odpowiedział(a) na silverr temat w E39
    Mój po rozebraniu dostał kilka razy z młotka i zaczął śmigać aż miło
  23. Uszkodzony wentylator klimy, cisnienie rośnie i czujnik wyłącza układ.
  24. k631 odpowiedział(a) na silverr temat w E39
    Dziala w kazdy wazna jest ilosć pinów.
  25. k631 odpowiedział(a) na maxym530d temat w E39
    Możesz podać namiary na kupno silniczka.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.