Treść opublikowana przez J E L I T O
-
co jest z moja skrzynia autom??
Jak by co to mam do sprzedania kompa do twojej skrzyni 5hp18.
-
OD WCZORAJ MAM GAZ I JEŻDŻĘ JESZCZE SZYBCIEJ
Są pierwsze wyniki. Trochę to trwało, ale nie mogłem się nacieszyć instalacją i cały czas jeździłem szybko nie zwracając uwagi na spalanie :twisted2: . A teraz spalanie trasa. Przy jeździe w przedziale prędkości 100-120 km\h spalanie wyszło mi 11,8 l gazu, myslę że można mniej. Na wynik spalania w mieście trzeba trochę poczekać.
-
Jaka jest cena ...
Zadzwoń do ASO i się zapytaj.
-
OD WCZORAJ MAM GAZ I JEŻDŻĘ JESZCZE SZYBCIEJ
Nikt tu nie twierdzi że auto jeździ lepiej, czytaj tekst uważnie. Chodzi głównie o to, że można pozwolić sobie na szybszą jazdę 4,0 v8 bez ciągłego zwracania uwagi na spalanie, ale co ty możesz o tym wiedzieć mając na utrzymaniu 2,5l. Ja też nie jestem zwolennikiem gazu ale sytuacja zmusza do liczenia. Wybrałem wydaje mi się drogą instalację i nie muszę się z nią kryć.
-
Czy można kupić instalacje princa bez montażu??
Napewno sprzedadzą Ci same komponenty, ale napewno po dużo wyższej cenie niż swoim partnerom z którymi mają podpisaną jakąś umowę i duże upusty. Jedynym importerem jest LTA Polonia Import-Eksport Importeur - Importer UL.Pakosz 53 25-046 Kielce Poland 041-3738400 041-3738400 [email protected] http://www.autonagaz.com.pl Montaż instalacji gazowej to poważna sprawa i nie oddałbym swojej 740 panu Staszkowi z garażu żeby zaoszczędzić parę złotych. Zwróć uwagę że na instalację nie masz gwarancji (no chyba że u pana Staszka). I jeszcze jedna sprawa, będą się uczyć na Twoim samochodzie, a ja nie znoszę czegoś takiego.
-
OD WCZORAJ MAM GAZ I JEŻDŻĘ JESZCZE SZYBCIEJ
Na spalanie trzeba będzie jeszcze poczekać, od wczoraj przejechałem ponad 400km i jeszcze nie wyjeździłem nawet całej butli, którą zaszalałem i zatankowałem na Shellu po 1,89zł. :dance:
-
OD WCZORAJ MAM GAZ I JEŻDŻĘ JESZCZE SZYBCIEJ
Ten podpis był kiedy paliwo kosztowało 3,90zł potem znikł.... :norty:
-
OD WCZORAJ MAM GAZ I JEŻDŻĘ JESZCZE SZYBCIEJ
Witam. Od wczoraj jestem szczęśliwym posiadaczem "Prinsa". Zakładałem go w EGP w Wawie. Instalacja bardzo droga jak do tak starego auta 6400zł, ale było warto. Samochód na gazie jeździ identycznie jak na benzynie, nie ma żadnej różnicy. Zauważyłem że przez całą drogę powrotną z Warszawy (240 km) poruszałem się dużo szybciej niż jadąc na benzynie bo nie zwracałem juz uwagi na spalanie :mrgreen:. Właściwie cały czas lewy pas i sandał. Prędkości oscylowały przez cały czas w granicach 120/160 km/h, W Białobrzegach miałem 230km/h, ktoś mi nie zjechał i musiałem hamować. Założyłem butlę 90l za tylne siedzenie, pozostało wystarczająco duzo miejsca w bagażniku. Nie mogę zapomnieć o bardzo miłej obsłudze, a chłopaki choć młodzi znają się na rzeczy. Na weekendzie porobię fotki:) Pozdrawiam.
-
strzał na wtrysku gazu!!!!!
To napewno nie był wtrysk. Ludzie czasami nawet nie wiedzą jaką mają instalację. Spotkałem się z tym, że sprzedający widząc nieobeznanie i ciemnotę kupującego wciska mu że to instalacja na wtrysku. :doh: :doh:
-
Gadżety do E-32
Martinez... e32 nie jest samochodem do którego pasują spojlery i jak to ująłeś "dodatki". Mi wystarcza duża felga, obnizony zawias może lekkie przyciemnienie szyb, tylne lampy na czerwono, przednie kierunki białe (dymione). A najlepiej pasuje xenon lub inpro na przodzie.
-
LPG w BMW równoznaczne z kastracją jednostki napędowej
No to kiedy i gdzie ta "ustawka" może i ja wpadnę. :norty: :norty:
-
Czy ktoś montował do e-36 osłonę silnika (spód) z allegro
Kiedyś kupiłem taką osłonę, ale do fiata bravo. Kompletnie nic nie pasowało, otwory były nie w tych miejscach co trzeba i po zamontowaniu wyglądało to jak totalna sztuka. Ale moze producent tego elementu jest inny.
-
Skąd $$ na auto
Ja Ci radzę podobnie do kolegi Sarna1. Kupisz upragnione BMW na kredyt, wyprujesz sobie flaki do ostatniego grosza... a jak się samochód zepsuje to co zrobisz? będziesz lepił go plastrem? nie mówiąc już nawet o jakiejś głupiej błachej stłuczce, to było by dla Ciebie i samochodu zabójstwo. Na pierwszy samochód polecam fiata... uczy pokory.
-
Skąd $$ na auto
Podejdź do mnie do lombardu z jakimś ciekawym zastawem, dogadamy sie ;)
-
2 komunikaty
Mi też się wydaje że był automat. Najlepiej sprawdź sobie po VIN co tam powinno siedzieć.
-
LICZNIK OSZUST !!!
na 100% masz zrobiony licznik... szukaj teraz gościa co sprzedawał auto !! Poszukaj trochę na forum bylo już parę osób tak nabitych w butelkę.
-
ZAKUPY NA NIEMIECKIM EBAY
Witam.. mam pytanie , jak rozwiązaliscie sprawę zakupów na niemieckim ebay-u? Myślę, że ważny temat. Odpowiedzi typu"zaloguj sie i kupuj" mnie nie satysfakcjonują-wysokie koszty wysyłki, i nie znam języka niem.
-
Nastepny news psujacy opinie marki BMW !!! ;(
Wcale nie jechał tak szybko skoro dogonili go jakimś "dziongiem" :nienie:
-
Sekwencja BRC do 540 Manual
Martinez, napewno juz nie urwiesz. Skończyłem właśnie obdzwaniać, wykonałem ok 30 telefonów, nikt nie zaproponował lepszej ceny na prinsa niż EGP. A przepraszam, ZAPROPONOWAŁ...w Siedlcach "Alsa" S.C. PW, Targowa 22, tel. (025)632 50 72, cena to równe 6000zł. Ale nic o tym zakładzie nie słyszałem. Druga sprawa to oprocentowanie rat. EGP ma 12%, a w tych Siedlcach tylko 10%. Moze ktoś wie coś o tym zakładzie??? Proszę o pomoc..
-
Sekwencja BRC do 540 Manual
Instalację całą BRC wycenił na 6200zł, a tzw. Polską (komp.DIEGO) na 4800zł. Na BRC jest 2 lata gwarancji bez limitu km. a na drugą rok. Niewiem którą wybrać. Skłaniam sie ku tej droższej, ale nie jestem zdecydowany do końca. Może ktoś doradzi, bo chyba czas najwyższy podjąć decyzję :cry2: :cry2: :cry2: . Własnie przed chwilką dzwoniłem do ENERGY GAZ POLSKA www.egp.pl Kolega z forum polecał tą firmę, i tak: DIEGO 4500zł i PRINCE 6400zł.
-
Sekwencja BRC do 540 Manual
Troszeczkę zboczyliście z tematu.... Byłem u Tego człowieka który zakładał Radkowi instalacje... www.carstil.pl Człowiek rzeczowy, mimo iz byłem sie tylko zapytać traktował mnie poważnie rozmawiał ze mną ok. godziny, pokazywał mi różne warianty instalacji i części montażowe (takie jak wtryski parowniki... wszystko trzymałem w ręku). Wydaje się że zna sie na tym co robi, warsztat jest duży i wzbudza zaufanie. Potem dokończe relacje bo żona mnie goni....
-
jak usunac wycieki spad srub dekla glowicy?
Człowiek moze mieć racje. Przynajmniej w v8 każda śrubka dekla ma swoja oddzielną uszczelkę. Ostatnio kupowałem je w servisie... nie są drogie.
-
Pytanko - co pika w desce?
Tak to zegarek, ale jednocześnie na desce powinien wyświetlić Ci sie komunikat o pełnej godzinie....
-
AIR BAG sie swieci po demontazu kierownicy
Mylisz się, nie ma zadnego oddzielnego zasilania. Sam demontowałem kierownicę i poduszkę z 5 x. Wystarczy to robić na wyłączonym zapłonie i pamiętać o tym żeby nie włączać zapłonu kiedy poduszki nie ma podpiętej do układu.
-
naprawa automatycznej skrzyni biegow
I co dalej sie dzieje z Twoją skrzynią Xsilver?