Treść opublikowana przez J E L I T O
-
naprawa automatycznej skrzyni biegow
1500 zł, ok... ale uważasz że da radę to samemu zrobić?? tak żeby wszystko chodziło?
-
kanal ircowy
czat jest tylko trzeba poszukać :) http://chat.mklub.net/ Trzeba jedynie dogadać godziny .
-
problem - skrzynia szarpie
Takie małe sprostowanie .... nie "komputer" ale bardziej "sterownik", jest w tym samym miejscu gdzie sterownik silnika. W e32 w skrzynce po prawej stronie pod szybą.
-
problem - skrzynia szarpie
Mam cały komputer do skrzyni 5hp18, podjedź do mnie to przełożymy i sprawdzimy.
-
PRZEPIS NA TANIEGO DIZLA :)
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=56500195
-
naprawa automatycznej skrzyni biegow
Proponuje żebyś zrobił z tego jakąś fotograficzną dokumentacje (reportaż z francuskiego-reportage :))
-
Odłączenie akumulatora
A zegarek z datą to co? zwróciłbym także uwagę na skasowanie średnich wartości spalania :twisted2: :twisted2:
-
CO MYŚLICIE O TAKIM ZABEZPIECZENIU SAMOCHODU...
Zgodę na lokalizację wyraża sie tylko raz. Podłączenie zasilania telefonu do zapalniczki jest kompletnie bez sensu, telefon należy podłączyć do instalacji w ukrytym miejscu w samochodzie tak żeby go nikt nie znalazł.
-
Felgi od E39 do E34
W e32 i e34 jest identyczny.
-
Z filtra stożkowego na normalny przy LPG - problemy.
Ja mam wkładkę KN, i auto trochę buczy w pewnym momencie przyśpieszania.
-
Ile jechaliście swoim BMW
Ja mam ciekawsze pytanie: :roll2: Czy abrakadabryczne elukubracje immanentnej negacji transcendentalizują nicość samą w sobie? No kto odpowie? :worried: WNOSZĘ O POWSTANIE NOWEGO DZIAŁU "rebusy" :norty:
-
dziura w gazie przy ruszaniu 525td
Mi sie wydaje że albo świece .. albo turbina padła. Moze być także zapchany filtr paliwa. To są najprostrze rzeczy do sprawdzenia i od tego powinieneś zacząć.
-
Felgi od E39 do E34
muszą być pierścienie i to najlepiej aluminiowe! dostaniesz je na allegro bez problemu.
-
Z3 coupe czy roadster?
JA KUPOWAŁBYM TYLKO COUPE... wygląda super.
-
narodzila sie nowa fanka BMW
Sebast a Co tobie sie urodziło.... nie chwalisz sie... :)
-
Ile pali twoja bemka
Po co Ci wiedzieć ile pali mój samochód???
-
OZNACZENIA
lakiernik robi tak.. bierzesz nożyk (taki z wysuwanym ostrzem które sie odłamuje, nie wiem jak dokładnie sie to nazywa) odcinasz znaczek ale nie po lakierze tylko przy samym znaczku, tak żeby nie dotykać lakieru. Cała guma która zostaje bardzo ładnie i bez problemu schodzi przygrzana.
-
kradzież grilla
NAJLEPIEJ NIE ZABEZPIECZAĆ WCALE.. Jak bedą kradli nastepnym razem to chociaż niczego wokół nie porysuja/pokiereszują. Najlepiej dany element jakoś zaznaczyć, celowo porysować albo pomalować pod kolor nadwozia lub czarny.
-
Czy te BMW rzeczywiście tak dużo palą?
ALE O JAKI SILNIK W E32 KONKRETNIE PYTASZ?
-
Czym rozni sie wersja Amerykańska od Europejskiej?
21 tysiaków to wcale nie jest okazyjna cena, chyba coś Ci sie pokreciło.
-
Jaki bagażnik dachowy do E-34
polecam oryginalne... są one aluminiowe, a kupisz je na allegro. 300zł
-
Samopomoc drogowa BMW
Kai.. nie zwróciłeś uwagi na to że, mozna sobie samemu punkty wystawić hehe
-
Za wolne obroty na benzynie i gazie??? 735i
Sam sobie poradzisz. Wystarczy śrubokręt.... odkręcasz, wyjmujesz, psikasz cudowny środek, przedmuchujesz sprężonym powierzem następnie przykręcasz i ładnie sie uśmiechasz.. Nawet dziecko sobie poradzi :)
-
Za wolne obroty na benzynie i gazie??? 735i
wyczyść dokładnie silniczek krokowy...i po sprawie.
-
Ile sztuk e31 moze byc w Polsce?
Magic... to już było.... :duh: