Treść opublikowana przez hassassyn
-
318d Zerwany łańcuch N47D20A a N47D20C - różnice???
Oj kolego, coś cienko u Ciebie ze znajomością tych silników. Ja jak czegoś nie wiem, to nie próbuję sprawiać wrażenia, że wiem :nienie: Tobie też tak radzę :norty:
-
BMW E91 320d Od czego na wtyczka
Tunel zdjalem. Druga wtyczka byla przymocowana do tunelu, ale nic do niej nie bylo podlaczone. Do aux wydaje mi sie, ze jest inny kabel. Wychodzi wiec za pierwsza wtyczka jest wolna do doposazenia w tel w podłokietniku. No ale BT wciąż nie dziala. Może od czegoś innego?? Nadal nie wiem co z tyk BT, ale przynajmniej ręczny sobie wyregulowalem...
-
BMW E91 320d Od czego na wtyczka
Nie wiem, już zgłupiałem. Idę zaraz do garażu i na spokojnie na to popatrzę. Wczoraj już było ciemno i nie wszystko widziałem. Może rzeczywiście to jest wolny kabel i zbiegiem okoliczności jest niedziałający Bluetooth :mad2:
-
BMW E91 320d Od czego na wtyczka
Problem nadal nierozwiązany! Wychodzi na to, że jest to wtyczka od Bluetooth, ale nadal nie wiem gdzie ją podłączyć. Wczoraj rozebrałem tunel środkowy i dale nie wiem. Jest druga szeroka wtyczka, ale do niej nie pasuje ta pierwsza, a kabel jest krótki i w obrębie jego zasięgu nie ma innego miejsca gdzie można by go włączyć :mad2: Obydwie wtyczki widać po ściągnięciu mieszka od ręcznego. Mam więc prośbę, czy ktoś, mógłby zdjąć go u siebie i zobaczyć jak to jest połączone? Zdjęcie, które kolega artuj załączył niewiele daje, ponieważ nie widać tam tego połączenia. Poniżej zdjęcia po zdemontowaniu tunelu. Wtyczki zaznaczone strzałkami, widać je również dokładnie na drugim zdjęciu z pierwszego mojego posta. Zdjęcie jest do góry nogami, w lewym górnym rogu widać ręczny. Liczę na pomoc. http://imageshack.us/a/img42/7445/1m1e.jpg
-
BMW E90 320i Szara mysz
Jak ktoś sprzedaje full opcję bez navi, to nawet nie patrzę na ogłoszenie, bo już po opisie można ocenić uczciwość sprzedającego :mad2:
-
318d Zerwany łańcuch N47D20A a N47D20C - różnice???
To w 2009 roku montowane były jeszcze A? :shock:
-
E91 Kilka pytań po zakupie
Po vin :norty: Jeżeli masz czujnik zmierzchu, to na pokrętle do zmiany świateł będziesz miał opcję auto i jeżeli ją włączysz, to jak się będzie robiło ciemno to automatycznie przełączy Ci światła drl na światła mijania i odwrotnie - jak zrobi się jasno to zmieni światła mijania na drl.
-
[e91] Rożnica w silniku
Gdzie to tak tanio zrobiłeś? :shock:
-
ciśnienie w oponach a indeks prędkości
Ja przy indeksie V mam dla czterech osob podane 2.1 i 2.6. W większości jeżdżę sam i wlasnie na takim cisnieniu.
-
BMW E91 320d Od czego na wtyczka
Niebardzo widzę z tego zdjecia, ktory to jest kabel :roll:
-
BMW E91 320d Od czego na wtyczka
Wiec wychodzi na to, ze to może być bt. Tylko kabel jest krótki, wiec musi być on gdzieś w tunelu środkowym przepiety. Szukalem na realoem, ale nie znalazłem odpowiedniego schematu. Drugie pytanie wciąż aktualne.
-
BMW E91 320d Od czego na wtyczka
Nie, sprawdzałem to. Czujnik jest w innym miejscu. Na dole wajchy od ręcznego jest styk. Też mi pierwsze co przyszło to do głowy.
-
BMW E91 320d Od czego na wtyczka
Ostatnio sprzątałem w aucie i zdjąłem mieszek z ręcznego. Po zdjęciu w tunelu ukazał mi się kabel zakończony wtyczką, który nie jest nigdzie podłączony. Teraz nie wiem, czy odłączyłem go podczas demontażu ręcznego, czy już był odłączony. Ostatnio zauważyłem też, że przestał działać mi Bluetooth, więc nie wiem, czy to nie jest jakoś powiązane z tym kablem. Nie sprawdziłem jeszcze czy działa AUX i 12V ze schowka środkowego. Może ten kabel jest od któregoś z tych dwóch gniazd. Mam więc dwa pytania: 1. Od czego jest ten kabel? 2. Gdzie go podłączyć? http://imageshack.us/a/img708/9980/whzb.jpg http://imageshack.us/a/img854/9079/9byg.jpg
-
[E90] Pytanie o lusterko wsteczne...
Dobrze napisałeś :cool2:
-
[E90] Pytanie o lusterko wsteczne...
Chyba nie do końca tak jest, ponieważ ja mam w lusterku z przodu ten kwadracik, a nie mam asystenta świateł drogowych (S5ACA). Mam natomiast automatyczna kontrolę świateł mijania (S524A), a to chyba co innego. Proszę mnie poprawić, jeżeli się mylę.
-
Grupowy zakup LED-ow do wnetrza- filmy str2
Wszystkie były jakie trzeba do pakietu dodatkowego oświetlenia + do tablicy.
-
Jaki silnik do e90?
Ale to Fiata chcesz kupić, czy BMW :duh: Dam Ci dobra radę. Jak szukasz auta to patrz na te, które są o 25% droższe od średniej, a nie tańsze! :nienie:
-
Łańcuch rozrządu N47
Z tego co wiem to trzy łańcuchy są do wymiany.
-
Jaki silnik do e90?
Kolego trochę wysiłku :search: viewtopic.php?f=70&t=178507
-
Łańcuch rozrządu N47
Nie ma jak mieć dobrych znajomych na forum :mrgreen: Dzięki.
-
Łańcuch rozrządu N47
Odnośnie sprawdzonych warsztatów. Ktoś poleci na Dolnym Śląsku taki warsztat do sprawdzenia i ewentualnej wymiany łańcucha?
-
pacyk-->>e90 320i / SETUP LATO 2014
Rzeczywiście ta odstająca felga od opony średnio wygląda. :roll:
-
Łańcuch rozrządu N47
Zgadzam się w 100% :cool2:
-
E61 530XD LCI by Dziqsek
No ładnie :norty: :norty:
-
Próba włamania-Wyłamany zamek niezamykające drzwi
A Ty wskaż gdzie napisałem, że Ty doradzasz. Kolega post wyżej pisze o tym module, a Ty mu wtórujesz.