Skocz do zawartości

rafi363

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez rafi363

  1. Tak na co tak deb..ny post? Na 4 stacjach diagnostycznych nie doszli co jest grane mając auto przed sobą a tutaj na forum myślisz ,że mamy wróżki i wyrocznie? Stachu opamiętaj się nareszcie!!!
  2. Problem w moim przypadku rozwiązany powodem był przygnieciony waz od zbiornika wyrównawczego obudową wentylatora teraz temperatura nawet po daniu mu w palnik z Klima czy bez temp nie wzrasta do więcej jak 95 stopni a wczesniej mialem nawet 110:/
  3. Startuje ale nie wiem na jakim biegu w trasie właśnie z klima mam taka temp po wyłączeniu automatycznie spada
  4. rafi363 odpowiedział(a) na cimBMW temat w E46
  5. Wrócę do tematu co ma klima do temp? Gdy ja wyłączę po chwili spada do 90-91 z tych 95-96 wszystko testowane przy prędkości autostradowej
  6. Tak jak koledzy wyżej napisali cieknie z termostatu.
  7. U mnie przy 75 stopniach wskazówka osiąga pion... Dziwnie Ci to jakos pokazuje
  8. Co do nie cofającego się tłoczka może być winny jeszcze przewód elastyczny w moje tłoczki po regeneracji zacisków i przesmarowaniu wciskają się palcami
  9. Uwierz mi na słowo ,ze trzymający cylinderek potrafi dobrze szarpać kierownica.
  10. To ja tez mam taki problem ale u mnie tylko przy butowaniu doszła do 104 przy wysokiej prędkości i obrotach ale ja u siebie obstawiam pompę, jaką polecacie? Czy valeo będzie ok?
  11. rafi363 odpowiedział(a) na tracs2 temat w E46
    Puzon ma racje przy czarnych ramkach czerwone wskazówki pięknie kontrastują
  12. rafi363 odpowiedział(a) na tracs2 temat w E46
    Błyszczące nie pasują są poprostu brzydkie tylko mat.
  13. Stasiu mylisz się od nadmiaru powietrza nie zadymi
  14. Niedoładowanie!!!
  15. rafi363 odpowiedział(a) na maciek6 temat w E46
    Poszukaj sobie zakładu z maszynami huntera i niech Ci porządnie ustawia przód i tyl u mnie pomogło z noszeniem w koleinach o 90% ,wiadomo troszkę będzie nosić to prawa fizyki ale auto po tych ustawieniach dużo lepiej się prowadzi.
  16. rafi363 odpowiedział(a) na tracs2 temat w E46
    To gdzie Ty k... Mieszkasz? Na polwyspie albanskim? Tak bedzesz musial zrobic sobie wycieczke
  17. Klapki , nie nie boj się nie będzie mulaste niektórzy czuja nawet przyrost mocy ale to efekt placebo.
  18. ad1 klapki spokojnie usuń , kup zaślepki lub da się je tak poucinać żeby było szczelnie , ja tak zrobiłem i przez cały czas eksploatacji nie mam najmniejszych problemów ad2 turbo? najlepiej się do niego dostać i sprawdzić luzy na wirniku , a bez rozbierania ?? auto ma się ładnie zbierać ,dość płynnie od 1700-1800 rpm i bez nadmiernego kopcenia badź live data inpą ad3 Najbardziej bulwersujący okazał się autor tego artykułu , jak dbasz tak masz oczywiście były wyjątki ale większość przypadków to przedliftowy motor m47 a przeciąganie jazdy z zużytą dwumasą lub kołem pasowym a jeszcze jedno piszesz w dziale e46 pytasz o diesla 2.0d 150km a silnikowy model "n47" one nie istniały w tych modelach silnik jaki siedzi w poliftowym e46 320d to M47N Pozdrawiam
  19. rafi363 odpowiedział(a) na ddanielm2 temat w E46
    Bądź jeden lub więcej z wtrysków ,zacznij od tego.
  20. Źle kombinujesz filtr wyrzuc z układu a daj na wężyk jakieś śitko tak jak w poradniku
  21. rafi363 odpowiedział(a) na tracs2 temat w E46
    Boze widzisz i nie grzmisz, ktory to juz post o tej Twojej nie szczesnej dwu masie? A juz nie wspomne o dublowaniu postow na sporcie ,prosimy dorosnij na samodzielne myslenie!!! I sprzedaj badz wyzlomuj to auto.
  22. Dokladnie ja wymieniam tez raz na rok ale dwa razy do roku wymieniam olej i zawsze rozcinam filtr :P i jeszcze nigdy nie mial jakich kolwiek zanieczyszczen tak ,ze spokojnie bym mogl przedluzyc wymiane filtra
  23. rafi363 odpowiedział(a) na gibon16 temat w E46
    Wez jeszcze na uwage ze auto na takich kolach znaczaco "straci na mocy" ze wzgledu na ich obwod
  24. rafi363 odpowiedział(a) na Faliszewice temat w E46
    Felgi do bmw? W naszych autach sa bardzo czule uklady kierownicze nawet nie dowazenie rzedu 4gr potrafi szarpac kierownica ,a wgiecie widoczne golym okiem na pewno bedzie odczuwalne.
  25. A teraz szukal sarny :o

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.