Treść opublikowana przez hassassyn
-
[PILNE]Opinie o pracy tego silnika
A skąd wiesz, że nie ma?
-
[PILNE]Opinie o pracy tego silnika
Łańcuch na pewno. Słychać charakterystyczne szuranie. Ale nie wykluczone, że szura coś jeszcze.
-
[PILNE]Opinie o pracy tego silnika
Szurajacy łańcuch rozrządu. Standard w tych silnikach.
-
[INFO] Dla posiadaczy Diesel -> Adaptacja Przeplywomierza
No widzisz, masz taką naturę i musisz z nią żyć.
-
[INFO] Dla posiadaczy Diesel -> Adaptacja Przeplywomierza
Przepraszam za bledy, ale polski dopiero od paru lat potrafie. Nie robie to specjalnie. Poprawie to jak bede mial wiecej czasu. To jak znasz polski dopiero od paru lat to i tak dobrze Ci idzie :mrgreen:
-
[INFO] Dla posiadaczy Diesel -> Adaptacja Przeplywomierza
Dzięki za info, na pewno się komuś przyda :cool2: , ale na Boga proszę zainstaluj sobie słownik w przeglądarce, bo jak po raz trzeci przeczytałem "zaczolem", to :mad2: :duh: :nienie:
-
Problem z silnikiem - jestem w trasie
Tego jeszcze nie było :duh:
-
[E90] Problem z włożeniem pistoletu do wlewu paliwa
Ja też kiedyś miałem taki problem. Poprostu pistolet miał jakiś dziwny kształt i nie odblokowal tej blaszki. Ale tylko w jednym miejscu mi się to przytrafilo. Trzy tankowania poniżej 1 zł :duh:
-
Wpływ zmiany opon na osiągi, prowadzenie, napęd, spalanie.
Ja na tabliczce przy oponach 17 też mam 2.1 i 2.6 i jest ok.
-
Rozkodowanie numeru VIN
Nie ten dział :search:
-
Skrzynia automat - awaryjność, opinie, uwagi
Te z poprawionym łańcuchem są jak na razie na szkicach inżynierów BMW :norty:
-
Skrzynia automat - awaryjność, opinie, uwagi
Od 2008 roku :lol:
-
jakiś błąd zmienił termin wymiany oleju...
:lol:
-
opis bezpieczników do E90 - ktoś pomoże
Nie ucz mnie kultury, bo sam jesteś z nią na bakier. Ad rem - potrzebujesz prądu w OBD żeby silnik normalnie uruchomić?
-
opis bezpieczników do E90 - ktoś pomoże
Ale jeżeli po włamaniu coś nie idzie po myśli złodzieja, to zaczyna działać stres i adrenalina, złodziej się myli, traci czas i w końcu może zrezygnować. Np. Jeżeli podłącza się pod OBD i nic i jeżeli orientuje się, że chodzi o bezpiecznik - wtyka go (pewni każdy złodziej nosi ze sobą zawsze komplet bezpieczników :duh:) i dalej nic, bo jest kolejna niespodzianka i stracił już pół godziny, a miał wszystko zrobić w 10 minut, to w końcu odchodzi. Pomyśl trochę, zanim coś napiszesz. Jeżeli nie rozumiesz, że "zabezpieczenia" mają utrudnić życie złodziejowi, a nie zabezpieczyć auto, to nie mamy o czym dyskutować.
-
opis bezpieczników do E90 - ktoś pomoże
Muszę to sprawdzić, ponieważ na zachodnich forach krążą sprzeczne informacje. Poza tym jest tam mowa o innej możliwości "fizycznego" odcięcia prądu od OBD, ale nie chcę tu na forum pisać co i jak, no bo wiadomo - złodziej nie spi :norty: :mrgreen:
-
opis bezpieczników do E90 - ktoś pomoże
Tak myślę, ale nie wiem, czy to prawda, że taki bezpiecznik jest.
-
opis bezpieczników do E90 - ktoś pomoże
Zapytam z innej beczki :norty: Gdzieś na zachodnich portalach wyczytałem, że jest bezpiecznik od OBD. Wie ktoś, który to? Bo jakoś nie widzę :roll:
-
[SKRADZIONO] E90 320dA czarna
Padła nazwa - security update CAS - jeżeli o to Ci chodzi. Jednak z tego co się dowiedziałem, to niewiele zmienia. Proszę mnie poprawić, jeżeli się mylę, ale w autach od 2010 roku jest to już zrobione, a i tak koledze KOval81 skradziono autko, a ma przecież z 2010 roku.
-
318d Zerwany łańcuch N47D20A a N47D20C - różnice???
Silnik 177 KM ma oznaczenie N47D20A!
-
[SKRADZIONO] E90 320dA czarna
Sku....le je...i. Mimo wszystko mam nadzieje, ze sie.znajdzie, choc do granicy blisko. Powodzenia.
-
Opony na lato
Potwierdzam – świetne opony, ale twarde.
-
Łańcuch rozrządu N47
Bez przesady :nienie:
-
Łańcuch rozrządu N47
W Internecie ostatnio znalazłem informację, że Elvis żyje, a Macierewicz jest jedynym ocalałym z Tu-151 :duh:
-
BMW E92 335i barberarot - SPRZEDANA
Fajne autko, ale tak jako kolega wyżej pisałem ta folia na masce :roll: No ale de gustibus non disputandum est :mrgreen: