Treść opublikowana przez derlysy
-
Dodawanie asytentów i opcji
Piszesz chłopie że asystent pasa i bla bla. Zobacz co napisałeś wcześniej a nie brniesz w to dalej. Nie asystent pasa miałeś napisać tylko asystent martwego pola.
-
Dodawanie asytentów i opcji
Przecież asystent pasa i asystent martwego pola to nawet dwa różne przeciski w panelu ;)
-
Dodawanie asytentów i opcji
Chyba jak dobrze pamiętam nie. To jest w serii G. Ja dodawałem asystenta pasa i kolizji i tak sięgam pamięcia to utrzymania w efkach nie można.
-
Dodawanie asytentów i opcji
Dokładnie tak jest. Niestety ale zła wiedza. Line to nic innego jak wibracja kierownicy przy przekraczaniu linii bez kierunku, powyżej 70km/h
-
Zerwany pasek rozrzadu? F10 2.0d 2012
Jaki tam przebieg miałeś ? Jakie interwały olejowe ?
-
[F10/F11] Wymiana oleju w skrzyni ZF 8HP
https://aso-bmw.pl/filtr-hydrauliczny/461449/1087298365-zestaw-do-wymiany-oleju-w-skrzyniach-zf-8hp-4053202267920.html?fbclid=IwAR0_Iz1JxQVvCsHccLFYSIEiynyMmkav6G102qkz4HbRFDCbRsi6q0UiLCo Macie tu link do pewnego sprzedawcy. Prawie wszyscy na grupach FB bierzemy od niego zestawy.
-
NBT czt Android
Jednostka, wiązka, kodowanie
-
NBT czt Android
Nie ekran to nie wszystko ;)
-
Chcę kupić F10/11 porady,opinie, porównania.
Oleje ciut przeciągnięte. Może to skutkować szybszym zużyciem rozrządu i turbin.
-
Wymiana amortyzatorów F11 xdrive 525
Może bez x sobie go lajtowo wciśniesz. Jak masz półoś to nie tak prosto.
-
Wymiana amortyzatorów F11 xdrive 525
A jak go na dół aż tyle opuściłeś skoro jest półoś żeby od góry odkręcić śrubę co trzyma blaszkę tą od sprężyny ??? W życiu tam nie ma tyle miejsca by włożyć pneumat by to odkręcić.
-
Wymiana amortyzatorów F11 xdrive 525
Powodzenia Ci życzę w takiej wymianie. Ciekawe jak chcesz to włożyć tam :D Xdrive właśnie przerabiałem wymianę sprężyn. Z przodu niezła gimnastyka żeby amor wyciągnąć bez wyjmowania półosi. Ale się da. A co do pytania. Nie po wymianie osłony i odboju nie robisz zbieżności. Pamiętaj tylko że amor jest pod kątem i najlepiej zaznacz sobie flamastrem białym jak siedział i przy włożeniu żeby Ci się kreski pokryły.
-
Chcę kupić F10/11 porady,opinie, porównania.
A mi się piątka podoba. Ledy światła, dekory kapitalne. Asystentów mnóstwo. Jest duża navka. Wymienić kierę na mpakiet i licznik 6wb i luks auto pod względem wizualnym. Zresztą podsufitka mapkietowa też nie drogi modzik. 900zł plus 500 robota u mnie wyszła.
-
[F10/F11] Wymiana oleju w skrzyni ZF 8HP
A jaki był powód ponownej jej adaptacji ? Była po naprawie ? Bo jeśli nie to adaptacji po wymianie oleju się nie robi. Skrzynia sama sobie poradzi z nowymi parametrami oleju. Jest przecież skrzynią adaptacyjną.
-
Elektroniczna książka serwisowa
HUServiceManager jesli dobrze pamietam. Ale Twój argument jest :mrgreen: :mrgreen: Dlaczego ? Osobiście nie kupiłbym samochodu, który od powiedzmy 2-3 lat nie ma książki elektronicznej, ani papierowej i muszę sprzedawcy uwierzyć na słowo, że zmieniał olej co 10-15k. Dla mnie gra nie warta świeczki, musi być czarno na białym. :cool2: Chyba głupszego tu wpisu nie widziałem. Przecież każdy może sobie wpisać co chce i kiedy chce. Jedynie co to wpisy w aso są warte uwagi kolego.
-
Pierwszy serwis i wymiana oleju w silniku F10 520d 2014
Nie. W lci jak duże interwały olejowe padają tak samo.
-
Dodawanie asytentów i opcji
I takie rady zachowaj dla siebie zamiast pisac bzdury Nic nie poradzę że mam alergię na chamstwo ;)
-
Dodawanie asytentów i opcji
luk_byd za dużo myślisz, może skup się na pomocy jeśli taka chcesz szerzyć a sarkazmy czy to led czy lcd bądz bmw czy bentley zostaw dla siebie.
-
Elektroniczna książka serwisowa
Też mam nbt. Bede we wtorek u swojego bimera to zapytam znów. Jak masz przed lipcem 2012 to masz CIC a nie NBT a tam to nie wiem. Tak czy siak samochód nie ma mózgu tylko pamieć, rocznik nie ma nic do rzeczy, można mu wbić rok 2014 albo nawet 2016 i skąd auto będzie wiedzieć że jest 2012 ? Wszystko da rade zrobić, kwestia wiedzy i chęci. Przecież napisałem co mam....
-
Dodawanie asytentów i opcji
Ja drugi koniec Polski więc nie pomogę z tym kto oferuje kodowaie w Twoim rejonie. Wiedzy też nie posiadam :D oddaje auto fachowcom i tylko coś tam czasem ich posłucham.
-
Dodawanie asytentów i opcji
Jeśłi masz licznik basic lub 6WA to moze dzialac bez wibracji z ikonka na liczniku i HUD. Ja masz 6WB to tylko piktogram ale nie wiesz z ktorej strony. Takze tak, mozna to uruchomic bez wibry w kierownicy. Mam ten licznik ledowy czyli chyba 6wb? A czy ktoś mógł by mi napisać jak i gdzie krok po kroku to zakodowac żeby smigalo? Najpierw kod potem kodowanie. Ale to już trzeba mieć wiedzę i pewnie za darmo nikt Ci nie podpowie ;) tak 6wb to ledowy. Mam taki sam.
-
Elektroniczna książka serwisowa
Też mam nbt. Bede we wtorek u swojego bimera to zapytam znów.
-
Elektroniczna książka serwisowa
W autach przed 07/2013 tez jest i dziala. Nie wiem czy pojawilo sie to w NBT ale jesli tak to od 07/2012. Nie działa. Mam przedlifta z kwietnia 2013. Flaki w środku już od polifta ale książki nie dało się uruchomić.
-
Dodawanie asytentów i opcji
Jesli jest kafas2 z softem ponizej 2017 to wlepisz do niego kody FSC za darmo Mam soft z 2018. Nie bede spekulował czy za darmo ale nigdzie się nie spotkałem jak soft poniżej 2017.
-
Dodawanie asytentów i opcji
To może ja się wypowiem bo dokładałem oba asystenty. Do asystenta pasa spokojnie dokładasz wibracje do kiery. Części dobre z linków zebrałeś. Chyba że masz kiere poliftową mpakiet to wtedy potrzebny jest taki zestaw do wibracji: https://www.ebay.de/itm/OEM-BMW-3-4-5-6-Series-M-SPORT-Steering-Wheel-Heating-Vibration-Module-WIRING/254466624037?epid=10008019647&hash=item3b3f648a25:g:yMUAAOSwHEleCQE-&fbclid=IwAR3aX7k-cNOjrQR1TlxwsVWhHHVLkSGP2ZzifbAd4gl7q4p07S8besLqI5k Co do asystenta kolizji jeśli masz kafas 2 to tu trzeba niestety kod fsc wykupić a najlepiej dwa kody żeby już zrobić też ostrzeganie o pieszych. Kody są niestety najdroższe z tej całej operacji. Oczywiście do tego panel z odpowiednimi przyciskami i na koniec kodowanie.