Treść opublikowana przez hassassyn
-
BMW 318 e90 2008 Co z rozrządem?
Daruj se takie żałosne teksty. 5-letnie Auta z DE z silnikiem diesla i przebiegiem około 150k :mrgreen: dobre :D :D :D Tylko nie wiem, czy dzieci w przedszkolu w to uwierzą :roll: może.... Wyżej pisałeś to To się zastanów, czy wszystkim strzelają w przedziale 150 do 200kkm tak jak piszesz, czy przebieg nie ma jednak nic do rzeczy :duh: Znam wiele przypadków, w tym kila powyżej 200k, z łańcuchem od nowości, więc w tej Twojej teorii niczego nie trzeba podważać, bo jest z palca wyssana. Pytam raz jeszcze - zbadałeś wszystkie auta z silnikiem n47? Chyba nie, bo mojego nie widziałeś, więc nie generalizuj i nie pisze bzdur tak jak Cię wyżej o to prosiłem. PS Jeżeli Ty spałeś niespokojnie, to nie znaczy, że inni użytkownicy n47 również budzą się w nocy z obawą o łańcuch w swoim aucie :mad2:
-
BMW 318 e90 2008 Co z rozrządem?
Kolego, nie pisz bzdur, bo przez takich jak Ty kolega, który ma sprawny łańcuch myśli o wymianie. Skąd Ty możesz mieć takie dane? Wszystkie auta z silnikiem N47 sprawdzałeś :duh: :duh: :duh: Większej bzdury nie słyszałem. To że Tobie strzelił, to nie znaczy, że wszystkim musi strzelić :mad2: Te auta jeżdżą w Niemczech z przebiegiem grubo ponad 200K i bez wymiany łańcucha. Może trzeba się zastanowić nad realnością swojego przebiegu :shock:, a nie pseudo-mądrości pisać.
-
Czy nawigacja BUSINES (BMW e90 2008r) nie ostrzega przed f
Tak jak kolega wyżej pisze. Jak włączysz ostrzeganie przed fotoradarami, to pokazują się tylko na mapie. Włącza się to gdzieś w opcjach tam gdzie wyszukiwanie hoteli itp. Ja tez mam professional, więc nie wiem czy w business jest tak samo.
-
Re: Czerwone E90 str.2 Hamulce Porsche
Cześć. Fajne autko. Spoko mody. Szczególnie fele są :cool2: Szkoda, że nie ma xenonów. Ogólnie połączenie czerwone-czarne wygląda spoko. :8)
-
Element kratki nawiewu
Suwaki naprawione sposobem kolegi @dlmail. Zobaczymy jak długo wytrzymają :lol:
-
[E90] Naprawa suwaków nawiewów
Fajny opis kolego. Właśnie w ten sposób naprawiłem dwa suwaki w środkowych nawiewach. Zobaczymy jak długo wytrzyma :cool2:
-
E92 335d Project X - pierwsze zdjęcia F10 str. 76
Jak kupowałem swoją e91, to była do sprzedania właśnie w takim kolorze, ale jak oglądałem na zdjęciach, to mi się nie podobał i uparłem się na czarną, ale teraz widzę, że ten kolor jest jednak :cool2: Gratuluje auta :mrgreen:
-
E61 530XD LCI by Dziqsek
OK, odezwę się. Oglądałem GT w TV, ale na szczęście Cię nie widziałem :norty:
-
Jaki silnik do e90?
Widzę, że koleżanka podeszła poważnie do tematu :D Bardzo dobrze :cool2: Jak to wszystko posprawdzasz to powinno być OK. Pojedź do ASO i tam zrób przegląd przed sprzedażowy, dużo Ci to wyjaśni. Umów się ze sprzedającym, że jak wyjdą jakieś klocki na przeglądzie to on płaci. Tego typu tekstów nie słuchaj. Jak ktoś jedzie z samochodem zrobionym z dwóch, to nie dziwo, że 50% samochodu doradzą wymienić. Ja kupiłem auto od właściciela w Polsce, serwisowane do końca w ASO i jak pojechałem do ASO na sprawdzenie, to wyszło wszystko OK. Jedynie mały odchyl na zbieżności wykazało. Więc jak się jedzie z zadbanym autem to nie doradzają wymiany niczego.
-
E61 530XD LCI by Dziqsek
Wpadnę, bo cały czas mam ten błąd systemu s&s po odłączeniu aku. Odezwę się w sobotę, jak będzie Ci pasowało to żonę odwiozę na zakupy, a sam do Ciebie podjadę :norty:
-
BMW E91 330xd Vale46 Do zamknięcia.
Spoko kolor autka. Mam podobne przetarcie jak Ty. Dwa razy w tym samym miejscu ktoś mi pod robotą zajechał :mad2: Mi również bardziej podchodzi e91 niż e90 i to zarówno w pre-LCI jak i w LCI :mrgreen: Sedan jakiś taki biedny mi się z tyłu wydaje :lol:
-
e91 318d 122km 136km 143km
Ja bym kolego zrobił cały przegląd. Wywalisz te 8 stówek, ale jak Ci coś znajdą, to będziesz mógł zawsze zbić cenę u sprzedawcy, a na pewno znajdą Ci jakieś duperele.
-
Mariusz--->>>BMW E92 335d ///M Performance///SPRZEDAM///
Można lustrzankę kupić i sadzić zdjęcia jak z kalkulatora, albo obieraczki do ziemniaków. Z drugiej strony jak ktoś potrafi, to może fajne zdjęcia nawet fonem porobić.
-
E61 530XD LCI by Dziqsek
Artur, a powiedz jakie odczucia jeżeli chodzi o ilość miejsca w środku? Zauważalnie dużo więcej w e61 niż w e91?
-
Przeswit
Też mam ten sam zestaw kół, więc jak będę miał chwilę, to zmierzę.
-
E61 530XD LCI by Dziqsek
No fajna ta Twoja E61. :cool2: Silnik :twisted: Mam nadzieję, że nie miała takich przygód jak poprzedniczka e91 :lol: Oby się dobrze sprawowała. PS Zmień ramki na klubowe :8)
-
Skropliny z klimatyzacji
U mnie w gorące dni jest pod autem trochę wody. Nie jest to jednak kałuża, tylko taka podłużna mokra ścieżka. Wychodzi na to, że jak auto stoi to woda kapie, ale zbiera się gdzieś w podwoziu, a jak ruszę przy wyjeżdżaniu, to dopiero się wylewa. Poza tym auto stoi w garażu pod kątem, więc to może ma jakiś wpływ na rodzaj wycieku.
-
Element kratki nawiewu
Fakt, kurcze spojrzałem tylko na dzień i miesiąc i się zgadzał :), a że rok nie ten, no cóż bywa :duh: Właśnie popsuły mi się dwa środkowe "suwadełka". Dzień po dniu. Chyba rzeczywiście od zmiany temperatur i długo używanej klimy pękają - ale badziew :mad2: Będę próbował w weekend naprawiać Twoim sposobem kolego, bo nie widzi mi się kupowanie całej kratki dla dwóch małych plastików.
-
Opis pakietów wyposażenia
Tu kolega pisze, że w cennikach wyszukiwał opcje wyposażenia. viewtopic.php?f=70&t=112963
-
Opis pakietów wyposażenia
:search: :search: :search: Pakiet Advantage powinien zawierać: 240, 249, 321, 520 Skórzana wielofunkcyjna kierownica, lampy przeciwmgielne, elemnty zewn w kolorze nadwozia (lakierowane klamki)
-
E90 330D - Przyczyny stuków w przednim zawieszeniu.
Ja też jeżdżę na rsc i też mi stuka. Na prostej drodze i przy prędkości powyżej 40 km/h raczej nie zauważam stukania. Natomiast przy wolnej jeździe na nierównościach stuka często. Zawieszenie było sprawdzane i jest wszystko OK.
-
[n47] Przybywający olej
Andrzej62 - Ty pseudo-fachowiec jesteś. Nie mieszaj koledze w głowie. Najpierw piszesz, że jest tylko jednak możliwość kiedy przybywa oleju, a poźniej, że nie można stwierdzić dlaczego przybywa :duh: Więcej czytaj, a mniej pisz, bo zadajesz pytania, na które już dawno padła odpowiedź :lol: Nikogo na koszta nie narażam, niczego nie stwierdzam kategorycznie. Sugerowałem koledze sprawdzenie odmy i to od Niego zależy czy to zrobi czy nie. Możliwe, że nie to jest przyczyną problemów.Twoje filozoficzno-logiczne wywody odnośnie argumentowania :D :D :D Nieźle się uśmiałem. Prawie jak Arystoteles :cool2: Pozdrawiam i przyznaję się do wszystkich błędów, które popełniłem :mrgreen:
-
[n47] Przybywający olej
Już myślałem, że mi zabroniłeś i nie będę mógł. :oops: Wywalało olej rurką odprowadzającą do filtra powietrza. A kto Cię krytykuje człowieku? Uspokój się, bo skaczesz jak pchła.
-
[n47] Przybywający olej
No właśnie, tylko kolega który założył temat nie do końca tak postępował przy sprawdzaniu poziomu oleju :8)
-
Grupowy zakup LED-ow do wnetrza- filmy str2
Nie o tym mowa. Były już przypadki, że wtyczki ledów nie pasowały, bo były za szerokie, czy coś. Wiesz w ogóle czym się różni wtyczka ledowa od wtyczki w normalnej żarówce? Bo widzę, że nie bardzo się orientujesz o co tu chodzi.