Treść opublikowana przez J E L I T O
-
A MOŻE BY TAK FORUMOWY CZAT ????
Link do tego czata zniknął ze strony saintmana dawno temu. Czyli jeśli link dalej działa i czat jest juz zrobiony apeluje :) o umieszczenie linka do niego na stronie BMW KLUB POLSKA. Założę się że nikt nie wiedział z nowych userów forum o jego istnieniu, to przecież stara historia.
-
A MOŻE BY TAK FORUMOWY CZAT ????
Parę dni temu na forum było 61 zalogowanych użytkowników na raz, teraz jest okoł 40 osób. Napewno wśród nic jest wielu waszych kolegów z którymi pogadalibyście sobie o duperelach. Poza tym zmniejszyła by się ilość tematów typu "jak zmienić język na kompie". Moze by zrobić takiego czata choć by na próbę??
-
ROZPÓRKA KIELICHÓW W e32 V8
Mavic .... miałeś zamontowaną rozpórkę ??
-
ROZPÓRKA KIELICHÓW W e32 V8
dokładnie o to samo mi chodzi :) Link na ten temat na inne forum: http://www.streetracing.pl/forum/viewtopic.php?t=26143&highlight=rozp%F3rka http://www.streetracing.pl/forum/viewtopic.php?t=19657&highlight=rozp%F3rka
-
ROZPÓRKA KIELICHÓW W e32 V8
:) mnie nie uraziłeś .. poto jest forum zeby wyrażać opinie. Każdy robi samochód "pod siebie" i ja np lubię jak jest bardziej sztywny i twardszy. Chciałbym poznać opinię osób które mają ten bajer. :)
-
ROZPÓRKA KIELICHÓW W e32 V8
M5 ma napewno sztywniejszą kontrukcję niż samochód seryjny i być może jej nie potrzebuje. Tak czy siak założenie rozpórki napewno nie zaszkodzi. Nie wiem dlaczego największymi przeciwnikami rozpórek są osoby które ich nie mają. Dlaczego rozpórki są stosowane w sporcie samochodowym?
-
ROZPÓRKA KIELICHÓW W e32 V8
Oryginalnie samochody nie są przecież obniżane (z wyjątkiem Mpakiet). Rozpórka przeznaczona jest własnie do niskich zawieszeń, gdzie skok amortyzatora nie jest taki długi jak w serii.
-
A MOŻE BY TAK FORUMOWY CZAT ????
Co o tym myślicie?? Jest tyle tematów do omówienia , jakieś aukcje do obgadania nie warte zakładania tematu na forum.Własnie na czacie można by o tym wszystkim porozmawiać. Fajny byłby właśnie taki wekendowy czat :)
-
ROZPÓRKA KIELICHÓW W e32 V8
Wydaje mi się że, na polskie drogi rozpórka jest dobrym pomysłem.
-
ROZPÓRKA KIELICHÓW W e32 V8
On ma chyba z USA :) płacił clo i takie tam.. Ale czy jest cos takiego dostepne w europie ???
-
ROZPÓRKA KIELICHÓW W e32 V8
Czy ktos widział gdzieś rozpórkę do e32 z silnikiem v8? Podobno jest wielki problem z dostaniem jej. Są do wszystkich silników ale do v8 nie.:(
-
jazda na niemieckich tablicach
J E L I T O odpowiedział(a) na luksec temat w Papierkowa robota - ubezpieczenia, podatki, opłaty rejestracyjneA ja Wam mówię że można. Mam takie tablice ze zdartą naklejką od pół roku i mam polskie ubezpieczenie w warcie :)
-
LPG a komputer
a jaki gaz chcesz zainstalować... wtrysk??
-
problemy z KME w 520i e39
Wydaje mi sie ze, powinienes zacząć od wyczyszczenia silnika krokowego. Wyjmij go i wsadź na całą noc do nafty (nie whisky ;) )a ranp przedmuchaj sprężonym powietrzem... powinno pomóc.
-
Wahacze i Allegro.
Oryginalne są Alu.
-
? V-POWER ? VERVA ? SUPREMA ?
Napewno nie będzie gorzej.
-
reflektory -jak poprawić?
Wydaje mi się że w reflektorach soczewkowych odbłyśnik nie ma znaczenia. W czarnych Hellach jest przecież czarny.
-
? V-POWER ? VERVA ? SUPREMA ?
Chłopie to weź zatankuj sobie je na pusty zbiornik sam zobaczysz, to w końcu nie jest coś kosmicznie drogiego.
-
reflektory -jak poprawić?
Wydaje mi się że, widziałem jakis środek w sprayu własnie do odbłysników. Ale nie jestem pewien. Co powiecie na pokrycie odbłysników jakimś chromem w spreyu ( nie mylić ze srebrzanką)??
-
Wersja Lang a zwykła...
Każdy broni swego. Ja staram się nikogo nie wozić z tyłu bo mi brudzą dywaniki :twisted2: :twisted2: (żart)
-
Wahacze i Allegro.
Ja kupowałem na Allegro wszystkie wahacze, 2x alu 99zł i górne metalowe za 135 zł. Jestem zadowolony i nie mam się do czego przyczepić. Kupuj śmiało.
-
Wysokie spalanie w cyklu stop & go w 740i
Frank.. to norma. Zeby rozpędzić ten ciężki samochód potrzeba sporej ilości paliwa. Najbardziej paliwożerna jest właśnie taka jazda... start-stop. Nie przejmuj się :)
-
BMW ze skórą czy welur ?
Mam jeszcze jedno małe spostrzeżenie co do skóry. Trzeba zwracać większą uwagę na ubiór. Parę razy mocno przerysowałem skórę ( o mało co nie przeciąłem) zamkiem w kieszeniach tylnych spodni. Starałem się nie jeździć w tych spodniach autem. Trzeba też zaznaczyć że BMW wypuściło na rynek parę rodzajów skór. Wiem, że ta najgrubsza skóra to zupełnie inna bajka. Moze któś się wypowie dokładniej na ten temat.
-
BMW ze skórą czy welur ?
Ja używam pasów, ale one nie uchronią Cię przed wślizgnięciem sie pod fotel.
-
BMW ze skórą czy welur ?
Najlepszym wyjściem dla Ciebie będzie półskóra tzn boczki skórzane a srodek fotela welur. Nie będziesz się ślizgał przy mocnym przyhamowaniu ale równoczesnie będziesz miał ułatwione wsiadanie\wysiadanie z auta, no i wygląd. Najlepiej posłuchaj kolegów... Kupuje się samochód a nie tapicerkę.