Treść opublikowana przez hassassyn
-
19-21.07.2013 I Ogólnopolski zlot e9x.
Mam pytanie do organizatora. Do kiedy można się deklarować na spot? Bo moja piękniejsza połowa nie wie jeszcze czy urlop dostanie, a samego mnie nie puści :twisted: :twisted: :twisted:
-
[E9x] Żarówki bocznych kierunkowskazów - LED czy normalne?
Przyłączam się do pytania kolegi. Dokonałem takiej samej operacji, tylko że w pre_LCI :mrgreen:
-
E91 LCI 320xd Performance NBT EVO
Kolego ja jak wymieniałem filtr z ORI BMW na Manna, to taką samą różnicę w grubości zauważyłem.
-
BMW E91 pomóżcie jakie?
Kolego, co sekundę ktoś na tym forum pyta jakie BMW kupić, z jakim silnikiem, ile pali, jakie ma wady itd. Poczytaj, a znajdziesz odpowiedź na wszystkie swoje pytania. Już na pierwszej stronie są co najmniej dwa takie tematy :mad2: A poza tym: 163 KM to w znakomitej większości silnik m47 (chyba, że ma kaganiec) :duh: :duh: :duh:
-
[E90 320d] Wymiana oleju w silniku
Kolego spokojnie. Raz wystarczy napisać. W Twoim silniku odma jest bezobsługowa.
-
Pytanie jakie BMW wybrać
Poczucie humoru to widzę, że Ty masz niezłe, skoro chcesz za 30K kupić e60 :mrgreen:
-
Silniki Diesla
Kolego, tak jak ktoś napisał. Jak auto będzie zadbana i będzie Ci odpowiadało, to bierz obojętnie jaki silnik. Ogólnie lepszy jest silnik N47, bo nowszy, oszczędniejszy, mocniejszy (mowa o 177KM) i mniej awaryjny, mimo tego felernego łańcucha. Jak będziesz czytał na forum o usterkach w BMW, to nigdy nie kupisz tego auta. Ja mam od roku N47 i łańcuch trochę na zimnym szura (myślę, że laik tego nie usłyszy). Powoli się zastanawiam co z tym robić, ale jeżdżę i wszystko jest OK. Auto jest naprawdę :cool2:
-
Pytanie jakie BMW wybrać
:cool2:
-
Jaki silnik do e90?
a to akurat dobre pytanie zapewne kolega hassassyn opowie Ci o łańcuszkach bo ja specjalizuje się innych podzespołach :mrgreen: Kolega na pewno opowie o turbinach :twisted: Tak na łańcuchu, ale zaprawdę powiadam Ci kolego - nie lękaj się tak tego łańcucha :wink:
-
Jaki silnik do e90?
Co rozumiesz przez kosmiczne koszty eksploatacji???
-
M47 320d 163km temperatura końcówki wydechu
Nie ma to znaczenia. Bez wypalania spaliny także osiągają bardzo wysoką temperaturę.
-
DPF do konca 600 km.... Co dalej???
Kolego, nie patrz na innych. Patrz na siebie.
-
M47 320d 163km temperatura końcówki wydechu
Kolego, to jest całkowicie normalne. Przecież temperatura spalin przy wypalaniu dpf osiąga nawet 600 stopni. Jeżeli nie chcesz upiec swojej reki, to raczej nie dotykaj wydechu po jeździe.
-
E90 320d - awaria, chyba turbiny
jak drugi to nie turbo lecz łańcuch :twisted: :mrgreen:
-
E90 320d - awaria, chyba turbiny
nie złość się to nie moja wina, że masz N47 :mrgreen: Pozbądź się kompleksów N47, nie moja wina, że masz dinozaura M47 :mrgreen:
-
E90 320d - awaria, chyba turbiny
:duh: Raczej nie i nie o łańcuszkach jest temat, tylko o turbinie. Ale musi się znaleźć ktoś ..... kto do rozrządu od turbiny szybko poleci. :mad2: Pytam kolegę tylko o to jaki ma silnik! O nic więcej.
-
E90 320d - awaria, chyba turbiny
Kolego powiedz jaki silnik. M47, czy N47? Jestem ciekawy, bo w tym drugim to raczej nie słyszy się o awarii turbin.
-
E90 330xd M pakiet DO ZAMKNIĘCIA
Tak z tej. Nie pytałem o dostępność...
-
E90 330xd M pakiet DO ZAMKNIĘCIA
Mam blackline. :mrgreen: Jak przyjdą i zamontuję, to wrzucę fotkę.
-
Ile oleju wchodzi do M47 163km???
W N47 też mi 5l weszło. Tak ma być :cool2:
-
E90 330xd M pakiet DO ZAMKNIĘCIA
Też kupiłem te kierunki. Ciekawe jak będą do czarnego lakieru pasowały :D
-
DPF do konca 600 km.... Co dalej???
U mnie przód wymieniany 35k temu i teraz pokazuje 50k. Wizualnie klocki mają około 7mm :lol: Jaką grubość mają standardowo nowe klocki? EDIT: Ups! Dopiero teraz spojrzałem na temat wątku :oops:
-
Problem z zapłonem-odpalaniem
Kolego jak różni spece sobie nie radzą, to może do ASO podjedz. Może tamci sobie poradza.
-
olej silnikowy
Kolego daj spokój. Było sto tematów o oleju :duh:
-
BMW E93 320i M SPORT - Problem z "Auto Start-Stop"
Dajcie spokój :norty: Wydaje mi się kolego, że nie masz jednak tej funkcji. Pokaż VIN.