Treść opublikowana przez J E L I T O
-
zmiana jezyka komputera
Najprawdopodobniej człowiek od którego kupiłeś samochód zmienił język na taki którego nie zrozumiesz specjalnie... tak mi sie tylko wydaje. Ale niby po co miał by to robić ?...własnie po to zebyś nic nie rozumiał.
-
Odchodzę
ble ble ble... skończcie tą rozmowę, kolega zrobi na co ma ochotę
-
kto z forum pomaga zalatwic auto z niemiec?
Witam... ja także polecam Radka. Jest to super fachowiec, wie co robi i wie co kupuje.... a co najważniejsze jest prawdziwym fanem BMW. Sprowadziłem już z nim drugi samochód i jestem bardzo zadowolony. Widziałem co sprowadzał i jestem pod wrażeniem. Kupowali od niego także inni nasi forumowicze :) Radek swoją wiedzą zaskoczył już nie jednego sprzedającego w niemczech :) przez co cena odrazu poszła w dół. Jako jeden z nielicznych jest wyposażony w profesjonalne urządzenie diagnostyczne (diagnostyka samochodu odrazu przy kupnie) oraz profesjonalny czujnik grubości lakieru. Byłem także zaskoczony szybkością z jaką Radek załatwiał wszystkie formalności w niemczech.
-
Nagłośnienie samochodu.
Witam.. chyba nie przeglądasz dokładnie forum. Nawet na tej samej stronie jest temat dotyczący radioodbiorników samochodowych. http://autobmwklub.triger.com.pl/forum/viewtopic.php?t=6978 A jesli chodzi o glośniki to moim zdaniem (jeśli nie jesteś melomanem) nie warto nic wycinać. Wystarczy w oryginalne miejsca wsadzić markowe glośniki.
-
SKRZYNIA AUTOMAT NA MANUALA W E30 1.8
wysil sie troszeczkę i poszukaj na forum.. było o tym nawet calkiem nie dawno.
-
BMW Business CD RDS - potrzebna instrukcja i info.
http://www.elektroda.pl/rtvforum/viewtopic.php?t=190514&highlight=bmw
-
Jak odpalic AirBag
Masz za dużo pieniążków ;), sprzedaj ją, albo oddaj potrzebującym.
-
JAK ODPOWIETRZYĆ PRZEWODY PALIWOWE???
A może jak grzebałeś przy pompie to coś uszkodziłeś..
-
Naprawa na koszt sprawcy wypadku
Myślę że dobrze zrobiłeś. Dlaczego staremu BMW nie należą sie nowe części, tylko szpachla i itp. ?
-
Jakie radio wybrać ?
Nic nie trzeba wiercić wszystkie mają wielkość 1DIN. Na twoim miejscu rozglądną bym sie za oryginalnym radiem BMW profejsonal kaseta (ma wyjscie na zmieniarke), poza tym że ładnie to idealnie wygląda w kokpicie :).... ceny:jeśli dobrze poszukasz to kupisz tanio, ja kupiłem za 60 zł niby uszkodzone poprostu sie nie włączało.. naprawa 20 zł.
-
OZNACZENIA
fajnie mieć 540 i nakleić 518 :)
-
OZNACZENIA
Miałem je tylko w pierwszej 7, a w pozostałych już nie.... i dobrze bo lubię sie poruszać in'koguto. Zapewniam Cię, że nie na każdym..
-
OZNACZENIA
Niech ktoś mi wytłumaczy jak to jest z oznaczeniami samochodu. Chodzi mi o oznaczenia na tylnej klapie, jedne je mają a inne nie. Od czego to zależy, czy od pierwszego właściciela, rocznika?
-
ZACZĘŁA WIĘCEJ PALIĆ
Niestety (stety) sprzedałem samochód. Kupiłem 740 v8 i wydaje mi sie, że pali dużo mniej niż tamta 730 v8 spokojnie przy równej prędkości np 140, wskazówka ekonomizera oscyluje w granicach 9l. I wydaje mi sie że tak własnie powinno być.
-
BMW E32 740 vs. AUDI V8 4.2
Popieram Pana Radosława na całej lini. Mam już trzeci samochód BMW v8 i z ostatnigo czyli 740 jestem bardzo zadowolony chodź kupiłem go bez kół ;) .
-
Czarny trójkącik na tylnej półce - co to jest ?
Wydaje mi sie że tam przymocowujesz nie zwijany pas środkowego pasażera.
-
roznice miedzy swiecami NGK
niestety już sprzedana, niedługo pojawi sie aktualna fotka
-
opinie na tamet kierowcow w bmw
Martinez :) sorki ale ty masz BMW ze 2 tygodnie może... :)
-
roznice miedzy swiecami NGK
własnie dołączam sie do pytania, te świece to chyba nr 20.
-
opinie na tamet kierowcow w bmw
A ja właśnie dla jaj od kiedy kupiłem pierwszą BMKę ogoliłem się na łyso i kupiłem fajne dresy z rynku :), hehe tak tylko dla sąsiadów :norty:
-
Jakie radio wybrać ?
Za radio w super idealnym stanie bez ryski dałem 290 zł, niestety nie odtwarza empeczy, ale mi to nie przeszkadza. Spełniło moich parę warunków: nie jest choinką, jest tanie i pasuje do deski. Tak przyznaje sie już od dawna stoi pod domem piękna 740 z czipem:)
-
Jakie radio wybrać ?
A ja stałem sie posiadaczem takowego: http://img77.echo.cx/img77/5977/radyjko26ix.png Nie jestem melomanem i na pewno mi wystarczy, a do deski pasuje idealnie. Zauważ, że wszystkie pokazane przez ciebie radyjka mają podświetlenie czerwone, a podświetlenie deski jest bursztynowe i to jest różnica. Podświetlenie czerwone pasuje do Vw.
-
[E34 525tds] dziwny odgłos przy gazowaniu ... swist niby ...
Niestety SANTEX Ci już nie odpowie na to pytanie ;) tu masz tel do Niego: tel.kom.: +48 880 445 818
-
Do E-32 95 czy 98 oktanów ?
Słuchajcie ... tankowałem zawsze na ESSO myślałem że jest super zbierałem punkty i takie tam, aż do momentu kiedy nie zatankowałem benzynki na stacji w bazie PKSu. Jestem w szoku samochód dostał takiego kopa że hej a paliwo jest 6gr tańsze :)
-
[ E34 ] Książka serwisowa 535
Mylisz sie, to są zupełnie różne rzeczy :naughty: