Skocz do zawartości

k631

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez k631

  1. pod kierownicą w połowie biała prostokątna kostka
  2. Witam zmienna geometria praktycznie nie psuje sie ewentualnie łopatki zacierają się a wymiana turbinki praktycznie powoduje że z turbiny starej zostaje tylko obudowa ja przy vw kiedyś regenerowałem płaciłem 800 złotych i smigała bez problemu .
  3. Jak miło usłyszeć normalnie myślącego człowieka.
  4. No widzisz jak chcesz to umiesz pisać z sensem nie będe się z toba droczył za to że mnie obrażasz napisał byś od razu post z sesem i było by po sprawie . A tak na boku naprawiłem kilka klimek i to solidnie z wymianą czynnika oleju kontrastu solidnym sprawdzeniem szczelności ,aty coś tam widziałes reszte słyszałeś więc nie wyzywaj ludzi od tepych ,bo sam nie wiesz do końca o co chodzi.Pozdrawiam
  5. Witam cię kolego robisz ludkom wode z mózgu piszesz post wyzej cos innnego że olej tam jest razem z czynnikiem apotem piszesz że dodje sie go i trzeba go nabic znawcy ciebie nie załapią robisz zamet i nic wiecej olej nie jest wietrzny i trzeba go wymieniac a bez wyciągnięcia czynnika i oleju nieda się tego zrobić a to co piszesz o dobijanu czynnika to jeśli masz malutkie pojęcie o klimatyzacji to sam powinieneś wiedziec że tak robią chandlaze klima chodzi a za 100 kilometrów i siada kompresor no i wtedy zaklime robi otwarte okno bo kompresor kosztuje kilkadzisiąt setek oleju nie zmieniaj w silniku to zobaczysz jak długo pojedziesz a zresztą masz resztkowe informacje i nie rób ludziom wody z mózgu.No wybacz ale nie wytrzymałem. :cry2:
  6. Kolego powiedz mi jedno skąd się bierze olej w układzie.
  7. Witam jeśli nie serwisujemy klimy może kosztowac to kilka ładnych setek , coroczny serwis gwarantuje bezawawyjną prace przez długie lata . Pozdro
  8. Witam co prawda w twoim poście jest aż 12 błędów ale są mało widoczne ja interpunkcji jeszcze nie mogę załapać bo pisze z laptopa i nie wiem gdzie i jak wpisać poprawie się na pewno.
  9. Wydaje mi sie, a ten artykul wzmacnia moje przekonanie (http://www.motofakty.pl/artykul/przeglad_klimatyzacji.html ), ze kazde ASO wykonuje usluge serwisowania klimatyzacji. Skad przekonanie, ze producent nie zaleca takiej czynnosci? cos podobnego jak nie zaleca wymiany oleju w skrzyni automatycznej
  10. Ps KrzysztofP są dwa zaworki serwisowe przez które zawsze coś ucieka.
  11. BZDURY opowiadacie klima samoczynnie co rok traci 10 15 procent aso nie serwisuje klimy bo musi dać gwarancje woli nie zarabiac i nie miec z tym problemu nowoczesne kombajny do klimy oczywiscie jak ktos wyżej pisał to kosztuje ale one wymieniaja czynnik olej osuszaja układ sprawdzająszczelnośc daje to gwarancje na bezawaryjna prace klimatyzacji i nie słuchajcie tekstów typu po H jak hodzi tam jest olej którego trzeba wymienicco roku bo jak stanie kompresor wtedy larum bijabo kosztuje kilka tysiecy.
  12. Witam kolego uzywane to szmelc ale na temat opon polskich wyluzuj sa troszke lepsze od czajny.
  13. k631 odpowiedział(a) na remikalisz temat w E39
    Witam apropos głowicy leci tak samo wdieslu ja w bęztnie :shock: jak będzisz pastwił się nad autem to muła zajezdzisz na śmierć tds to nie mka jak poszanujesz to i milion kilos ow zrobi bez większej awari ;;;; TDSjest de-best./////////'''\\
  14. k631 odpowiedział(a) na stachu0505 temat w E38
    Wpisz w google awaryjne otwieranie samochodów i dowiesz się wszystkiego.
  15. k631 odpowiedział(a) na stachu0505 temat w E38
    70 dych od wkładki ajak widze skad jestes to tom masz tego mnustwo
  16. k631 odpowiedział(a) na lokaczbmw temat w E32
    mobil łan to do silnika do skrzyni to coś innego wylej ten olej i wlej olel odopowiedni a tego kto ci to wlał to za nabiał i na drzewo.
  17. k631 odpowiedział(a) na stachu0505 temat w E38
    Zamki można zregenerować na stary kluczyk.
  18. k631 odpowiedział(a) na spayo temat w E39
    Jeszcze raza po zamianie przejechałeś się autem, może głupie pytanie ale istotne.
  19. k631 odpowiedział(a) na spayo temat w E39
    No fakt nie czytałem wszystkiego ,w takim razie smutna opcja sterownik ale dlaczego nie działa obrotomierz?.
  20. k631 odpowiedział(a) na spayo temat w E39
    Witam o ile się nie myle to za obrotomierz odpowiada tylni czujnik zrób to samo co z przodem.[/url]
  21. k631 odpowiedział(a) na spayo temat w E39
    pierwszy test potem zakup częsci.
  22. k631 odpowiedział(a) na ANDREW1 temat w E32
    Termostat do wymiany.
  23. k631 odpowiedział(a) na spayo temat w E39
    Daj znać jaka diagnoza.
  24. k631 odpowiedział(a) na spayo temat w E39
    Witam prawdopodobnie uwalił sie sterownik ABS koszt 1500 nowy ale poszukaj na forum ktoś to regeneruje .
  25. k631 odpowiedział(a) na snakser temat w E36
    Patentowy to może być zamek . :mrgreen:

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.