Skocz do zawartości

rafi363

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez rafi363

  1. Ja też nie wierze w taki moment przy takiej mocy tą hamownie ten Pan obsługiwał chyba pierwszy raz i wykresy mu się skleiły z 4 plików... Bo inaczej to nie jest możliwe.
  2. Wiesz co pociesze Cię, taniej wyszło by Cie webAsto ze zdalnym sterowaniem.
  3. Maniek dolicz ok456m bo po drodze skończy się paliwo i na stacje trzeba zjechać a przy tankowaniu jak każdy wie silnik gasimy...
  4. rafi363 odpowiedział(a) na Łukasz25 temat w E46
    On nieeeee... Ale to jego nowy cyfrowy prostownik yato
  5. rafi363 odpowiedział(a) na Łukasz25 temat w E46
    Stachu ma sportowy 12 litrowy zbiornik dlatego nie tankuje za więcej jak 20zl jeszcze by mu się wskazówka wygięła a kto to teraz wyklepie? Święta idą a mechanik poleruje zetora na wiosnę.
  6. rafi363 odpowiedział(a) na seba1b temat w E46
    Moim zdaniem pompa do wymiany. Moja przy czyszczeniu środkiem LM omijając zbiornik paliwa robila w litrowym pojemniku porządne spustoszenie.
  7. rafi363 odpowiedział(a) na Feleph temat w E46
    Nie wiem jaka to wersja ,chyba 01 na końcu napisu modelu jest.
  8. rafi363 odpowiedział(a) na Feleph temat w E46
    Kierunkowe takie jak na foto: http://www.google.pl/search?q=dunlop+sport+maxx&prmd=ivns&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwi-sseVl-HJAhUCvHIKHQzOCt4Q_AUIBigB#mhpiv=11 W mazdzie mojej zony na wiosnę tez musze zrzucić 2 dunlopy(modelu nie pamiętam 14") bieżnik nierównomiernie zużyty wyją tak ,ze 100ka to juz ciężko o jakiś dialog w aucie z druga osobą. Pomylka pisze przez tel i zle skopiowałem link , to te wyzabkowane dunlopy: http://www.amazon.com/Dunlop-Sport-Maxx-High-Performance/dp/B004QL5UGI
  9. rafi363 odpowiedział(a) na Feleph temat w E46
    Zdecydowanie tak. Ale myślę ,że byś to słyszał jest to efekt podobny do uszkodzonego łożyska ale cichszy.
  10. rafi363 odpowiedział(a) na Feleph temat w E46
    Na zdjęciach jest to w ogóle nie widoczne tylko po przejechaniu ręką czuć zabki q kształcie piły, no reklamowalem to powiedzieli ,że musiałem miec nie sprawna zawieche , tak ,ze nigdy więcej dunlopow , obecnie jestem w fazie testowania budżetowych nankangow i jestem milo zaskoczony a o cenie to juz nie wspomnę .
  11. rafi363 odpowiedział(a) na Feleph temat w E46
    Heh taki sam szajs ,który sprzedajesz te opony mialem nowe dot1213 a one maja to do siebie ,że się ząbkują,nie kolego nie telepatycznie ,zacznij czytać ze zrozumieniem a będziesz wiedział ,ze napisałem o swoich oponach.
  12. rafi363 odpowiedział(a) na Feleph temat w E46
    Wy ząbkowane? Ja mam tez taki komplet po 20 tys ,nikt nie chce kupic ,bo strasznie huczą.
  13. rafi363 odpowiedział(a) na Feleph temat w E46
    To fajnie jak mass upatrzone, przeklamania licznika to najmniejszy problem ale raz ze spalanie wzrośnie i to ze hyundai z 1.4 motorkiem zrobi Cie jak małego chłopca... To dwa do taKiego silnika to max seryjne najlżejsze gumy 17" ja w 180 konnym dieslu czuje różnice po przejściu lato zima (205 55 16 -225 45 17) a w malej benzynie to na pewno odczucie wzrośnie.
  14. Sprawdź czy rurka os bagnetu w misce olejowej jest dobrze wciśnięta.
  15. Podobno egzamin zdaje tylko guma z pakietu na zle drogi ale ja chyba wypróbuje takie z allegro bo te ori są ciężko dostępne.
  16. No dokladnie ja tez mam sportowe dość. Podw. I wygląda podobnie i również problem niższego tylu mnie dotyczy.
  17. Wrzuć jakieś jestem ciekawy tych sprężyn bo szukam alternatywy do s226a a nie chce żeby było niżej jak jest teraz.
  18. A wysokość przodu i tylu w porównaniu do standardu o ile się zmienila?
  19. A miałeś standardowe zawieszenie?
  20. ale podladuje go :) nie wiem juz gdzie szukać problemu ... Do każdego aku da sie dolać wody,poszukaj u wujka Google ,ostatnio w mojej Pani maździe wiwrcilem dzurki w aku i jak narazie ma się dobrze.
  21. To nie zmienia faktu ,że akumulator ma zdecydowanie za niskie napięcie po postoju, spróbuj uzupełnić wodę (jezeli są ubytki) i naładować prostownikiem.
  22. Nie kolo ale przod albo tyl ja po tym zabiego poczulem lekka poprawe co aie tyka wysokoasci brania hamulca.
  23. 320d 04r u mnie tak samo, nacisnw pedal o 1cm i juz dwlikatnie hamuje.
  24. Wytrzymaj jak najdłużej z budowaniem a będzie to miało najlepsze efekty.
  25. Kolego napisz jak się jeździ na tych mts-ach strasznie jestem ciekawy bo słyszałem dużo dobrego o nich

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.