Treść opublikowana przez J E L I T O
-
POPROSTU GAŚNIE
Jakiś czas pojeździłem i gasnie dalej, pojawiły sie problemy z zapaleniem auta tj. zapali normalnie ale zaraz gaśnie. Dzisiaj go troche pocisnąłem na S i przy wyższych obrotach zmulilo go totalnie... poprostu go zdławiło. Zaraz jadę sprawdzić pompe paliwa, może sie zawiesza czy co..
-
problem z praca silnika
Witam. Jeśli poczytałbyś trochę forum wiedziałbyś, że należy zacząć od sprawdzenia podstawowych rzeczy: świec, kabli WN, przepływki... ale może to juz sprawdziłeś ale tego nie napisałeś.
-
Dziwne zachowanie BMW E39 POMOCY BRACIA!!!
Piszesz jeszcze że masz coś mocniejszą wersję, może poprzedni właściciel grzebał przy oprogramowaniu, chip sie wysypał. Najprościej byłoby, jeśli miałbyś możliwość przełożenia na chwilkę kompa z takiego samego samochodu.
-
Dziwne zachowanie BMW E39 POMOCY BRACIA!!!
Trzeba sobie zadać pytanie jakie informacje, z jakich czujników dostaje komp przy zapalaniu samochodu, jakie informacje są mu potrzebne do tego, np temperatura. Moze któryś czujnik jest nie teges i komputer przechodzi w tryb awaryjny. Nie napisałeś jaką masz skrzynię, może to przez skrzynie, a nie przez silnik... ale to powinno wyjść na kompie. Zastanowiłbym się jeszcze nad sprawdzeniem pompy paliwa. Narazie nic innego nie przychodzi mi do głowy..
-
czy te części do v8 są dostępne w ASO ?
a mam takie pytanie czy ASo wysyła paczki za pobraniem ? ciekawe.
-
czy te części do v8 są dostępne w ASO ?
Czy te śrubki razem z tymi malutkimi uszczeleczkami są dostępne w ASO? jeśli tak to ile kosztują? Jeśli ktoś może sprawdzić to bardzo byłbym wdzięczny..może ma ktoś je na zbyciu :norty: http://img205.exs.cx/img205/8131/2619us.png przy okazji mam pytanie jaką rolę pełni element zaznaczony na poniższym rysunku z nr 9? i czy 1 to przepływomierz? http://img230.exs.cx/img230/3705/7914lf.png
-
POPROSTU GAŚNIE
witam.. No i ponownie gaśnie, mimo podwyższenia obrotów. Zauważyłem że gaśnie tylko na rozgrzanym silniku, jeśli chwilkę postoi na N/P bez dodawania gazu. Tak jakby nie dostawał paliwa...coś go dusi. Cały czas zastanawiam sie czy to wszystko może być przez ten akumulator..... ale samochód pali rano normalnie.
-
Pytanie dotyczące radia BMW Bavaria C Professional RDS
Miałem takie radyjko w poprzedniej 7, i na 100% nie bedzie chodzić bez tego urządzenia w bagażniku którym napewno nie jest wzmacniacz. Zestaw miałem firmowy i bardzo rozbudowany, a radyjko jest firmy BECKER.
-
POPROSTU GAŚNIE
Wczoraj tak jak mówiłem podniosłem nieco obroty, nie zgasł przez cały dzień.
-
nalot na felgach.Przestroga i prośba o pomoc
A ja radzę pojechać do profesjonalnej ręcznej myjni, tam też mają dobre środki.
-
jaka 7 kupic
Witam.. Ja miałem obie siódemki r6 i v8 także mam porównanie. Pierwsza rzecz która rzuca sie w oczy to przeważnie wyposażenie, v8 są lepiej wypasione i mają nieco inną konsole środkową i co bardzo cieszy SZEROKI GRILL :norty: Z r6 nigdy nie miałem problemów i też byłem zadowolony jednak minimalnie więcej paliła benzynki, no i koszmarna wymiana tych świec. W v8 miałem problemy z 1 cewką i skrzynią. Z tym że nie można powiedzieć że to własnie w siódemkach skrzynie siadają ponieważ taka sama skrzynia jest w TDSie. Głównym powodem padania ogólnie skrzyń są zaniedbania poprzednich właścicieli. A awarię cewki łatwiej zdiagnozować niż Ci się wydaje. V8 ma zupełnie inną kulturę pracy niż R6..... Polecam V8
-
Bezsens-pewnie post bedzie usuniety albo zamkniety Pilne
Ja też jestem za OT, bo przecież nie można cały czas czytać o jednym i tym samym, że temu sie zepsuło to a drugiemu tamto. Czasami w sieci znajduje sie tak interesujące rzeczy, że można byłoby sie nimi podzielić z forumowiczami, zapytać ich o zdanie...
-
POPROSTU GAŚNIE
Z paliwem jest OK :roll2: Przyszło mi do głowy że to może być pompa paliwa, co wy na to? Jak w prosty sposób ją sprawdzić? Wczoraj też podwyższyłem trochę obroty, dzisiaj sie pokręcę po mieście to zobaczę co się będzie działo.
-
POPROSTU GAŚNIE
WITAM. Od wczoraj coś dziwnego dzieje sie z moim samochodem, jeździ normalnie, normalnie rano odpala wszystko jest ok ale od wczoraj potrafi poprostu zgasnąć na skrzyżowaniu. Zatrzymuje sie przy skrzyżowaniu czekam na zielone a tu mi samochód zgasł, nic nie szarpie nic nie muli świecą poprostu kontrolki. Dzieje sie to na zagrzanym silniku. Niewiem czy to jest ze sobą powiązane ale miałem ostatnio problem z akumulatorem, jest już on naładowany i pali rano ok. Wydaje mi się że akumulator odpada ponieważ przy zapalonym silniku działa ładowanie. Co to może być?? Świece i cewki sprawdzone...
-
low beam failure
U mnie wyświetlał się ten komunikat kiedy miałem problem z bezpiecznikiem, sprawdź także czy nie robią zwarcia światełka od podświetlenia tablicy rejestracyjnej.
-
Podłączenie głośników
Kup sobie oryginalne BMW CD business RDS :norty: są cholernie drogie ale naprawdę warto. Ja też poluje na takowe, ceny wahają się 400-450 zł. Inne wyjście to kup oryginalną zmieniarkę BMW.
-
low beam failure
Za niskie napięcie, przeglądnij dokładnie bezpieczniki w skrzynce.
-
Szeroki gril przy e32
zapomniałeś o 730 v8 :dance:
-
Brzeczenie tylko przy spadajacych obrotach silnika
Moim skromnym zdaniem jeśli grzebałeś coś przy układzie wydechowym (wycinałeś kata i wstawiałeś strumienicę) to albo jest to wszystko nie dokładnie złożone albo coś ci sie poluzowało... jakaś obejma, i cały układ albo jego część dotyka nadwozia. To najczęściej powoduje takie brzęczenie.
-
Wyciecie katalizatora
Kiedyś też pytałem na forum o ten temat ale nie dostałem konkretnej odpowiedzi. Podobno z dużymi silnikami jest ciężka sprawa, pojawia sie zmulenie i ogólnie osiągi się pogarszają. Ale z drugiej strony po 300 tyś km i 10-13 latach ekspoatacji katalizator napewno nie spełnia swoich funkcji.
-
Nierówna praca silnika
Moim zdaniem to mają rację kable i świece... zacznij od tych tańszych czyli świec, może na początek zobacz w jakim są stanie.
-
silnik 4.0 V8 a 4.4 B8
ALE JUZ GO WYMĘCZYLIŚCIE .... :twisted2:
-
Strzela jak przy gazie....ale gazu nie ma!!!
Ja bym zaczął od wymiany samych świec... ale wydaje mi się że to jednak cewka. Poprostu sprawdź ją w nocy.
-
Pomocy ET ?
Bawią mnie już te tematy... POMOCY..
-
silnik 4.0 V8 a 4.4 B8
W temacie jest zaznaczone e32