Witam,prosze o pomoc a mianowicie chce wymienić wąż układu chłodzenia w bmw e39 523i turning 1999r skrzynia manualna.To jest ten na samym dole ten dłuższy.W sklepach nie ma zamienników tylko przez serwis.Potrzebuje schematu(rysunku) wszystkich węży jakie wchodzą w układ chłodzenia wraz z opisem, nigdzie nie moge tego znależ na necie.Może ktos pomoże :?:
Witam! Posiadam bmw e39 523i z 1999r.Mam takie pytanie... Zdjąłem wał napędowy zeby go wyważyć i zmienić łącznik gumowy ale nie zaznaczyłem sobie punktów na wale jak był przykręcony.Teraz po wyważenu jak mam go zamątować zeby nie było wibracji i było wszystko ok???
3 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.