Treść opublikowana przez hassassyn
-
[n47] Przybywający olej
Najpierw przybywa oleju, rośnie ciśnienie, a później go wywala najsłabszym punktem. Nie muszę daleko szukać, bo mi w ASO zalecili wymianę całej obudowy. Wiem jak wygląda odma w N47, bo ją wielokrotnie czyściłem, więc zbędne Twoje opisy.
-
Grupowy zakup LED-ow do wnetrza- filmy str2
Chyba 200 płaciłem (mam pakiet dodatkowego oświetlenia), ale nie pamiętam dokładnie. Chodzi o to, że ledy z alledrogo są podobno kiepskiej jakości i nie wszystkie pasują. Ale możesz je kupić i przetestować. Może są OK.
-
[n47] Przybywający olej
Kolego no właśnie nie jest tak jak piszesz. :nienie: To, że odma nie posiada w tym silniku wymiennego filtra to oczywistość. Nie oznacza to jednak, że odma w N47 nie ulega awarii, a ulega i trzeba wtedy całą obudowę wymieniać (w ASO około 1500 zł)
-
Czy warto wykupić dodatkową gwarancję?
Myślę, że jednak niemożliwa :lol:
-
Grupowy zakup LED-ow do wnetrza- filmy str2
Bo w Anglii mieszka gość, który je robi :mad2: O koszt zapytaj zamawiającego.
-
Łańcuch rozrządu N47
Spied....i łańcuch!!! Koniec kropka!!!
-
Dolewka Oleju - szybkie pytanie
Przy 15 tyś na wymianę oleju wg wszelkich norm dopuszczalne jest spalenie ok 1 litra oleju. Ja na wymiane 16500 km dolałem ok 0,6-0,7 litra i jest to wartość normalna - nie ma się czym martwić. Jasne. Ale kolega musi dolewać już drugi raz, dlatego sugeruję, że za rzadko wymienia. Ja też dolewałem 1l na 20 k.
-
Dolewka Oleju - szybkie pytanie
Z wcześniejszych postów widzę, że wymieniasz olej ze wskazań kompa. Więc uważam, że tak się może dziać, jak jeździ się na jednym oleju po 30k. Zacznij zmieniać co 15k i zobacz, czy będzie dolewka potrzebna.
-
[n47] Przybywający olej
Jak odma jest niesprawna, to może rosnąć poziom oleju tak, że czasem wywala olej. Zobacz na rurkę, która idzie od odmy do filtra powietrza, czy nie jest spocona. A najlepiej podjedź do kogoś, kto się zna.
-
Łańcuch rozrządu N47
To, że nie mają problemów z rozrządem, to nie znaczy, że nie mają innych problemów. Bolączką tej jednostki są np. często padające turbiny, czego np. nie odnotowuje się w N47. W ogólnej ocenie wg. mnie lepiej wypada N47.
-
Łańcuch rozrządu N47
Kolego w M47 nie słychać o problemach z łańcuchem tak jak w N47. Po prostu w M47 jest poprawnie wszystko zrobione, czego nie można powiedzieć o nowszym silniku.
-
[n47] Przybywający olej
Może odma jest niesprawna i dlatego przybywa oleju w silniku? Sprawdzałeś odmę?
-
Grupowy zakup LED-ow do wnetrza- filmy str2
To, że pojedynczo ich nie zamówicie. Przychodzą od gościa z UK. Poczytaj wątek, a później pytaj.
-
problem z kratką nawiewu
Wprawdzie mówi się, że auto to jeżdżąca skarbonka :norty: ale ja na Twoim miejscu jednak nie przechowywałbym w nim w ten sposób kasy :8)
-
Dywaniki a'la F30
Tam waśnie to widziałem :cool2:
-
Łańcuch rozrządu N47
No to teraz pojechałeś :duh: Silniki n47 poza felernym łańcuchem (co przyznaję jest poważną sprawą) jest bardzo dobrą jednostką, więc bez przesady... Tego już nie będę komentował, bo widzę że masz blade pojęcie o autach, o których piszesz...
-
Grupowy zakup LED-ow do wnetrza- filmy str2
Panowie, to róbcie listę, tak jak to było wcześniej i niech chętni się wpisują. Nikt za Was tego nie zrobi.
- E90 jaki silnik
-
Dywaniki a'la F30
Gdzieś w galerii na forum widziałem te dywaniki, ale nie pamiętam kto je ma.
-
[E90 320d] Wymiana oleju w silniku
Ja ostatnio próbowałem rozkręcać odme, ale nie bardzo miałem czas i tylko powierzchownie spojrzałem, ale nie widziałem co tam można czyścić. Może ktoś kto to już zrobił wypowie się?
-
[E9x] Żarówki bocznych kierunkowskazów - LED czy normalne?
Artur, a Twój kolega nie mógłby kiedyś przy okazji sporządzić odpowiednich ledowych kierunków :twisted: ? Nie mowię że nie :norty: spytam go po weekendzie, dopiero dostalem ledy do swojej e61 do wnetrza i dzisiaj zamontowalem :twisted: Długo bez BMW nie wytrzymales.:mrgreen: Ciekawy jestem Twojej e61. Musimy się kiedyś spiknac.
-
[E90 320d] Wymiana oleju w silniku
Zepsuje, tzn. że za dużo oleju idzie przez rurkę na zewnątrz, zamiast wracać do obiegu. U mnie rurka była spocona i chłopaki z ASO coś sapali, że odmę trzeb zmienić (1500 zł), przeczyściłem rurkę i na razie jest OK.
-
[E9x] Żarówki bocznych kierunkowskazów - LED czy normalne?
Artur, a Twój kolega nie mógłby kiedyś przy okazji sporządzić odpowiednich ledowych kierunków :twisted: ?
-
[E9x] Żarówki bocznych kierunkowskazów - LED czy normalne?
Na drugi dzień była. Już zamontowałem. Wygląda fajnie, ale na srebrnym lakierze chyba lepiej. http://imageshack.us/a/img692/937/9gkj.jpg http://imageshack.us/a/img209/9305/qa2l.jpg
-
19-21.07.2013 I Ogólnopolski zlot e9x.
Współczujemy ! :cool2: Mi, czy Jej :mrgreen: @Wlodi To rozumiem, że jak już miejsc nie będzie to pojawi się takie info?