Treść opublikowana przez hassassyn
-
Problem z silnikiem - jestem w trasie
Jeżeli o dziquska Ci chodzi, to zajrzyj do tematu grupowe kodowanie albo grupowy zakup ledow. Tam go znajdziesz. Zresztą wydaje mi sie, ze każdy kto ma Inpe i sie troche orientuje naprawi to.
-
Problem z silnikiem - jestem w trasie
Tak, domyślnie mam włączony. Ja też nie używam ale chciałbym aby to było sprawne :) OK, dzięki. Kolego najprawdopodobniej rozkalibrowal Ci sie czujnik biegu jalowego. Mialem tak ostatnio po odlaczeniu aku. Dziqusek ogarnął mi to w 90 sekund.
-
E9X Silniki diesla - różnice i zestawienie awaryjności
Fajnie gdyby sie udalo jakoś policzyć te zerwane łańcuchy na naszym forum i pokazac jaki to jest mniej wiecej procent aut z forum. Nie jest to oczywiacie miarodajna statystyka, ale zawsze w jakiś sposób pokazuje skalę problemu. Mowa oczywiście o N47.
-
Chłodniczka EGR, elektrozawór - pomocy
Ja Ci kolego nie pomoge, ale na Twoim miejscu juz dawno zmienilbym mechanika, albo do ASO podjechal. Wiem, ze w Gorzowie nie ma, ale jak byłeś kolo Szczecina, to mogles podjechać.
-
E90 318d- żywotność silnika (ile może przelatać?)
Policzyl ktos ile tu na forum łańcuchow peklo? Ciekawy jestem ile tego jest. Musicie takze pamietac w tym kontekscie, ze malo kto ma tu przebieg powyzej 200k. :duh: Ile takich Ex tu jest?
-
Czujniki klockow
Tak jak koledzy piszą. Odkrec kolo i bedziesz widzial jak na dloni ile klockow zostalo.
-
Książka Serwisowa BMW E90
Jak nie wiesz jaki olej lac, to sprawdz sobie na stronce Castrola.
-
test silnika N47 po 120 tys. km
Kolego ale Ty masz inny silnik. Nie o nim jest mowa w tym temacie.
-
Fotele sport w e9x
Tak kolego. Tak jak pisalem. Regulacja taka sama.
-
test silnika N47 po 120 tys. km
Ja na trasach urlopowych mieszcze sie w 5.2. Ostatnio 5.5. Ale moja jazda nie ma nic wspolnego z eco. Także 150 km/h do rzadkości nie należy.
-
320D czy 318D z 2011
:mrgreen: Nie za bardzo rozumiem o jakie rady chodzi, ale OK :cool2: A tak nawiązując do tego tematu, to masz zamiar profilaktycznie wymienić rozrząd, skoro kolega stwierdza kategorycznie, że ?Jesteś w grupie ryzyka :norty:
-
[E90 320d] Wymiana oleju w silniku
No to jedną przydatną na tym forum umiejętność już posiadłeś, tylko nadal nie umiesz czytać ze zrozumieniem (a to znacznie ważniejsza umiejętność), bo nie wiem gdzie wyczytałeś, że ja zmieniałem w ASO odmę (bo sądzę, że pisząc o pokrywie silnika masz jednak ją na myśli :mad2: ) i że w ogóle ją zmieniałem :duh: Ponawiam pytanie - wymieniałeś już u siebie?
-
[E90] 320d arktis by ardin DUŻE ZMIANY profesjonalna sesja
Tak jak jasna skóra mi się nie podoba, tak ten kolor co ty masz uwielbiam. Jedyny z jasnej, który mi się podoba. :cool2:
-
[BMW E91 320D LCI] choinkowe autko [SPRZEDANE]
Właśnie miałem zapytać o demontaż starej. Widzę, że tylko fleks wchodzi w grę :duh: Jak się montuje nową? Na wcisk i później tym jednym wkrętem się ją łapie?
-
[E90 320d] Wymiana oleju w silniku
@Andrzej62 naucz się cytować, bo nie wiadomo o co Ci chodzi w tych Twoich postach, a walisz jeden pod drugim :shock: Sam z sobą dyskutujesz :?: Wymieniałeś już u siebie?
-
E60 520dA 2008r. - "chrobotanie" w silniku...
Może rozrząd? To w silniku N47 często się zdarza. Najlepiej nagraj dźwięk, będzie łatwiej określić co to jest, bo tak to można strzelać.
-
Fotele sport w e9x
Wydaje mi się, że oba fotele mają taki sam zakres zmiany ustawienia, ale jeszcze sprawdzę i Ci dam znać.
-
320D czy 318D z 2011
No to nie rób wiochy, tylko napisz jeszcze coś o rozrządzie, a nie o chłopach i trollach.
-
320D czy 318D z 2011
No wiesz, wychodzi na to, że nie ma za bardzo o czym rozmawiać, skoro :duh: :norty: :mad2:
-
KUPNO BMW-pierwsze wskazówki- HELP MY !!
@label006 kolego instrukcję do auta poczytaj. Jak nie masz z samochodem, to poszukaj jest dostępna online.
-
320D czy 318D z 2011
Widzisz jakiś bezradny? Powypisywałeś głupoty, jeden Twój post przeczył drugiemu, pokazałem Ci to, A Ty zamiast zamilknąć albo odnieść się ad rem, to ubliżasz mi od bydła, napinaczy, trolii itd. W dojczlandach Cię takiej kultury nauczyli? Nie masz nic do powiedzenia to zamilcz jajko, a nie innych wyzywasz, bo kiedyś za takie zachowanie ktoś Ci da w ryj na ulicy i jajecznica z jajka zostanie :norty:
-
320D czy 318D z 2011
No widzisz jaki jesteś. Zamiast odpowiedzieć koledze, to Ty o trollach :( To ja mu pomogę. No co Ty kolego, gdzie Ty kupujesz. Tutaj kolega z dojczlandów pisze zupełnie coś innego:
-
320D czy 318D z 2011
Kolego w temacie obok wypowiada się ekspert: z Nim pogadaj. No co za wsiur normalnie :shock: hassassyn - spusc cisnienie czlowieku :roll: Pomogłem koledze, bo pytał o rozrząd w N47, a Ty wiesz co się dzieje we wszystkich autach z tym silnikiem (cytat powyżej). Nie wstydź się swojej wiedzy. Podziel się z innymi :norty: .
-
BMW 318 e90 2008 Co z rozrządem?
Jak nie masz nic sensownego do powiedzenia, to rzeczywiście lepiej idź spać nietypowy nienapinaczu :cool2: .
-
320D czy 318D z 2011
Kolego w temacie obok wypowiada się ekspert: z Nim pogadaj.