Treść opublikowana przez k631
-
gdzie znajduje sie modul ews w bmw e39 520i
pod kierownicą w połowie biała prostokątna kostka
-
TURBOSPREZARKA REGENERACJA GDZIE NAJLEPIEJ ???
Witam zmienna geometria praktycznie nie psuje sie ewentualnie łopatki zacierają się a wymiana turbinki praktycznie powoduje że z turbiny starej zostaje tylko obudowa ja przy vw kiedyś regenerowałem płaciłem 800 złotych i smigała bez problemu .
-
Nabijanie klimy czy nabijanie w butelkę?
Jak miło usłyszeć normalnie myślącego człowieka.
-
Nabijanie klimy czy nabijanie w butelkę?
No widzisz jak chcesz to umiesz pisać z sensem nie będe się z toba droczył za to że mnie obrażasz napisał byś od razu post z sesem i było by po sprawie . A tak na boku naprawiłem kilka klimek i to solidnie z wymianą czynnika oleju kontrastu solidnym sprawdzeniem szczelności ,aty coś tam widziałes reszte słyszałeś więc nie wyzywaj ludzi od tepych ,bo sam nie wiesz do końca o co chodzi.Pozdrawiam
-
Nabijanie klimy czy nabijanie w butelkę?
Witam cię kolego robisz ludkom wode z mózgu piszesz post wyzej cos innnego że olej tam jest razem z czynnikiem apotem piszesz że dodje sie go i trzeba go nabic znawcy ciebie nie załapią robisz zamet i nic wiecej olej nie jest wietrzny i trzeba go wymieniac a bez wyciągnięcia czynnika i oleju nieda się tego zrobić a to co piszesz o dobijanu czynnika to jeśli masz malutkie pojęcie o klimatyzacji to sam powinieneś wiedziec że tak robią chandlaze klima chodzi a za 100 kilometrów i siada kompresor no i wtedy zaklime robi otwarte okno bo kompresor kosztuje kilkadzisiąt setek oleju nie zmieniaj w silniku to zobaczysz jak długo pojedziesz a zresztą masz resztkowe informacje i nie rób ludziom wody z mózgu.No wybacz ale nie wytrzymałem. :cry2:
-
Nabijanie klimy czy nabijanie w butelkę?
Kolego powiedz mi jedno skąd się bierze olej w układzie.
-
Nabijanie klimy czy nabijanie w butelkę?
Witam jeśli nie serwisujemy klimy może kosztowac to kilka ładnych setek , coroczny serwis gwarantuje bezawawyjną prace przez długie lata . Pozdro
-
Nabijanie klimy czy nabijanie w butelkę?
Witam co prawda w twoim poście jest aż 12 błędów ale są mało widoczne ja interpunkcji jeszcze nie mogę załapać bo pisze z laptopa i nie wiem gdzie i jak wpisać poprawie się na pewno.
-
Nabijanie klimy czy nabijanie w butelkę?
Wydaje mi sie, a ten artykul wzmacnia moje przekonanie (http://www.motofakty.pl/artykul/przeglad_klimatyzacji.html ), ze kazde ASO wykonuje usluge serwisowania klimatyzacji. Skad przekonanie, ze producent nie zaleca takiej czynnosci? cos podobnego jak nie zaleca wymiany oleju w skrzyni automatycznej
-
Nabijanie klimy czy nabijanie w butelkę?
Ps KrzysztofP są dwa zaworki serwisowe przez które zawsze coś ucieka.
-
Nabijanie klimy czy nabijanie w butelkę?
BZDURY opowiadacie klima samoczynnie co rok traci 10 15 procent aso nie serwisuje klimy bo musi dać gwarancje woli nie zarabiac i nie miec z tym problemu nowoczesne kombajny do klimy oczywiscie jak ktos wyżej pisał to kosztuje ale one wymieniaja czynnik olej osuszaja układ sprawdzająszczelnośc daje to gwarancje na bezawaryjna prace klimatyzacji i nie słuchajcie tekstów typu po H jak hodzi tam jest olej którego trzeba wymienicco roku bo jak stanie kompresor wtedy larum bijabo kosztuje kilka tysiecy.
-
Prosba o opinie w sprawie uzywanych opon (dwie opcje)
Witam kolego uzywane to szmelc ale na temat opon polskich wyluzuj sa troszke lepsze od czajny.
-
BMW e39 - 525TDS
Witam apropos głowicy leci tak samo wdieslu ja w bęztnie :shock: jak będzisz pastwił się nad autem to muła zajezdzisz na śmierć tds to nie mka jak poszanujesz to i milion kilos ow zrobi bez większej awari ;;;; TDSjest de-best./////////'''\\
-
wymiana zamków
Wpisz w google awaryjne otwieranie samochodów i dowiesz się wszystkiego.
-
wymiana zamków
70 dych od wkładki ajak widze skad jestes to tom masz tego mnustwo
-
Automat się grzeje!
mobil łan to do silnika do skrzyni to coś innego wylej ten olej i wlej olel odopowiedni a tego kto ci to wlał to za nabiał i na drzewo.
-
wymiana zamków
Zamki można zregenerować na stary kluczyk.
-
Kotrolki ABS i ASC
Jeszcze raza po zamianie przejechałeś się autem, może głupie pytanie ale istotne.
-
Kotrolki ABS i ASC
No fakt nie czytałem wszystkiego ,w takim razie smutna opcja sterownik ale dlaczego nie działa obrotomierz?.
-
Kotrolki ABS i ASC
Witam o ile się nie myle to za obrotomierz odpowiada tylni czujnik zrób to samo co z przodem.[/url]
-
Kotrolki ABS i ASC
pierwszy test potem zakup częsci.
-
Wskażnik temperatury silnika
Termostat do wymiany.
- Kotrolki ABS i ASC
-
Kotrolki ABS i ASC
Witam prawdopodobnie uwalił sie sterownik ABS koszt 1500 nowy ale poszukaj na forum ktoś to regeneruje .
-
nie pali na jeden gar...
Patentowy to może być zamek . :mrgreen: