Treść opublikowana przez k631
-
bardzo słabe hamulce?????!!!!!
A może pompa wakum albo nieszczelność miedzy nią a serwem? :!:
-
automatyczne włączanie świateł mijania
Żaden niepotrzebny bajer na automacie światła dzienne się palą o po zmierzchu zapalają się światła drogowe :!:
-
Bledy po naprawie sterownika abs
Zamontuj równe opony trakcja świruje przy nierównych oponach :lol:
-
[m52] dziwne szarpanie i skakanie
Możliwe że padła dwu masa.
-
dziwne szumienie w climatroniku na postoju
Normalna sprawa w panelu pracuje wiatraczek.
-
Bledy po naprawie sterownika abs
Opony masz o ty samym rozmiarze :!:
-
E39 2,5tds po nizej 15L ON nie chce zapalic
Pompa paliwa,nastawnik,wtryskiwacz sterujący. :D
-
Bledy po naprawie sterownika abs
Wyczyść czujniki abs mogą tam być opiłki lub bród .
-
Bledy po naprawie sterownika abs
Jedno pytanie zmieniałeś morze łożysko w jakimś kole.
-
nie chce odpalić
To nie TDS pełen zbiornik nic nie pomorze .
-
Problem z mocą w 530d
Sprawdz wężyki podciśnienia.
-
Dmuchawa chodzi powietrze słabo leci.
Mialem podobny problem, u mnie nie dzialalo w manualnej klimie ogrzewanie na szybe. Wiatraczek dzialal a powietrze nie lecialo. Okazalo sie, ze spadla mi linka od sterowania klapkami. Jest tam dosyc prymitywny system krzywikowy na linkach zaraz za pokretlem. Wystarczylo u mnie wyjac ekran od nawigacji i i od góry zalozyc spowrotem linke (są ogolnie 3 na ogrzewanie na nogi, kabina i szyba). Moze tesh ci jakas spadla albo ten mechnizm ci cos nawalil. Jak bedziesz mial dojscie do niego z gory to zobacz czy linki sie przesuwają. I to jest to sterowanie....
- radio
-
e39 525tds 97r touring - JAK WYMIENIĆ POMPĘ PALIWA?
Banalna naprawa wyciągnij smok ze zbiornika a sam się przekonasz. :lol:
-
gałka od zmiany biegów automat
Dzwignia w automacie jest przymocowana do karoserii ,połączona ze skrzynią linka ciężko wykapowac o co chodzi :(
-
klimatyzacja
Dobry sposób ale jak już smierdzi to za puzno ,dobre ozonowanie spokojnie wystarcza oczywiscie roz w roku trzeba zabieg powtórzyć :!:
-
klimatyzacja
- klimatyzacja
Ozonowanie usuwa grzyby i roztocza nie tylko w klimie ,i w kabinie POLECAM.- klimatyzacja
- wał napędowy
Nie tak obojętnie, wszystkie krzyżaki muszą być ustawione w jednej lini,bo inaczej będzie bicie :nienie:- chrobotanie w panelu sterującym klimy
Normalny objaw :duh:- wentylator klimatyzacji
Mój po rozebraniu dostał kilka razy z młotka i zaczął śmigać aż miło- 318d wyłączająca się sprężarka klimy
Uszkodzony wentylator klimy, cisnienie rośnie i czujnik wyłącza układ.- wentylator klimatyzacji
Dziala w kazdy wazna jest ilosć pinów.- Wentylator klimy UDALO SIE!!!
Możesz podać namiary na kupno silniczka. - klimatyzacja
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.