Treść opublikowana przez J E L I T O
-
jak jest z audio w e34
Każda Betka ma to co zażyczył sobie jej pierwszy właściciel. A opcji było trochę... Głośniki charczą bo radio jest słabe..., albo coś lata w ich mocowaniu. Sprawdź to sam.
-
E60 M5 w TopGear
Zwróciliście uwagę jak zachowują się przednie fotele w zakręcie? Kosmos.
-
E-34 stuki przy wolnej jeżdzie i wibracje przy 90 km/h
Bastan chłopie wysil się troszeczkę, nawet nie przeczytałeś tego tematu dokładnie. Odpowiedź jest w linku podanym przeze mnie. :mad2: :mad2:
-
E-34 stuki przy wolnej jeżdzie i wibracje przy 90 km/h
Cieszę się że mogłem pomóc :twisted2:
-
Mercedes CLS 55 AMG vs BMW 750iL E32
A ja w inną stronę. Nie mogę uwieżyć w to, że Tak poważna firma jak AMG nie zdejmuje ogranicznika prędkości pojazdu, tuningując samochody tak bogatych ludzi którzy płacąc za tuning masę szmalu nie pozwolili by sobie żeby przy 250km\h wyprzedzilo ich 18 letnie e32. Sorry, ale nie mogę w to uwieżyć. Gość sobie poprostu odpuścił ponieważ nie musi sie ścigać z każdym chcącym sie ścigać z nim pudełkiem.
-
E-34 stuki przy wolnej jeżdzie i wibracje przy 90 km/h
Jesli masz wspomaganie nie wyczujesz luzu kręcąc kierownicą, a poza tym go nie słychać. http://autobmwklub.triger.com.pl/forum/viewtopic.php?t=11088
-
E-34 stuki przy wolnej jeżdzie i wibracje przy 90 km/h
Wszystko wskazuje na luz w przekładni kierowniczej, skasuj go.
-
(E-30) czy byl taki model jak mi oferuja i czy warto?
Witam. Piszesz że szukasz ideału a chcesz kupować bity samochód do którego gość już od jakiegoś czasu nie dokłada. To że poduszki nie wystrzeliły nie znaczy że był lekki dzwon. Poduszki wystrzelą jeśli zderzenie nastąpi po ok. 30 stopni na stronę od osi auta. Klima nie działa bo jest poprostu uszkodzona. Jeśli była by to kwestia paska myśle że człowiek by to naprawił, Pasek sam w sobie jest przecież całkiem tani. Ja bym sobie samochód darował, za 8 tyś znajdziesz coś o wiele lepszego a co najważniejsze bezwypadkowego, w co nic nie bedziesz musiał inwestować.
-
wydech
Miałem podobnie... poprostu był to wyciek oleju gdzieś na jakiś gorący element silnika. Strasznie śmierdziało i czasami nawet dymiło.
-
BMW 528 SPALANIE???
W danych technicznych napewno znajdziesz BMW 528. Dokładnej odpowiedzi nigdy nie uzyskasz ponieważ każdy ma inny styl jazdy, także jeśli jeździsz szybciej i agresywniej dolicz sobie litr czy dwa. A z instalacją... wydaje mi się że wchodzi w grę jedynie wtrysk, cena ok 4500zł-5500zł, spadki mocy nie zauważalne .
-
316i Od dziś LPG!!
GRACUS7 chyba coś Ci sie pomieszało .... wtrysk i instalacja II generacji.
-
Czym uderzam przejeżdżając przez progi zwalniające?
Kurcze ja zawsze sie zatrzymuje, poprostu nie mam serca przejechać szybciej bo mi sie coś robi. Nie mają znaczenia taktycznego ale na zawieszkę to bym na twoim miejscu zwrócił uwagę przy następnym przeglądzie.
-
Ile pali twoja bemka
W ostatni weekend też robiłem trasę 400 km, i spaliła mi 9,6l. Był to wypad w bieszczady i połowa dystansu to właściwie podjazd pod górę. Jechałem średnio wolno ale nikt mnie nie wyprzedził:)
-
INSTALACJA FABRYCZNEJ LODÓWKI W E32
może ma ktoś sprzedać?? :)
-
INSTALACJA FABRYCZNEJ LODÓWKI W E32
ja to i za 300zł bym wziął, tylko martwiła mnie sprawa braku klimatyzacji.
-
INSTALACJA FABRYCZNEJ LODÓWKI W E32
Jak wygląda sprawa instalacji fabrycznej lodówki w e32? Czy samochód musi być wyposażony w klimatyzację czy lodówka jest elektryczna, podłączona do instalacji? Może mi ktoś przedstawić ją na rysunku, NIKI zrób zdjęcie w bagażniku i w kabinie jak możesz:)
-
e36 328
Chyba w PZU :)
-
Wiatrak obciera o weze chlodnicy
A może ktoś przy naprawie powypadkowej skrócił poprostu sparciałe końcówki węży.
-
Ile pali twoja bemka
TROCHĘ SPORO... TO TAK JAK MOJA 740 PRZY ŚREDNICH PREDKOŚCIACH.
-
Zmiana kierownicy
No i stało sie, po zwróceniu mi uwagi w mojej galerii, że poduszka w kierownicy nie bardzo pasuje znalazłem nową kierownicę która pasuje do poduszki. Dzisiaj założyłem kierownicę od BMW M3 z 95 roku. Montaż banalnie prosty, wszystko pasuje jak by to była kierownica od tego modelu. Poprawiła mi się wygoda poruszania, samochód stał sie zwinniejszy:) kierownica ma tylko 38 cm średnicy, i wygląda naprawdę super. Na wolnym czasie zapodam fotki.
-
pomozcie zidentyfikowac felge /czy pasi do e34???
felgi nie bedą pasować, chyba że zastosujesz dystanse.
-
Ile pali 730 e38 1994 (V8?)?
hmmm ten samochód napewno nie bedzie palił tyle co golf :) Mi poprzednia 730 v8 paliła na trasie przy normalnej spokojnej jeździe ok. 9,5l, a w mieście 15l. Jeśli chodzi o instalacje gazowe to.... najtańsza 1800zł (kompletne dno), ewentualnie wtrysk BRC 5500zł, i jeszcze bardziej ewentualnie Prince za 6200zł. Jeśli mówimy tu tylko o kosztach to napewno bedą 2x wyższe niż w golfie jeśli kupisz egzemplaż w bardzo dobrym stanie, sama wymiana świec i oleju pochłania troche gotówki. Jeśli natomiast trafisz na żweta to koszty Cie poprostu zjedzą.
-
Zakładanie niefirmowego PDC
Oczywiście, mam z przodu i z tyłu. Może właśnie poszukaj od e32...
-
M50 B20 Czy ktoś próbował odpiąć sonde lambda?- konsekwencje
Spróbuj odłaczyć aku. Komp od gazu moze sie zresetuje.
-
naprawa automatycznej skrzyni biegow
Masz taki sam automat jak xsilver 5hp18, w 740 i 540 były już montowane nowsze 5hp30.