Treść opublikowana przez skols003
-
e 90 skradziona
Polska mnie zadziwia coraz brardziej zadne zabezpieczenia sie złodzieji nie imaja. U mnie w okolicy obrobili 3 domy w 2h kazdy mial kamery i alarmy :shock: wspołczuje Ci kolego :oops:
-
[e46] Zimówki 235/65/17 Będzie obcierac?
Wieksze opony niz 50 nie wejdja
-
pytanie o silnik 2.0 + gaz współpraca
wiekszość silnikow w e46 dobrze sprawuje sie na gazie , grunt to dobra istalacjie dobrć i dobrze zestroic auto zeby spadku mocy nie było :roll:
-
E 46 - podświetlenie manetek.
U ciebie w aucie zapewne ktos zrobil podswietlenie manetek i regulacji wlotow ale po co tego z nas nikt niewie jaki byl sens to robic bo kazdy intuicyjnie włacza kierunki badz wloty powietrza otwiera :D
-
wycena FElg M-power
a logo bmw jest? od srodka koło napisow? zrob fotke:) fakt 17 daja najlepszy komfort i w miare wyglad, ale na 18 tez sie nie traci duzo wiecej na komforcie wiec niewiem po co chcesz je sprzedac? twoje auto straci urok jak wsadzisz tam 16 ja bym nie sprzedawal na twoim miejscu, jezdzilem z kolega na 18tkach w e46 i jakoś nie czulem dyskomfortu. U mnie na moich 17 z oponami Bridgestone protenza s100 i czerwonymi sprerzynami HR czuje gorszy dyskomfort niz u niego na 18calach i normalnym zawieszeniu :D ale za to auto jak przyglejone do drogi cos za cos:)
-
Jaka maksymalnie felga 17" do E46 sedan?
ja mam felgi 8 cali szerokie 17cali wielkie i et 34 i od nadkola do opony jest malo luzu ze dystansow nie trzeba i opony 225/45/r17 i nic obciera, mozesz kupowac felgi:) tylko ET zobacz jak bedziesz kupowal zeby ci za nadkole nie wystawały te felgi:) najlepiej wklej linka felgami i ci powiemy czy ET pasuje:)
-
seria 4 Gran Coupe
mamy 3 w sedanie wiec po co nam 4 gran coupe, kazdy robi teraz na ilość by sie tylko sprzedawało
-
320d by Skols 29.10 serwis
kilka fotek z dzisiaj http://www.fotosik.pl/u/skols003/album/1555194 :D enjoy :8)
-
seria 4 Gran Coupe
http://www.v10.pl/BMW,serii,4,Gran,Coupe,ponownie,na,wizualizacjach,107758.html#kom_last ktoś mi powie po co oni to wymyślają? seria 4 miała byc jako Coupe? i po co jakies Gran Coupe i wogole czym sie to rozni od sedana?nazwa? bo juz sam niewiem co o tym myśleć i chciałbym was zapytac bo mnie juz złość :shock: :twisted:
-
Dobór do e46 - felgi, opony, dystanse, odsadzenie ET
na 17 nie odczujesz az takiego dyskomfortu no chyba ze masz bardzo połatane drogi u siebie u mnie sa miare i na 17 nie jezdzi mi sie zle. na 18 tez ujdzie a wzor felgi to tylko kwestia gustu :D
-
co kupić do e46 prezent
jezeli twoj chłopak jeszcze tego nie ma w aucie to pewnie tez by sie ucieszył te swiatełka dodaja autu uroku http://jafra.com.pl/ringi-smd-bmw-e46-4d-sedan-drl-dzienne-szczecin.html a tu jak to wygląda ta gałka do biegow to tez fajny prezencik
-
Jazda na zimnym silniku
jak jest zimno to olej gestnieje i słabiej smaruje, jak chcesz auta sie pozbyc lub zajechac to katuj na zimnym. nie wazne czy jest turbo czy nie smarowanie silnika jest najlepsze w odpowiedniej temeraturze , raz widzialem na yotube tylko nazwy sobie nie pszypomne filmiku gosc chciał gume przypalic orazu po odpaleniu na zimnim to mu tłok przez maske wyszedl byc moze miał jakas wade ten silnik ale ja wole poczekac az sie nagrzeje to 90stopni :D
-
randka z M3 e46
albo tu masz jeszcze taki o e46 i o e 60 mi sie podobaja http://www.youtube.com/watch?v=2Il8eDqGEnk i taki jeszcze ogladam sobie co jakis czas :D
-
E60 218ps chip automat warto?
czyli w automacie trzeba jakie sterowniki do skrzyni wgraj jesli sie chce czipowac?
-
E60 218ps chip automat warto?
Witam czy ktos z was ma chipowane 530d w automacie? bo w manualu rozumiem ze sie da ale czy skrzynia automatyczna wytrzyma jezeli chciałbym zrobic na okolo 280koni mape? i czy w automacie wogule sie da?
-
[e46]Czujnik światła.
czujnik masz tu gdzie lusterko srodkowe nie wiem jak go zakryjesz to jest chyba przyklejone do szyby. zakodowac bylo by najprosciej zeby swieciły ci jako dzienne tylko ze nie wiem ile za to licza sobie
-
po urwaniu lusterka nie mogę odpalić auta
zrobilo ci sie zwarcie po urwaniu lusterka jakies kabelki sie zetknely i akumulator ci rozładowało
-
E60 530d radio niedziała
jak tego auxa zrobic? i ile za to radio bys chcial napisz na pw
-
M3 + G Power 620PS = lepszy od GT-R'a?
skols003 odpowiedział(a) na select-automotive.pl temat w ///M-Power oraz rozwiązania mechaniczne M GmbHjak juz jezdziłes czyms co ma 1400koni to pewnie jakies 620 niezrobi na tobie wrazenia. Mysle ze nawet Aventaror twin turbo by nie zrobil juz wrazenia na tobie. musial bys pojezdzic jakims autem co ma 100koni przez jakis czas i dopiero pozniej przesiadka na g power, chodz powiem ci ze wyszła ostatnia emka e92 od g power ktora ma 720kucy czyli huragan chodz i to pewnie cie nie ruszy jak jezdzisz czym co ma wiecej koni niz Bugatti super sport
-
BMW E46 M3 345KM SMG ktoś coś wie
Takiego czlowieka trudno nazwac handlarzem badziej mu pasuje Wałek albo oszust takiego to tylko na glebe u skuć mu pyska :roll: zero jakis kolwiek wyrzutów tylko drugiemu ozenic wałka chcią zysku :shock:
-
randka z M3 e46
a to widziałes
-
E60 530d radio niedziała
Witam od jakiegoś czasu radio przestało mi czytać cd kupiłem płytę czyszczacą i dalej jest to samo nie czyta zadnej płyty,macie pomysł jak naprawić radio? Czy ktoś wie jak go zdemontować? i mam jeszcze takie pytanko czy da się zrobić wyjćie na AUX , bądz zrobić jakiej wyjscie zeby podpiać np tableta zeby robił za nawigacje i radio w jednym? i czy zwykle radio cd od wersji po lifcie spauje do przed lifta bo w moim radiu sa tylko 3 pszyciski bo jak nie znajde wyjscia to kupie na allegro jakies uzywane? radio jest połaczane z tym wyswietlaczem wiec takie np bylo by dobrehttp://allegro.pl/bmw-e60-lift-radio-cd-idealne-okazja-i3814988817.html
-
[All BMW] CHIPTUNING projekt przełączania map
jak sie nie myle to tu kolega z forum mial wiecej niz jedna mape, slyszalem ze mozna to sobie zrobic w ten sposób , ze podpina sie np tablet i na tablecie sie zmienia z jednego programu na drugi bądz trzeci, jak lubisz sie po bawic i pokąbinować to możesz próbować :)
-
E60 530d gniazdo zapalniczki
Witam nie działa mi gniazdo zapalniczki, gdzie szukac bezpiecznika ktory za to odpowiada i jaki ma numerek.
-
E46 podświetlenie tablicy
brat mial ledy w tablicy to go zlapali i kazali mu wlozyc normalne zarowki i przekładal na miejscu bo chcieli mu mandat dac