Treść opublikowana przez skols003
-
[e46] koła pytanie
nie ucierpisz na momforcie i w koleinach tagedii niebedzie bo sam jezdze na 225/tylko ze 45
-
530d czy jest cynkowana?
Kto jeszcze sie wypowie czy e60 miala ocynk? bo mi sie wydaje ze nie
-
Sprzęgło i koło dwumasowe - kupować razem czy osobno?
nie psociej kupic cały zestaw LUK
-
320D Touring MPak - jakie amorki ?
ja sash kowalem na tyl za 250zl za sztuke tyle ze do sedana, na czecidobmw.pl masz sasha za 230zl i blistena b4 za 210zl. wiec po co placic 600zl
-
E46 330d Czy zaślepić kolektor dolotowy?
chyba nie rozumiesz o co chodzi jak usunonłes klapki to mechanik ci zakleił to co trzyma klapke a nie kolektor , a ta zaklepka z allegro to nic innego jak klapka tyle ze bez tej blaszki prosokątnej ktora wpada i psuje silnik, jak juz usunołes klapki to masz zaklejone to co tzyma klapke na kolektorze więc nie potrxebujesz juz zaślepkek :D
-
E46 330d M57
wszytko fajnie tylko dlaczego tylnego zderzaka nie masz od m pakietu? skoro w vin masz zewnetrzny m pakiet? tył chyba bity
-
cisnienie opon e46 i zmiana biegu
jak jedzić chcesz eco to zmieniaj biegi co 2tys obrotow ale nie gazuj mu do spodu jezeli masz oproty ponizej 2tys bo szkodzi to dwumasie tylko delikatnie gazu dodawaj i bedzie git
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Biez 325 albo niezniszczalna 328 z przedlifta badz 330i jak masz tyle hajsu. roznice w spalaniu niewielkie a moc tak. tylko 330i to na hamownie odrazu zobaczyc ile koni bo nie trzymaja serii wiec z tych 231koni moze byc ze 200 :D
-
[e46] zderzak m-pakiet ori czy zamiennik i co jeszcze?
Ori nowego nie kupisz za 650 zl tylko z 1200kosztuje
-
Czy ten olej do silnika będzie dobry BMW E46
Panowie to ktory ma najlepsze oceny z tych oleji? Motul ,Valoline czy ten shell bo tez za 3 tys km mam wimiane oleju i z tego Ori BMW przesiądę sie na Motula skoro lepszy :D
-
Czy ten olej do silnika będzie dobry BMW E46
Ten bmw to pewnie nic innego jak castrol stąd jest na korku. albo tylko dla reklamy zeby taki lać a pozniej cartrol dzieli sie zyskami z BMW
-
Interpretacja wyniku hamowni E46 330CD
Czyli mogę jechac na hamownie i jeszcze podstroić auto w celu poprawienia osiągów bo o to mi chodzi własnie
-
Czy ten olej do silnika będzie dobry BMW E46
Lej 5w30 ja leje orginalny BMW longlife olej około 40zl za litre
-
ASO ukręciło świece żarową !!
i t niemieckie aso, najlepiej niech ci nowy silnik wsadza:)
-
nierówne zawieszenie z tyłu z prawej strony
Ja tak mam w e36 prawy tył stał równo a teraz stoi nizej o około 3 cm. wymieniłem sprezyny ,sprawdziłem czy kielich nie wbity, cale wachacze wszystkie opcje sprawdziłem i problemu nie rozwiążałem :roll:
-
Interpretacja wyniku hamowni E46 330CD
to oprucz chiptuningu moge jeszcze dodatkowo stroic auto na hamowni? bo mialem tylko pomiar mocy zrobiony
-
NIEwiejskie ringi do e46 ;)
jak masz xenon to zołte nie bedą pasowac , jak masz zwykle lampy to zołte ringi beda pasowały
-
NIEwiejskie ringi do e46 ;)
modoł osobno sie dokupuje, jak za mocne to kup zwykłe ringi ccfl
-
320d chiptunig wasze wykresy
moment 430 u ciebie to nie tak delikatnie :D kazdy daje na 390 hehe u mnie tez prawie 430
-
530d czy jest cynkowana?
bo mie ciekawi bo tez mam e60 rdzy nie widzę ale ciekawi mnie czy to ma ocynk
-
NIEwiejskie ringi do e46 ;)
chodzi ci o taki efekt? http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/eabf779db1e716dc.html to ringi smd 1 generacji z badzo bliska widać przerwy między ledami , ale z oddali wszystko ladnie jak chcesz to kup smd 2 generacji ale śą o ponad 100zll drorzsze szukaj na jafra.com.pl
-
Interpretacja wyniku hamowni E46 330CD
Czy na hamowni mozna jescze jakoś auto zestroić czy tylko hamownia sluży tylko do pomiaru mocy?
-
530d czy jest cynkowana?
Ale tam dokładnie nie pisza czy jest ocynkowana. to ze jest kilka elementow z aluminium to wiedziałem chodzi mi czy jest ocynkowana. bo e46 nie są a szkoda
-
Stukanie w dolnej części silnika.....
To fakt mechanik widąć obeznany w temacie:) a wystarczyło wczesniej na forum napisać to był byś kilka stów do przodu
-
Dobór alufelg
Zależy kto jeszcze jakie ma drogi w swoim regione ja u siebie w swoim obszarze gdzie najczęsciej jezdzę Stalowa wola,Tarnobrzeg,Sandomierz mam dobre nowe drogi które dolatują do tych miast Tak ze po swoim regione to bym dał radę i na 19tkach jeździć